Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sagolasın canım. Umutsuzluk yakışmaz bize. Çoo da heveslenmiyim diye diyom

Yine bir soruyla geldim kızımın burnu sürekli tıkalı, merkezi sistemle ısınıyoruz yani petekler her zaman yanmayabiliyor petek üzerine suyla nemlendiremiyoruz, Nem makinası ne önerirsiniz
Bn nebulazatörle izotonik sodyum klorür havası veriyorum burnu için
Bize dr gerek yol evi havalandır dedi bnm ev çok kuru nemlendirici de var ama kullanmıyorum BİM’den almıştık 6-7 sene önce Arada geliyor bakabilirsin

Her şeye yenecek bir şey mi modunda bakmaları
Oyuncaklara heyecanlanıyor mu korkuyor mu anlayamıyorum. Sürekli şarkı söyleyeyim konuşayım istiyor. Sesim de kötüdür yani
Ya bazılarına çoo heyecanlanıyor ama bazen de ne gösterirsem göstereyim sadece gözümün içine bakıyo

Konusu burda geçmişti sanırım..

Bak ayak desteği konusu çok doğru hiç aklıma gelmemişti.

giggles soruyodu bugün

Bak ayak desteği konusu çok doğru hiç aklıma gelmemişti.

giggles soruyodu bugün
Kesinlikle.. ben o masa sandalyeye dönüşenlerden alırım diyordum vazgeçtim. Hala arayıştayım. Şu banyo ve mama oturağı olarak kullanılanlar nasıl acaba? Bizimle oturmak istiyor şimdilik ondan alıp oturtsam durabilir mi bilmiyorum

Doktoru ne zaman oturt diyo? Ben de o küçük oturaktan almak istiyorum banyo için şu an kucağımda yıkıyom eşim su tutuyo. Bundan alıp tek yıkayayım diyorum artık.

Doktoru ne zaman oturt diyo? Ben de o küçük oturaktan almak istiyorum banyo için şu an kucağımda yıkıyom eşim su tutuyo. Bundan alıp tek yıkayayım diyorum artık.
Hem banyoya hem masada oturtmaya çok iyi olur gibi ama sert mi acaba, rahat eder mi diye kaygılıyım. Kullanan ya da bilgisi olan varsa yazar inşallah.

Doktora sormayı unuttum, o kadar ağlıyor ki muayene esnasında. Adımı sorsa cevaplayamam gibi geliyor. Ama yaklaşık bir aydır destekli oturtuyoruz, çok istekli çıktı kendisi

Ben atıp duruyom foto görüyosun aşırı istekli benimki de. Ama 5. Ayı bekeyecem yav. Doktora sor ya 1 aydır oturtuyo olman bence erken.

Ben atıp duruyom foto görüyosun aşırı istekli benimki de. Ama 5. Ayı bekeyecem yav. Doktora sor ya 1 aydır oturtuyo olman bence erken.
Osman Gönülal ı dinlemiştim, üçüncü ayını bitirenleri destekli oturtmaya başlatın diyordu. Geciktikçe zorlaşıyormuş adapte olmaları. Baktım bizimki de istekli, yapıştırdım

Bu benim favori online doktorum.Onu dinliorum sürekli.Benim kızım beni ev işi yaparken izlemeye bayilio,onun dışında bütün gün saçma sapan şarkılar uyduruyorum,aynı hikayeleri zibilyon defa anlatıyorumpusetinde oda oda gezioruz,saçımi kuruturken izlemeye bayilio,bı de elektrik süpürgesi sesi hala favorisiellerimi tutup gözümün içine bakiouzun süre bakisioruz,bı haftarir nesnelere uzanmaya başladı.Henuz tam kavrayamiyo ama deneme 1 2 hergun yeni huylar edinioruz

Halka gibi şeyleri çok iyi tutuyo oyle şeyler versene uzatınca denk getirip tutuyo.

merve aynen kuzu.Ucu halka dış kasiyicimiz var onu güzel kavriyo.Bi de emzigindeki halkayı kavrio iyi.Tak çıkar yapmayı öğrendi emziği.Bol bol takip cikario

Kızlar benim bebeğim hemen hemen herşeyi sol eliyle yapio.Sag elini pek tercih etmio.Belli olur mu ki solak olup olmadığı şimdiden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…