Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben yatarken emziriyorum. Neyse verdim memeyi ağzına uyuyorum geçen burnunun hışırtısından uyandım gece kalktım temizledim. Tabi feryat figan
benim kız memede uyuyor, yatarak verince uyandığında memeyi hala orda sanıyor bıraktığı yerde arıyor kafası karışmasın diye vermiyorum artik bazen aynen öyle feryat figan bazen de hic sesi çıkmıyor neye gore anlamadim

Artık vermeyebiliyosan negzel. Bizimki arıyo valla.

Son düzenleme:
Bence çok güzel bir anı oluyor.Hastanede daha güzel ağrı kesici verdikleri için benim ağrım sızım hiç yoktu, doğumun ertesi gün çekim oluyor biraz daha toparlanıyor insan zaten..Kendime gecelik takımı almıştım, bebeğime de isimli takımlar oluyor ya öyle birşey almıştık.Açıp açıp o fotoğraflarına bakıyorum beni o güne götürüyor iyi ki yaptırmışım
Doktoru ne zaman oturt diyo? Ben de o küçük oturaktan almak istiyorum banyo için şu an kucağımda yıkıyom eşim su tutuyo. Bundan alıp tek yıkayayım diyorum artık.
ben de öyle yıkıyorum ama malum durmuyorlar balık gibi çırpınıyor fileli küveti de çok az kullanabilmiştim bundan almayı ben de düşündüm ama kararsız kaldım durur mu acaba diye..sen aldın mı? Sert mi diye endişeliyim ben de..rahatına çok düşkün oluyor bu bebeler
Kızlar benim bebeğim hemen hemen herşeyi sol eliyle yapio.Sag elini pek tercih etmio.Belli olur mu ki solak olup olmadığı şimdiden?
bizim de öyleydi bence aynı anda gelişemiyor şimdi ikisini de aynı kullanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…