Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sleepy (bio natural) 2 numara bezden az önce bi paket açtım, son açılmamış bir paket kaldı
tahminen 3 numaraya da geçilir o zamana kadar

bizimkinin pipisi hafif yana kaydığı an üst baş çiş oluyor
hala bitmemişde bi pişiğimiz var, marka değişitirip değiştirmeme konusunda kararsız kaldım

2cisi 1 tl kampanyasında 100 tl ye aldığım 192 adet bez
bu gün itibari ile 350 TL olmuş, korkunc bi artış 😒😒😒😒

hastane goon vermişti diğerlerine gööre daha yumuşak yapısı vardı ona baksam
ilk oğlumda molfix kullanırdım iyiydi ona mı bilemedim
Bize zeytinyağı da fayda etmedi
Bu ikisi işe yaradı
Locodermi ince bi tabaka olarak diğerini de biraz bol

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 28
3 penye battaniye
3 müslin battaniye var.
2 müslin banyo havlusu
1 normal banyo havlusu var

2 tane Hastane çıkışı hediye gelmişti. İkisininde yeri çok güzel fakat modeli çok kötüydü hatırlarsın belki pullu falandı 😂
Satamadım da elimde kaldı
Bari kullanıp masrafa girmeyeyim 😔
Hastane çıkışlarının içinde hiç tulum yok 2 tane alsam yeter mi

Evet o bizi maddi manevi anlamda büyük ölçüde rahatlattı.
Sadece bebek arabası araştırma süreci bile çok yıpratıcı bence 😂
Yeter ya yaz zaten kurur 5 dk battaniye grubu da yeter. 1 tane nohut al norlur nolmaz belki zemini yumusatmak icin kullanırsın muslinin penyenin altına eğer gezersen yazın.

Evet o bizi maddi manevi anlamda büyük ölçüde rahatlattı.
Sadece bebek arabası araştırma süreci bile çok yıpratıcı bence 😂
Kesinlikle netleştirene kadar insan akla karayı seçiyor. Severek aldığım halde daha hafif mi tercih etseydim diye düşünüyorum. Ama hazırda olunca mis kafan rahat. Cebinde de binlerce para😂
Güle güle kullanmak nasip olsun

Yeter ya yaz zaten kurur 5 dk battaniye grubu da yeter. 1 tane nohut al norlur nolmaz belki zemini yumusatmak icin kullanırsın muslinin penyenin altına eğer gezersen yazın.
Nohut hiç almamıştım
Bir tane alayım o zmn hemen
Kesinlikle netleştirene kadar insan akla karayı seçiyor. Severek aldığım halde daha hafif mi tercih etseydim diye düşünüyorum. Ama hazırda olunca mis kafan rahat. Cebinde de binlerce para😂
Amin cnm 🤲
Sağol

Gofrettt bebiş odandan memnun musun 😍
O seni vazgeçiren mağazadan almadın inşallah 🤣🤣🤣

Arkadaşlar bebek arabasında çift yönlü olması çok mu gerekli?
Ben tek kriterim hafif olması. Kendim sürebileyim istiyorum. Bir de çok karışık olanlardan korkuyorum. Katlayıp açamam ben onu. 🙁

Ben tek kriterim hafif olması. Kendim sürebileyim istiyorum. Bir de çok karışık olanlardan korkuyorum. Katlayıp açamam ben onu. 🙁
1 yaşa yada 6 ay kadar sana bakan taraf sonra dışarıya
6 aydan sonra baston daha kullanışlı olur
Bn maclaren den çok memnundum kızda da onu kullanacam bak istersen tek elle aç kapa oluyor ve yer kaplamıyor

6 aydan sonra bebek dışarıya bakar diyolar. Ben pierre cardin jojo aldım. Tek elle katlanıyor yer kaplamiyor çok rahat.

1 yaşa yada 6 ay kadar sana bakan taraf sonra dışarıya
6 aydan sonra baston daha kullanışlı olur
Bn maclaren den çok memnundum kızda da onu kullanacam bak istersen tek elle aç kapa oluyor ve yer kaplamıyor
Bittercim Maclaren gördüm ebebekte. Fiyatları biraz yüksek 🙁
6 aydan sonra bebek dışarıya bakar diyolar. Ben pierre cardin jojo aldım. Tek elle katlanıyor yer kaplamiyor çok rahat.
Bende dışarı bakması yeter diye düşündüm. Benim kız 3 aylık oldu. Bir müddet daha pusetle çıkarayım en iyisi.

Bebesine bağlı 😬 benimki arabada durmuyo yalnız kaldım sanarak. Bu bi kac ay için kanguru aldım sonra zaten yazın arabasında daha iyi durur bence.

Bittercim Maclaren gördüm ebebekte. Fiyatları biraz yüksek 🙁

Bende dışarı bakması yeter diye düşündüm. Benim kız 3 aylık oldu. Bir müddet daha pusetle çıkarayım en iyisi.
Yapma ya çok mu uçmuş 😒
Oturmaya başlayana kadar pusetle devam et canım sonra bastonlara bak
Arada indirim oluyor

Nitro LX Baston Bebek Arabası
Bebek Güvenlik Ürünleri - ebebek
Bak cnm bunlara
Tamam bittercim
Yapma ya çok mu uçmuş 😒
Oturmaya başlayana kadar pusetle devam et canım sonra bastonlara bak
Arada indirim oluyor
Benim gördüğüm en düşük 4.5 bin tl idi. İnternetteki modeller 6.5 bin tl başlıyor 🙁
Bebesine bağlı 😬 benimki arabada durmuyo yalnız kaldım sanarak. Bu bi kac ay için kanguru aldım sonra zaten yazın arabasında daha iyi durur bence.
hayda 🙂 Mervecim evet hatırlıyorum Pierre Cardin baston bebek arabası almıştın doğumdan önce. Eylül binmiyor mu şimdi? Yaza doğru biner inşAllah🙂

Eklentiler

• 49CF3650-8D6A-45ED-B1A9-0F6BA21C2411.png
    49CF3650-8D6A-45ED-B1A9-0F6BA21C2411.png
    302,3 KB · Görüntüleme: 54
Tamam bittercim

Benim gördüğüm en düşük 4.5 bin tl idi. İnternetteki modeller 6.5 bin tl başlıyor 🙁

hayda 🙂 Mervecim en hatırlıyorum Pierre Cardin baston bebek arabası almıştın doğumdan önce. Eylül binmiyor mu şimdi? Yaza doğru biner inşAllah🙂
Bak bunlara canım
Boşver onu
Bnmki abiden kalma 🙈 o zmn 500₺ almıştım

Eklentiler

• 62288082-2B0A-4266-B326-E02FB74E7CB7.png
    62288082-2B0A-4266-B326-E02FB74E7CB7.png
    354,1 KB · Görüntüleme: 50
X