Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anasayfada gördün mü Eylül'ü tosunluğu bırak çok kuvvetlendi itiyo beni evde durası gelmiyo
Şimdi gördüm maşallah maşallah hep böyle güçlü kuvvetli olsunlar
Bizim sıpa da gezenti valla.. Geçen kvlerden eve geldik, dış kapıyı görür görmez ağlamaya başladı belki susar umuduyla eve girdim, çığlık kıyamet mecbur geri çıktım, Allah'tan dükkanımız eve yakın da babasına götürdüm gördü rahatladı

Oh negzel biz de bakkala gittik grldik rHatladı

Bebek arabası neden en son? Bence ilk alınması gerekenlerden

Lcw kodları anlık mı oluyor? Kopyalamıştım ama kaldı öyle. Bir yerden görebiliyor muyuz?

Anasayfada gördün mü Eylül'ü tosunluğu bırak çok kuvvetlendi itiyo beni evde durası gelmiyo
Yeni nesil bebeler gezme meraklısı
Bizimki de evden çıkalım keyfi nasıl yerinde oluyor
Teyzelerime dil de çıkarayım pozu ektedir

Eklentiler

• 18A2C7F3-47CE-4179-B396-9A79E4C95B9E.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 71
Galiba anlık oluyor. Ben ss alıyorum genelde ya da hemen eşime gönderiyorum
Tüh kaçırdım o zaman.

Neyse dün önerilen atleti gelip aldım şimdi. Yıkayınca deneyeceğim ama mükemmel görünüyor. Almayanlar kaçırmasın

Benim kızım sizinkilerin tam tersi kızlar ya.Cocuk sokağa çıkınca çığrından cikio cildirio sinirden.Artik dışarı cikicagini da anlio.Elimde kıyafet görünce baslio delirmeye.Hep böyle mi olucak yaKorkuyorum sokağa çıkmaya.Mesela yarın çıkılacak ya beni bugünden alio stres,tedirginlik.Eve girince susuo.Benimki de çok güçlendi eliyle biberonu itip firlatmalar,banyo yaptırırken su tasina tekme atmalar,bütün gücüyle saçıma asilmalar bezi değişirken ordan oraya dönmeler belini popişini kaldirmalar

Alışır inşallah Kısa kısa alıştırmak şart sanki. Yoksa yaz da geliyor çok zor olur.
Kanguru denemiş miydin?

Bende 250 TL ye 50 TL kodu var işini görürse atayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…