Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sempatik_kiz instagramda dün buldum bu sayfayı baya memnun herkes kalite olarak. Şimdi bunları görünce sana atayım dedim
Eki Görüntüle 3045845 Eki Görüntüle 3045846

Ben çok ıvır zıvır sevmiyorum evde yaa
Kapısına asacağımı bilsem yaptırırdım belki ama hayatta asmam yani
O yüzden bana göre gereksiz
Tabi birde anneme sor bunu
Alt komşunun kızıyla apartman kapısını süsleyeceklermiş
Daha isme karar veremediğimiz için bekliyor heyecanla
Sonra baktı olmuyor
Hoşgeldin bebek yazan bir şeyler yapıyorlarmış şuan
Bu prima aktif olandan mıydı şimdi çok sert çok naylon be
Prima denedin ama kötü olanını denedin be bacım premium alaydım bari

Bu tekti külottu 4 numaraydı indirimdeydi rafta beni bekliyordu ama aktif de olsa kötü olmamaydı dünya para ya. Ben memnunum bezimden cidden çok güzel dokusu aynen devam edecem de yazık insanlara yani.

Hele molfix adet 3.5 filandı ay töbee yaa ki bana hep cok dandik bi bez gelmistir denemesem de öyle bi izlenimi var. Gider bim bezi alırım onu almam

Daha isme karar vermediniz mi aaa

Hele molfix adet 3.5 filandı ay töbee yaa ki bana hep cok dandik bi bez gelmistir denemesem de öyle bi izlenimi var. Gider bim bezi alırım onu almam
Molfix o kadar kötü değil ya. Hatta bence kötü değil Hastanede 1 paket yeni doğan vermişlerdi dokusu çok güzeldi. Memnun kalmıştık

Eşim 78 cm olarak ölçmüş. Aşağı yukarı 75-80’gibi hesaplayabilirsiniz bence.
Gerçekten önemli ama. Sığar inşallah da gönül rahatlığıyla alırsınız

Bu prima aktif olandan mıydı şimdi çok sert çok naylon be

Premium değil biliyom da bi yerde aktif yazmıyo sanırim çok paketi de inceleyemedim ama aktifren de mi düşük acaba dedim bi ara

Bu tekti külottu 4 numaraydı indirimdeydi rafta beni bekliyordu ama aktif de olsa kötü olmamaydı dünya para ya. Ben memnunum bezimden cidden çok güzel dokusu aynen devam edecem de yazık insanlara yani.
Enaaam Merve ne diyorsun
Rota oluşturuluyorr goona doğru yeniden aldığım 1 numara aktif bebekti neyse ki 10 günlük bez anca var.
Eşim 78 cm olarak ölçmüş. Aşağı yukarı 75-80’gibi hesaplayabilirsiniz bence.
Gerçekten önemli ama. Sığar inşallah da gönül rahatlığıyla alırsınız
Yaa çok teşekkür ederim yarın bi ölçüp biçelim biz de arabayı:) fiyat baya yüksekmiş ama güvenliği çok önemli ya

Prima aktif bebekden memnun kalan var mi? Prima premium care aldım sleepy den bıkıp bi gazla ama cok pahalı ya aktif bebeğe geçsem diyorum

primaninki degil bendeki sleepy kendisi yumusak ama lastik kismi iz yapiyor sert yani bence o yuzden kiviriyorum ben :)) primanin premium care kullandim ilk 40 i cikana kadar cok yumus yumus da bira z pahali yani gunde 8 10 bez gidince o ara Sonra sleepy aldim bundan baska turdu kazik gibi hasir husurdu sleepynin hepsinin dokusu ayni degil heralde ... Bi de tazyikle kaka yapan oglumu her gun yikar olduk kaciriyordu yandan ustten yavrum yazik.. . Bu resmini koydugum sleepy yumusak ve daha iyi pek bezden anlamam da bunda devam ederim sanirim. Begendim ya ben.

Eklentiler

• Screenshot_20220411-222316.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 33
Sufizmde der ki “arayanlar bulamazlar, bulanlar arayanlardır” . ben de diyorum ki zafer inananlarındır. Velhasıl bu akşam yarım saat kazasız belasız bebek arabası ile çıkıp geldik pis pis pıt pıt yapmadan. Ağlamadııı ilk defa kendimi normal insan gibi hissettim uzun zaman sonra

Maşallah de bi yerini çimdikle öyle öyle alışacak bi de bn gark ettim ki biz kastıkça bebekte ağlıyor durmuyor burnunuzdan geliyor. Akışa bırak rahat ol o da sakin ve güzelce tadını çıkarır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…