Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzum en akıllıcasini yapiosun.Bi de naçizane tavsiyem indirimden termos bak derim.İlla lazım olacak.Almadiysan eğer bendekileri önerebilirim.Bi tanesi e bebekten aticam aşağıya resimlerini de,diğer ikisi Chicco.Buyuk Chicco ya henüz gecmedik.
Ama ya mama için genelde lazım oluyor bize lazım olur mu bilemedim

Büyük koli olandan oğlanda kullanırdım
O da güzel Hindistan cevizli de güzeldir bnce eğer ağır koku yoksa
Onu hiç açıp denemedim açıkçası.
Sadece yorumlarını okudum
Diğer markaları aldığımda önce kendim deneyip sonra devamını alıyorum.
Ama primaya kıyamıyorum. Çok pahalı 😂

Sanırım 3lü paketden 2 yada 3 adet almıştım.
Kremli gibi bir yapısı varmış
Ek gıdaya geçtiğinde kakayı çok rahat temizliyormuşsun onunla.
Bu sayede pişik yada tahriş olmuyormuş.
Herkes öyle yazmış.

Ama ya mama için genelde lazım oluyor bize lazım olur mu bilemedim
Chicco nün büyük olanı ek gıda için bitterim.Almak istersen indirimden takip et kuzum.Biz 200 e aldık 600 e gördüm geçen gün.Ama evet diğer ikisi mama için.E bebek termosa çorba ya da tek çeşit sıcak yemek de konuo kuzum.

Chicco nün büyük olanı ek gıda için bitterim.Almak istersen indirimden takip et kuzum.Biz 200 e aldık 600 e gördüm geçen gün.Ama evet diğer ikisi mama için.E bebek termosa çorba ya da tek çeşit sıcak yemek de konuo kuzum.
Ek gıda için olabilir
Bn termosu evde unuttuğumda sucak su alıp benmari ısıtıyordum çorbaları 😂

Sen bana bakma canım.Ben rengini begensem aliorum🤭🤭Büyük olan Chicco ek gıda için diğer ikisi sıcak su yani mama için.Ama e bebek termosa çorba ya da tek çeşit sıcak yemek de koyabiliosun🌸
Her rengini beğendiğini de alma cnm :sinirli:
Bana düşmez belkide
Nacizane tavsiyem; Bir yandan harcarken bir yandan da biriktir bebe için.
Bunlar büyüdükçe masrafları iyice bel bükecek

Bundan alın çok güzel 😍
Bnm kız bayılıyor 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 89
Bir sleepy pişmanlıktırcı daha karşınızda. Belki yenidoğan döneminde çok kakadan dolayı mantıklı çünkü taşmasına kalmadan zırt pırt değişiyor ama büyüdükçe tam bir işkence aleti. 1 prima= 3 sleepy 😅
Babyturco ve minies de güzel ama küçükken. Bebek büyüdükçe hareket arttıkça hele ek gıda başlayınca primanın farkını çok iyi anlıyorsunuz. Bütün gece gram sızma yok.
Islak mendil için bana babyturco çok ıslak geldi burda herkes çok kuru demiş. Bence babyme>babyturco>sleepy(en kurusu bu bence).

Geçenlerde dolaptan bir sepet sattım kızlar
Oradan 54 TL yatmış hesaba
O para hiç yokmuş gibi davranıp
Hemen bankadan döviz aldım
3.5 $ ile bizim bebenin ilk yatırımına başladım ben😂
Belki miktar çok az ama akmasada damlar 🙈

Allah izin verirse böyle ufak ufakda olsa gelen paraları onun geleceği için biriktirmeye karar verdim
Doğumda aileler dahil kimsenin altın takacağını sanmıyorum
Çünkü herkes öncesinde yapalım niyetinde ama yinede doğduğunda falan hediye olarak para gelirse 20 TL bile olsa bankaya yatıracağım
Eşimlede anlaştım
Çocuğa ait olan hiçbir şeye dokunmayalım
Benden sakın isteme dedim

Bir sleepy pişmanlıktırcı daha karşınızda. Belki yenidoğan döneminde çok kakadan dolayı mantıklı çünkü taşmasına kalmadan zırt pırt değişiyor ama büyüdükçe tam bir işkence aleti. 1 prima= 3 sleepy 😅
Babyturco ve minies de güzel ama küçükken. Bebek büyüdükçe hareket arttıkça hele ek gıda başlayınca primanın farkını çok iyi anlıyorsunuz. Bütün gece gram sızma yok.
Islak mendil için bana babyturco çok ıslak geldi burda herkes çok kuru demiş. Bence babyme>babyturco>sleepy(en kurusu bu bence).
Sleepy yeni doğan ve baby turco denedim
İkisininde üretim tarihi yeniydi
Baby turco sleepye göre çok daha ince ve kuruydu
Belki de paketler arasında fark vardır
Bir aldığımız bir aldığımızı tutmuyor ki

Geçenlerde dolaptan bir sepet sattım kızlar
Oradan 54 TL yatmış hesaba
O para hiç yokmuş gibi davranıp
Hemen bankadan döviz aldım
3.5 $ ile bizim bebenin ilk yatırımına başladım ben😂
Belki miktar çok az ama akmasada damlar 🙈

Allah izin verirse böyle ufak ufakda olsa gelen paraları onun geleceği için biriktirmeye karar verdim
Doğumda aileler dahil kimsenin altın takacağını sanmıyorum
Çünkü herkes öncesinde yapalım niyetinde ama yinede doğduğunda falan hediye olarak para gelirse 20 TL bile olsa bankaya yatıracağım
Eşimlede anlaştım
Çocuğa ait olan hiçbir şeye dokunmayalım
Benden sakın isteme dedim
Allah bereket hayır versin kâr kârdır

Primanın hangi modelini kullanıyosun canım? Bizde sızdırma yaptı..

X