Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen canım Acibademde yaptım doğumu.Anne baba kutlama yemeğimize kadar yolladılar odaya.Ben o valizi hazırladığımla kaldım wala
Bizim de bir tek kuaför hizmetini kullanmak istemedim. Onun dışında hem doğum hem servis alanında hizmet çok iyiydi.
Valiz olayını abartmamak örnek olsun doğum yapmamışlara

Sütü gelenin geliyor yav. Ben emzirince gelmisti mesela ertesi gun sagimda cikmiuodu. Dustan sonra zaten costu tikandi

Biz elektrikli su ısıtıcısı, sallama çay, kahve vs götürmüştük. Oldukça işe yaradı. İyi düşünmüşsün. Kendin için de komposto yapıp götürebilirsin. Hem süt olur, hem wcye çıkana kadar katı gıda tüketmemek gerekiyor, acıktıkça içersin

Sütü gelenin geliyor yav. Ben emzirince gelmisti mesela ertesi gun sagimda cikmiuodu. Dustan sonra zaten costu tikandi
Riske atmamak lazım bence önlem alalım
kompostu yu da düşündüm aslında hastane lohusa şerbeti filan veriyoruz dedi de tuvalet sorunu yaşamamak için götürmeyi düşünüyorum ben de. Zaten normalde de başımın belasıdır

Daha dün 1200 e sepetime attığım e bebek mama sandalyesi şuanda 1400 TL olmuş.Cildirmamak elde değil kızlar ya.
Maalesef gün gün artıyor her şey
Mama sandalyesi ben de bakıyorum daha erken ama alayım dursun nasılsa artacak fiyatı.
Ne özellikte olmalı bilmiyorum. Ayak desteği şart sanırım. Sen hangisinden beğendin?

Bunu okumak çok mutlu etti beni
Aslında evet dikişlerde su geçirmez bant varsa özellikle bi şey olmaz ben de ameliyattan sonraki gün alabilmiştim. burda bi kaç yerde hastanede duş almadıklarını okuyunca öyle oluyor herhalde dedim

Maalesef gün gün artıyor her şey
Mama sandalyesi ben de bakıyorum daha erken ama alayım dursun nasılsa artacak fiyatı.
Ne özellikte olmalı bilmiyorum. Ayak desteği şart sanırım. Sen hangisinden beğendin?
Wala al dursun canım.Bi günde 200 TL artış nedir ya.Bu iş biraz fırsatçılığı döndü artık.Bak sana atiorum görselini.Bunu almayı dusunuorum ben.E bebek uygulamadaki yorumların hepsi çok olumluydu.İnan ne özellikler önemli bilmiorum.Ayak desteği dediğin tam olarak nedir?Bak özellikleri de as alip atiorum sana.Kaliteli biseye benzio bu.Magazada yokmuş.Bi de oto koltuğu almamiz gerek.Ona da bakiorum beğendim bı kaç model e bebekte.

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-18-10-11-08-751_com.solidict.ebebek.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2022-04-18-10-10-52-813_com.solidict.ebebek.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2022-04-18-10-10-45-118_com.solidict.ebebek.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2022-04-18-10-10-38-781_com.solidict.ebebek.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2022-04-17-22-29-04-685_com.solidict.ebebek.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2022-04-17-22-29-01-203_com.solidict.ebebek.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 60
Kesinlikle fırsatçılık artık.
Çok tatlı görünüyor. Ama keşke canlı görebilsen. Gerçi en kötü iade edersin ama öncesinde görmek iyi olurdu. Ayak desteği var bunda da sanırım ama kademeli mi anlayamadım.
Ben de ektekini beğendim. Pahalı mı değer mi emin olamadım. Gidip bir bakacağım.

Oto koltuğu için, kaç kg şu an? 0-18 kg düşünürsen biz çok memnunuz. 360 derece dönen tercih et derim. Yolculukta anlık kucağa alman gerekirse ya da indirirken çok kolaylık.
9 kg a geldiyseniz onda daha çok model var. Daha da makul fiyatlı oluyor

Eklentiler

• D63E19EC-2521-4FD4-8FAC-A4F32A7F8F1E.png
    243,6 KB · Görüntüleme: 61
Bu senin attığın resimdekini ben de beğendim e bebekte.Ama benim attığım resimdekinin de modeline,renklerine bayıldımmağazada canlisini da gördüm daha bı kaç gün once.Gayet kaliteli Chicco zaten.Ben chicconun bı sürü ürününü kullaniorum çok memnunum Biberon,pisik kremi hepsi muhtesem.Hala kararsizim Chicco mu e bebek mi.Persembe kontrolümüz var canım.8 olmuşuzdur diye tahmin ediorum.360 derece en mantıklısı çok haklısın.Sepetime attiklarim da 360 derece

Acaba dün haftasonu indirimindeydi de onu mu kaçirdın

Bizimki hiç bir halt vermiyor küçük şehirdeyim
Benim meselem daha komik o kadar hazırladım çanta, gece 11 de suyum geldi 12 de yatışım yapıldı. Tabii yatamadım sancı çektim sabaha kadar. Sabah doğurdum akşamına tutmadılar beni hastane de çıktık. Kızıma hastane çıkışı bana da gecelik ve depend yetti. Annem küçük elektrikli cezve getirmişti işte çay kahve için o kadar

Bn ikea dan almayı düşünüyorum
Hatta çok kararsızım sevmezse sonra ne yaparım diye oğlana almamıştım mama sandalyesi yastıkta yatırıp yediriyordum
Avmde dışarda filan da oturmak istemiyordu ağlardı dışarda bile bastonda oturup yerdi

Anaaa maşallah çok hızlı gelişmiş her şey Hastanede niye tutmadılar ki 1 günde olsa

Oto koltuk bende bakıyorum burda da paylaşırsanız bana da fikir olur Mama sandalyesi de almak istiyorum her gün zam geliyor. 2. El de baktım ama içime sinmiyor benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…