Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
s_gofret yok kuzu ya sevmedi.Benimki direk sokak düşmanı.Anlio da dışarı çıkılacağını evdeyken baslio olay çıkarmaya.
Tüh çok umutluydum ben de
Tam tersi olur derler hep ama neden öyle ki acaba
Zamanla alışır ama inşallahya yaz gelince belki daha rahat kıyafetlerle sever. Zaten ince giymeyi seviyordu değil mi? Az az çıkarırsın alışır

Oy maşallah Gergin hali de pek güzel

Aynen canım çıplak kalmak istio evde de.

Merve çok güzel kızın ya maşallah, biraz daha foto atarsan kızına göz dikicembak oğlusum 2 aylık nabi gözlü beyaz tenli azcık yaramaz ama olsun geçinip giderler

Kız ben bunu yerimmmmm.Masallahhhh bu ne bal biseyyyy.Ay katiliorum benim gerginliğimi hissedio.Babasiyla çok rahat onlayken arıza cikarmio.

Kız ben bunu yerimmmmm.Masallahhhh bu ne bal biseyyyy.Ay katiliorum benim gerginliğimi hissedio.Babasiyla çok rahat onlayken arıza cikarmio.
Sen de rahatla gülüm. Ben sürekli konustum annecim hava almaya cıktık az gezip gelicez filan. Arabada beni gormediği anlarda cenem jiç durmadı deli demişlerdir bebe el kadar ne anlatıyo bu asla umrumda olmadı

Ya allammm o nemrut aksi nalet bak her an ariza cikarabilirim gönlümü hoş eyle gadin bakisi ne yaaaaaaa hoffff yeycemmmmm

4 numara bez sizce kaç tane gider?
Şu an sanırım 6 kg olduk. 2 numaraya devam ediyorum ve baya daha var.
3 numara 10 kg da bitiyor sanırım. 3 numara da 500 kadar var evde. Bugün 8 bez harcamışız. Saat 18 den beri değiştirmedi bezi çünkü anlamadığım şekilde baygın yatıyor Emzirmeye ağlandı emip yine bayıldı

Yani günde ortalama 8-10 arası değişiyor. 4 numara da 14 kg a kadar diyor ama kilo alma hızları azalıyor sanırım.

Neyse bu bilgiler ışığında kaç tane sipariş vermeliyim

Aaa o zaman baya gerginliğini hissediyor akıllı bıdık.

Biz de yarın pazara gideceğiz Eşim normalde gitmiyorsun sipariş verirken pazar ne alaka diyor. Bakıcı abla sabahtan beri nasıl olacak, pazarda mikrop kapmaz mı, ortam uygun değil sanki diye diye bir hal oldu Ama kararlıyım o pazara gidilecek

Biz 6 kgkeyken 3 no kullanıyorduk
Bacaklardan sıkıyor bizim şuan 4teyim
Bebeden bebeye değişiyor numara

Mikroba da ihtiyacı var ya
Biz hergün çıkıyoruz artık
Yola çıkınca bnmki uyuyor evde uyumuyor güneş vurunca bayılıyor

Ben de şu an 3 stoğum bitiyo 4e de geçneyecem hemen sanıyorum ne kadar alsam karısık kafam çok.
2 iz yapmıyo mu artık

Bizim bacaklar da ince değil ama bu 2 numalar kesin elimde kalacak
4 ün gidişatı nasıl? En çok 4 kullanılıyor doğru mu sence
Hatırlamıyorum desem biraz büyük ama sıkmıyor enazından
2-3 ay gider diye Ümit ediyorum
İnşallah öyle olur 1 koli de 5 no var elimde
Kalırsa sen kullanırsın yada ihtiyacı olana artık

Ben de şu an 3 stoğum bitiyo 4e de geçneyecem hemen sanıyorum ne kadar alsam karısık kafam çok.
2 iz yapmıyo mu artık
Yapmıyor bence iz dediğin hafif bir şey bezen oluyor ama hiç mi olmayacak?
Sızma da yapmıyor. Dün gece bezlemeyi unuttum sabaha karşı sızdı üstten omzumdayken. O da normal herhalde

Yapmıyor bence iz dediğin hafif bir şey bezen oluyor ama hiç mi olmayacak?
Sızma da yapmıyor. Dün gece bezlemeyi unuttum sabaha karşı sızdı üstten omzumdayken. O da normal herhalde
Niye sizsin ayol bedeni olmadiğından sızmıştır. Slepy mi yoksa? Ya ben 4 taktım 4 bile iz yapıyo 3e devam biz. Cok büyük olursa da carpıklık yapıyo dediler.

Hatırlamıyorum desem biraz büyük ama sıkmıyor enazından
2-3 ay gider diye Ümit ediyorum
İnşallah öyle olur 1 koli de 5 no var elimde
Kalırsa sen kullanırsın yada ihtiyacı olana artık
Ben de her numarayı 2 ay gibi hesapladım aşağı yukarı. 2 numarayı neden abartı aldım bilmiyorum ama insanın elinde 50 kalır 100 kalır bende 300 den fazla kalacak
Abimin eşi hamile ona veririm artık

4 ü o zaman 504 alıyorum 2-3 ay gider diyorsan sen 2 ay gitse yeter şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…