Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bebeklerinizi nasıl oynatıyorsunuzya? Bugün ilk kez yalnız kaldık. Kendi evime geldim. Evi gezip duruyoruz. Sıkıcı anne miyim diye düşünmeye başladım
Oyun halısına koyabilirsin kartları göster onları izler
Arabasına koyup mutfakta seni izlesin tabak çanak sesi hoşuna gidiyor

merve bu tarafa yazayım. Önceden sleppy ve turco kullandım pişik çok fenaydı. Sonra baby me aloe veralısını kullandım pişik konusunda hiç sorun yaşamadım ama o da çok sızdırıyordu her kakada bebişi yıkayacak seviyedeydim. Şimdi goon da kızarıklık yaptı

He bezden kesin o zaman

Eklentiler

• 45BC35C1-58EF-4C54-BD15-FB109AD947B8.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 53
Yine bir soruyla geldim kızımın burnu sürekli tıkalı, merkezi sistemle ısınıyoruz yani petekler her zaman yanmayabiliyor petek üzerine suyla nemlendiremiyoruz, Nem makinası ne önerirsiniz

Yine bir soruyla geldim kızımın burnu sürekli tıkalı, merkezi sistemle ısınıyoruz yani petekler her zaman yanmayabiliyor petek üzerine suyla nemlendiremiyoruz, Nem makinası ne önerirsiniz
Ketıl kaynatmak. Nem makinesi yetersiz gelince kullanılan bi yöntem üstelik. burnunu temizliyosun di mi

Her şeye yenecek bir şey mi modunda bakmaları
Oyuncaklara heyecanlanıyor mu korkuyor mu anlayamıyorum. Sürekli şarkı söyleyeyim konuşayım istiyor. Sesim de kötüdür yani

Eşim de öyle dedi bunu ben zor yapmışım olacağına inancım az
Hic öyle düşünme Allah istesin yeter ki, benim bi arkadaşım da ikinci cocuk istiyordu, birincisi doğal yollarla ve gayet istedikleri zamanda olmuştu, ikinci olmadı uzun bi süre, doktora gittiğinde erken menopoz dediler, kaç doktora gitti hepsi aynı şeyi söyledi, hatta birisi tüp bebekle bile olmaz hiç yumurtanın yok demiş, sonra bi anda pat diye geldi bebis, O yeter ki istesin
Olmuyorsa da onda da vardır bi hayır, sadece umutsuz olma diye söyledim yanlış anlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…