Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim bebekim daha durmuyor içinde . Senin gibi bı hevesle aldım ama bebem küçük benim daha 🥰 hevesle bekliyorum inşaallah durur içinde 🤗
Benim de durmadı ilk denemelerde. Bi de sıkı takmışım cocugun kol bacak gerilmisti olabildiğince bol bıraktım omuz askılarını beni rahatsız etmeyecek kadar öyle rahat etti. Ben de tam seninki kadarken denemelerdeydim. Son bir hafta on gündür havalar güzelleştiğinden beri geziyorum. Tabii tam keyfine denk getirip de

Bnde prima diyorum zaten onun stok sağlam 🤣🤣🤣
Ama pamuk kullanıyorum 🙈😂 yada yıkıyorum 🙈
Stokçuluk kazanacak :sampiyon:
Bende daha çok yıkamayı düşünüyorum yaaa
Annemde yaz çocuğu yıkarız zaten deyip duruyor
Göbeği düşünce günlük banyo yaptırırım zaten
Ama onun dışındada yıkamada başarılı olurum umarım

Stokçuluk kazanacak :sampiyon:
Bende daha çok yıkamayı düşünüyorum yaaa
Annemde yaz çocuğu yıkarız zaten deyip duruyor
Göbeği düşünce günlük banyo yaptırırım zaten
Ama onun dışındada yıkamada başarılı olurum umarım
Ben de yıkamayı düşünüyorum ama benim ki oğluş😅 çiş kazalarına alışınca yapabilirim sanırım ancak🙈🥲

Benim de durmadı ilk denemelerde. Bi de sıkı takmışım cocugun kol bacak gerilmisti olabildiğince bol bıraktım omuz askılarını beni rahatsız etmeyecek kadar öyle rahat etti. Ben de tam seninki kadarken denemelerdeydim. Son bir hafta on gündür havalar güzelleştiğinden beri geziyorum. Tabii tam keyfine denk getirip de
Benim kız içinde kayboldu geçen koyduğumda 😁 bacak kısmında sadece ayakları çıkıyor yanlardan 😂

Benimki senin bebeden de küçük durmaz mı 🥺
Canım benim kız 6 kilo bile yoktur . 2400 falan doğdu bı de kolik. Öyle aman aman kilo alamiyor . Bı yerde en azından 7 kilo olsun be boynunu tam tutsun öyle deneyin diyordu. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum ama benim kız henüz hazır değil onu anladım ben.

Benim kız içinde kayboldu geçen koyduğumda 😁 bacak kısmında sadece ayakları çıkıyor yanlardan 😂

Canım benim kız 6 kilo bile yoktur . 2400 falan doğdu bı de kolik. Öyle aman aman kilo alamiyor . Bı yerde en azından 7 kilo olsun be boynunu tam tutsun öyle deneyin diyordu. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum ama benim kız henüz hazır değil onu anladım ben.
Boynunu tam tutsun ya o önemli ben cok hızli yürüyorum uykusu gelmeye baslayinca kafa cok sallanıyo elimle tutuyom hala minikler ya 🤣

Oto koltuğu aldın mı canım
Aldım çok şükür sonunda😂 puset tak çıkar sıkıyordu. Bir de rahat değildi sanki
Be safe izi turne karar vermiştik ama rahat edemedi. İç hacmi küçük geldi bize. Britax römer in eklediğimi aldık çok içimize sindi. Çok rahat etti sanki. Emzirmem için mızmızlanınca kendime çevirip iki agucuk gugucukla sakinleşti😂 Tavsiye ederim

Eklentiler

• 775387FE-47B3-4C4B-81FC-47CD3B3863C9.jpeg
    775387FE-47B3-4C4B-81FC-47CD3B3863C9.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 85
  • 1C24C410-AE67-4065-BE78-7413A43FF53F.png
    1C24C410-AE67-4065-BE78-7413A43FF53F.png
    321,9 KB · Görüntüleme: 84
Be safe izi turne karar vermiştik ama rahat edemedi. İç hacmi küçük geldi bize. Britax römer in eklediğimi aldık çok içimize sindi. Çok rahat etti sanki. Emzirmem için mızmızlanınca kendime çevirip iki agucuk gugucukla sakinleşti😂 Tavsiye ederim
Güle güle kullanın ne güzel durmuş maşallah 😍
Peki size bir soru sizce yenidoğan için uygun mudur ☺️

Boynunu tam tutsun ya o önemli ben cok hızli yürüyorum uykusu gelmeye baslayinca kafa cok sallanıyo elimle tutuyom hala minikler ya 🤣
Allaaaahimm bana da nasip et çok amin 😄 benim kızı ben kolumda sallayıp uyutuyom. Şimdi ben onu kanguruya koysam yolda krizi tutsa ağlasa yürürken kendimi bir de sağa sola sallanırken düşünüyorum yooo mayyy gaaaatt 😂😂

Güle güle kullanın ne güzel durmuş maşallah 😍
Peki size bir soru sizce yenidoğan için uygun mudur ☺️
Teşekkür ederiz🥰
Evet tam olarak uygun. İçinde yeni doğan desteği var. Baya da yatış pozisyonu uygun. Sadece arabanın arka koltuk mesafesi darsa zor olur tam yatış. Ona göre değerlendirebilirsiniz

Eklentiler

• 27E44F55-1F09-461D-88D7-F91F2BCEA557.png
    27E44F55-1F09-461D-88D7-F91F2BCEA557.png
    161 KB · Görüntüleme: 75
Allaaaahimm bana da nasip et çok amin 😄 benim kızı ben kolumda sallayıp uyutuyom. Şimdi ben onu kanguruya koysam yolda krizi tutsa ağlasa yürürken kendimi bir de sağa sola sallanırken düşünüyorum yooo mayyy gaaaatt 😂😂
Olur anam olur oluuuur benimki memede uyuyo ya kanguruda bi ağlıyo uykusu gelince meme yok diye tamam annecim pis piş piş yapıyorum poposuna vuruyorum pıt pıt üvee diye söylenirken uyuyo 🤣 öyle dümdük bebe değil ayol. Çok büyük hayaller kurmayın. Kararlı bi şekilde tamam annecim uyu hadi piş piş diyorum. Uyudu. Haa bebe bu yani olmayabilir çözüp baska türlü tutmak da gerekebilir aceleyle bi ke ara oturup acik meme de vermek gerekebilir hepsi göze alınıyo canım. 🤣

Bizim var başka bir marka ama sağ ol yine de 🥰

Teşekkür ederiz🥰
Evet tam olarak uygun. İçinde yeni doğan desteği var. Baya da yatış pozisyonu uygun. Sadece arabanın arka koltuk mesafesi darsa zor olur tam yatış. Ona göre değerlendirebilirsiniz
Çok beğendim valla ya güzel günlerde kullanın. Bu meret şöyle iyisinden olmalı işte güvenlikli. Ben arabası olup da pusetle uğraşanı anlamıyorum zaten hiç. Şöyle en sağlamından en konforlusundan olacak tamam.

X