Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım marka önerin var mı direkt alayım geçeyim uzadı bu fenalık gelecek bana
Marka değil de dolaptan al ikinci el ben öyle yaptım ergobaby aldım. Aparatı yoktu zaten 4 aylık olduk sayılır ya koyuyom direkt. Iyi ki sling almamışım bebe çok kurtlu onu bağlayana kadar beklemezdi. hiç de kulanmamıslar ben yıkayınca bi ton soldu bile

Islak mendil kullananlar, hangi marka kullanıyorsunuz, sleepy kullanıyorum memnunum ama baktım primanin bi kac çeşidi de fiyatları yakın ya, hani prima kalitelidir diye düşündüm

Islak mendil kullananlar, hangi marka kullanıyorsunuz, sleepy kullanıyorum memnunum ama baktım primanin bi kac çeşidi de fiyatları yakın ya, hani prima kalitelidir diye düşündüm
Aqua pure bn ama sadece dışarda evde pamuk su

Arkadaşlar bebek arabasında çift yönlü olması çok mu gerekli?
Ben tek kriterim hafif olması. Kendim sürebileyim istiyorum. Bir de çok karışık olanlardan korkuyorum. Katlayıp açamam ben onu.
Bence çift taraflı olması avantaj. Neredeyse her gün dışarıdayız. Bana dönük olması çok iyi oluyor.
Biraz daha büyüdüğünde diğer yönde çevreyi izler. Şimdiden etraf fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Hafiflik çok iyi olur. Bizimki 14 kg. Bagaja tek koyamıyorum. Kapatıp ön koltuğa koyuyorum.

Aqua pure. Diger islak mendillere gore asiri kalin baya islak havlu gibi, hem senicerigi cok temiz pisik falan olmuyor. Baby turcoyu bi kez denedik pisik oldu bebegim gerci silsin diye bastirmis da olabilirim biraz cunku o kadar kuru ki asla bastirmadan silmedi kakayi. Aqua pure hem baya islak hem kalin hem yumusacik

Baby me görsen pecete sanarsın o zaman kupkuru

@Nihal Shibuya Doona ya bak canım.Ben almadığıma pişman oldum.Cok rahat,kullanışlı ve küçük.
Realcim naptın Doona en ucuz modeli 11 bin tl Ben bitter’in yolladığı modelin sıfırını ya da Merve’nin dediği gibi 2. El alabilirim.
Aslında biz Antalya’da oturuyoruz. Hava da çok soğuk değil burda. Ama ben hasta olur diye bebeği dışarı çıkarmıyorum.

Ben 15 civarı olunca çıkarcam hep ya çok rüzgâr olmazsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…