Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben ergobaby aldım dolaptan. Ama sen sling alsan daha mı rahat edersin acaba insallah görürüm ya fayda Al dolaptan dene olmazsa satarsın.
KAc tl idi sling artik sikilirmi bilmiyom ki valla cocuk aikiya da gelemiyor pek

KAc tl idi sling artik sikilirmi bilmiyom ki valla cocuk aikiya da gelemiyor pek
Valla bilmiyom slingten ben sıkılırım diye kendim almadım ben çok terleyen bi tipim. Bunda askıları filan oynatmak kolay olur bunalırsam dedim.

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Kiremit Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Bak bunun bordosunu aldım ben. Dene istersen olmazsa satarsın. Az once bi taktım yakamı filan hep yaladı meme yakım olunca qradı biraz alışıesa emzirmeyi de denerim

Cok iyi canim disarda da kullanirsn

Bu sağmayı ne için önerdi peki

Bizim topikteki arkadaşın yaşadığı ilde semt pazarında sleepy kilo ile satılıyormuş. Bu defolu olanlar

Şu e bebeğin dar kalıpları yok mu
3 - 6 ay dar gelmeye başladı

Yaz için tişört şort takımı almıştım 6 ay yazıyor bebek şu an 50 günlük bebeğe tam oluyor
Allahtan hepsi etiketli daha sökmemiştim
Renkleri aşırı tatlıydı satılır mi bilmiyorum da

Eklentiler

• C9FC010C-7F3D-4B71-A75D-365FEB8E1BE5.jpeg
    166,1 KB · Görüntüleme: 65
Satılır satılır

Kızlar merhaba, araştırmalarıma ve fiyatlara göre sleepy natural bez stok yapıcam galiba ama sizlere danışmak istediğim bir konu var 3 numara bezlerde cırt cırtlı bez de var külot bez de var acaba hangisinden alsam daha kullanışlı olur

Cırtlı al canım

Ben sleepy bio natural kullanıyorum, memnunum bir sıkıntı yaşamadım ama yaşayan çok oldu. Stok yapmamanda fayda olabilir

Cırtlı al canım
Cevap için çok teşekkür ederim peki hangi numaradan kaç paket alsam hangisine yüklensem acaba. Memnuniyet durumu da var tabi ama ben 84 adet 1 numara 84 adet 2 numara alırım diye düşündüm 3 numarada da değişik şeyler görünce durakladım cırt cırtlı var külot var aktivite bezi var hangisini almalıyım bilemedim.

Aktivite bezi ne ya
Of her gün yeni bir şey duyuyorum
Gidip bir bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…