Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Şimdiiii az da kanguru öveyim. Kucakçı bebelere kollar kopmaz. Is yapılmıyo ben beceremiyom ama kolayca gezdiriliyo evde. Şimdilik bakkala gittik sadece hava soğuk. Iyi ki sling almamışım benim bebe kurtlu. Tık diye kolayca takıp çıkarılıyo. Beklemezdi onu dolamqmı ve ben de zaten çok terleyen biriyim bu daha iyi oldu.

Ben önce dandik bi kanguru aldım çift yönlü deneyecektim seviyor mu diye ona göre bel destekli filan alacaktım. Ben rahatlık olarak planlıyordum en çok bebeğin ve benim rahatlığım. Amaaa M oturuş sandığımdan onemliymiş. Bunu deneyince anladım. @Calcifer ve @WOMAN çok kızdı ilk kanguruma. Denem bile dediler ben de bir kaç dakikadan fazla takmadım gerçekten olur şey değilmiş.

Eki Görüntüle 3033160

Bu ilk aldığım dandik olan.

Eki Görüntüle 3033167

Bu da güzel olan 🥰

MaşAllah 🥰

Ben ilk çocukta çok araştırdım ayak oturma şekli çok önemli diye momfortbaby aldım
Avm de dışarda ben saha da çalışırken çok güzel oluyordu , sıcacık ana kucağında uyuyordu
Bir buçuk yaşına kadar kullandım defalarca yıkadım rengi çap canlı daha
Kumaşı kalın

Yenidoğan destekli değildi ama dün bacakları güzel şekilde yenidoğan abartına yerleştirme şeklimde koydum markete gittik sessiz sesiz kaldı kucağıma ☺️

Eklentiler

• B514A08E-74E5-482F-8665-C9804CD37218.jpeg
    B514A08E-74E5-482F-8665-C9804CD37218.jpeg
    203,8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Opera İstanbul’daki model gibi sanki?
Sen ne kadara almıştın
Bu çift yönlü de olabilen benimki tek yönlü eski modeli.

Bu arada 116 tlye aldım :rolleyes:

Bu arada 116 tlye aldım :rolleyes:
Süper🥰 orijinalse aşırı aşırı bedava. Dolap uygulamasını indireyim ben de üşenmezsem😂

Bu çok daha pratik diyelim ki takıp gezdirmw ihtiyacı duydun 10 saniyede yakıyosun. Sling çok konforlu duruyo ama ben onu bağlayana kadar dellenir benimki. Slinglere bayılıyorum ama görüntüsüne 🤣
Benimki de durmaz gibi geliyor ama konforlu duruyor diye denemek istedim. Boşa aldığım şeylerfen olmaz inşallah:)

Süper🥰 orijinalse aşırı aşırı bedava. Dolap uygulamasını indireyim ben de üşenmezsem😂

Benimki de durmaz gibi geliyor ama konforlu duruyor diye denemek istedim. Boşa aldığım şeylerfen olmaz inşallah:)
Bence indir dolaptan al siparisi de iptal et. Kutulu kullanım kilavuzlu jelatinli filan geldi ama orijinaldir diye düşünüyorum. Cünkü sevmeyince dolapta satıyonuz benim gubi akbabalar alıyo 🤣

Kızlar bebeğinizi biberon ve kaşık dışında beslediğiniz bir yöntem var mı?
Meme tutuşu değişiyor diye emzirme dışında emzik ve biberonu kullandırmamıştım şimdi kabul etmiyor. Farklı biberonlar denedim yine olmadı. Kaşık da biberon gibi gayet güzel kabul ediyordu şimdi onu da almıyor.
Mayısa kadar emzirme dışında bir yöntem daha bulmam lazım. Şu kaşık biberonlar da çok süt ziyan oluyormuş. Deneyen memnun kalan var mı
40 i bitene kadar kaşık biberon kullandım neden ziyan olsun süt anlayamadim

Şimdiiii az da kanguru öveyim. Kucakçı bebelere kollar kopmaz. Is yapılmıyo ben beceremiyom ama kolayca gezdiriliyo evde. Şimdilik bakkala gittik sadece hava soğuk. Iyi ki sling almamışım benim bebe kurtlu. Tık diye kolayca takıp çıkarılıyo. Beklemezdi onu dolamqmı ve ben de zaten çok terleyen biriyim bu daha iyi oldu.

Ben önce dandik bi kanguru aldım çift yönlü deneyecektim seviyor mu diye ona göre bel destekli filan alacaktım. Ben rahatlık olarak planlıyordum en çok bebeğin ve benim rahatlığım. Amaaa M oturuş sandığımdan onemliymiş. Bunu deneyince anladım. @Calcifer ve @WOMAN çok kızdı ilk kanguruma. Denem bile dediler ben de bir kaç dakikadan fazla takmadım gerçekten olur şey değilmiş.

Eki Görüntüle 3033160

Bu ilk aldığım dandik olan.

Eki Görüntüle 3033167

Bu da güzel olan 🥰
Yaaaa masaAllah kuzucuğa 😍

Çok fazla dökülüyor yazmışlar hep yorumlarda.
Marka model neydi? Ebebekte baktım da pek içime sinmedi
Vallahi trendyoldan sırf kargo bedava olsun diye 12 liraya almıştım gayette işimi gördü benim bebeğim uyanmıyordu uyku arasında besliyordum kaşık biberonla hiçte dökülmedi gayet rahat icirdim sütü canım ama bebek daha agzindakini yutmadan sürekli verilirse doğal olarak akiyo agzindan kaşık biberonla yavaş yavaş acele etmeden beslemek gerekiyor

3.500 TL nedir 🤣😅😅

Bence indir dolaptan al siparisi de iptal et. Kutulu kullanım kilavuzlu jelatinli filan geldi ama orijinaldir diye düşünüyorum. Cünkü sevmeyince dolapta satıyonuz benim gubi akbabalar alıyo 🤣
Satma işi çok uğraştırır mümkünse kullanacak bireilerine veririm. Bizim ailede hamile ve adayı da çok var:)

Kızlar e bebekte sleepy ıslak mendiller indirimde
12’li yenidoğan ıslak mendil 80 TLye geliyor
Ben 100 pakete falan stokladım
Aslında bir 50 paket daha almak istiyorum
Ama kurur mu diye endişeleniyorum
Sizce kuruma olur mu

Kızlar e bebekte sleepy ıslak mendiller indirimde
12’li yenidoğan ıslak mendil 80 TLye geliyor
Ben 100 pakete falan stokladım
Aslında bir 50 paket daha almak istiyorum
Ama kurur mu diye endişeleniyorum
Sizce kuruma olur mu
Sadece islak mendil mi kullanacaksın en basından beri? Bi paket 2 gün gitse 200 günlük mendilin var. Belki memnun kalmazsın bence gerek yok.

X