Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen bende yaa, doyamadım minik hallerine ne çabuk geçiyor zaman

Bende bu yüzden primaya geçtim. Sleppy değiştirmeyince sızdırıyordu üst baş değiştir gece gece sinir bozucu, uyanıyordu bir daha uyut.
Evet çok kötü oluyor. 1 paket 1 numara sleepy kullanmıştım maalesef çok sık olmasa da oluyordu. Ama diğer numaraları çok sıkıntıymış.
Primada sorun yok çok şükür.

Kızlar merhabalar, Prima premium care 1 numara sleepy bio natural de ve goonda kaç no ya denk gelir? Bilen var mıdır? Buna göre denemek için alacagimda her iki markadanda

Geceleri acıkıp uyanmıyor mu? Ya da uykusundayken mi emziriyorsun? Sütünde bir değişiklik oldu mu?
Çok soru sordum ama merak ediyorum
Uykusunda Mizırdanıyo hemen diger tarafa kaydıriyorum obur memeyi veriyorum. O da ben de uyumaya devam ediyoruz. Tam uyanmak yok. Sütüm hep yeterli oldu bence. Ama ben yine de kaliteli olsun diye takviyeye devam ediyorum hem kafam rahat oluyo süt olsun diye onu ya bunu ye derdine düşmüyorum.

takviye olarak ne kullanıyorsun Merve multivitamin mi

Maşallah ful memede mi uyuyor ya? Sen oturur pozisyonda mı uyuyorsun?
Galactago kullanıyordun sadece değil mi? Ben onu bıraktım etkisi olduğunu pek hissedemedim. Çok şükür yetiyor sütüm artık sanırım Mama kullanmadan devam ediyoruz ama tatmin olmadığı anlar oluyor bence. Ama bir şekilde idare ediyoruz.
İnternette 3-4 aylık 4 saatte 1 emer falan yazıyor da benimki saatte 1 oluyor 2 saati hiç geçmiyor

takviye olarak ne kullanıyorsun Merve multivitamin mi
Galagtaco diye bir damla normalde günde 3 ama ben 2 kullanıyorum.
Full memedeydi yeni yeni bırakır uyur oldu. Ikimiz de yatıyoruz. Bizim de 2 saati zor buluyo aşırı memeci.

Full memedeydi yeni yeni bırakır uyur oldu. Ikimiz de yatıyoruz. Bizim de 2 saati zor buluyo aşırı memeci.
Yatar pozisyonu hiç denemedim. Küçüğüz diye korktum. Memelerim de küçük bunun için bence

Notumu aldım peki su içme durumun nasıl merve? su yeterli içmeyince ne yaparsak yapalım süt olmuyor diye bi anlayış var sanırım. Bende su içmek sıkıntılı da 1 buçuk litre günde zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…