Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
2 aylıktı cektirdigimizde kuzu 1 haftaya kadar tekrar kontrole goturcez
Bizim de iki aylık çektirdiğimizde sağ kalça kemiği biraz geride, 1 ay sonra tekrar bakalım dedi. Daha sonra çektirdiğimizde düzelmişti. Sizin de öyle olur Allah'ın izniyle, canını sıkma hiç. Ciddi bişey olsa öyle göndermezler

kızlar bebek bezi 3 numaraya geçtim şu an rahat oluyor
acaba biraz stok yapsam mı ne kadar sürer bunu kullanması bilemedim

kızlar bebek bezi 3 numaraya geçtim şu an rahat oluyor
acaba biraz stok yapsam mı ne kadar sürer bunu kullanması bilemedim
İki ay olmak üzere 3 numaradayiz biz canım.2 hafta önce 7 kilo tartıldık.Bugun 4 numarayı denicem stoğumdan.Eger olursa elimdeki 3 leri bitirip 4 ten devam edicem.

Ya kızlar cidden şaka gibi.Bu mu yani indirim 28 TL.Ne diyim yani bilemiorum.Bunlar olmazsa olmazlar bunlara erişim bu kadar pahalı olmamalı ya.Ben bişi takip etmicem wala.Google a yaziorum premium Care 4 numara diye Akakçe ve cimriye bakiorum en uygun fiyat hangisiyse ordan aliorum hep.Sinirimi bozamam bunları takip edip.

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-01-16-22-33-761_com.android.chrome.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 47
Bnde takip etmiyorum baktım 10-20 ₺ indirim yapmışlar
E bebekten almışım iyi ki

Kızlar benim oğlana geçen ay çektirdik kalça ultrasonu sol kalça kemiği tam gelişmemiş 1 ay sonra kontrol dediler başına böyle birşey gelen varmi sonradan gelişimi?
Kaç aylık? Ben 1. Ayda çektirince 2. Ayda tekrar çektirilebilir demişlerdi. Çok sık oluyormuş.
Çift bez bağlama yardımcı olur mu acaba? Doktorunuz nasıl değerlendirdi

Ben de 4 numara alacağım da ne kadardı normalde? Amazondan alıyorum genelde iyi oluyordu.

Ben de 4 numara alacağım da ne kadardı normalde? Amazondan alıyorum genelde iyi oluyordu.
Canım ben inan hiç fiyat bilmiorum.300 lu 500 li kolilerle aliorum ben.Google a yaziorum Akakçe ve Cimriye bakiorum en uygun hangisindeyse ordan aliorum.

İki ay olmak üzere 3 numaradayiz biz canım.2 hafta önce 7 kilo tartıldık.Bugun 4 numarayı denicem stoğumdan.Eger olursa elimdeki 3 leri bitirip 4 ten devam edicem.

dün tartıldık 5.500 kg
30 martta başladık 32lik paketin yarısını kullandım bile
kaç paket alacağımı bilemedim

migrosta indirim var
tanesi 2.70 e geliyor , ordan 2 paket 32li 3 numara
4 numara 84*2 paket aldım

bugün bi da gidip 3 numara bakayım

Kaç aylık? Ben 1. Ayda çektirince 2. Ayda tekrar çektirilebilir demişlerdi. Çok sık oluyormuş.
Çift bez bağlama yardımcı olur mu acaba? Doktorunuz nasıl değerlendirdi
1 Ay sonra kontrole gelin yine düzelmezse ortopedi görecek ama daha cok küçük gelişir dediler

Evet doktorda zaten daha cok kucuk büyük ihtimal gelişir 1 ay sonra kontrol dedi eger duzelme olmazsa ortopedi görecek dedi

Kızlarrrr bu gün doktora gitmiştim doğum yaklaşıyor diye bilgi almak istedim hastaneden . Çekim de yapıyorlarmış yaptıran varmı ne giydiniz bebeğe ne giydirdiniz özel hastane çıkışı hariç bi kıyafet aldınız mı

Amazonda 144lü 3 numaranın tanesi 2,16ya geliyor. 52linin tanesi 2,58. Oraya da bir bakın isterseniz.

Önerim vaaar haaanim.

Leke cikaricilara para gömmeyin. Renksiz bulaşık makinesi parlatıcısı kullanın.

Önerim vaaar haaanim.

Leke cikaricilara para gömmeyin. Renksiz bulaşık makinesi parlatıcısı kullanın.
Bebek için leke çıkarıcı önemli mi ki? En fazla iç zıbında falan hafif bir kaka lekesi kalır. O da zaten bir kıyafeti kaç kere giyiyor ki. Büyüyorlar hemen.
Alerjik bir bebeğim olduğu için tenine ne kadar az kimyasal değse o kadar iyi

Niyetim yoktu. Bebe de küvözde kaldı zaten. doğurur doğurmaz dantellerle dolu çekimler bana aşşırı yapay geliyo. Afedrsin g.tünün derdindesin ama saçını düzeltmeye çalışıyon filan... yenidoğan çekimi yapılabilir ama o ilk 15 gün içinde oluyor. Ben onun da süresini kaçırdım memem tıkandı filan onun derdine düstüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…