Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Duru granülün fiyatı uygun mu sizce. Ben daha önce e bebeğin kendi markasını almıştım ama bunları da indirimde görünce merak ettim

Bez kullanim durumu; 1.ayimiz; 315 tane 1 numara pampers pure bitti, 60 tane 0 no prima premiumcare bitti.
104 tane daha 1 numara, 30 tane daha 0 numara aldim. Simdilik 0 daha iyi bence .. yenidogan tulumun icinde kaybolduklari icin dun apar topar 6 takim premature 2-2,5kg takim aldim. Yikadik giydik camasir yiginindan adama benzedik biraz.

Eki Görüntüle 3029914

Duru granülün fiyatı uygun mu sizce. Ben daha önce e bebeğin kendi markasını almıştım ama bunları da indirimde görünce merak ettim
Fiyatlar nolmuş böyle yazın 25₺ ye almıştım duruyu şuan bilmiyorum ne desem yalan olur
Roxy de güzeldi duru bazen çamaşırlara yapışıyor

Nasıllar?

Ben e bebekten aldım
Daha önce hiç sabun tozu kullanmadım
Yapışıp kalmasa bari ya
Benim o sorun sadece yorganda oldu kumaşından mıdır silikon çok köpürdü diye mi bilmiyorum. Bir kez sadece. 9 kilo makineye dibinde camasırlar oluyo ama ben yine de bi ölçek koyuyom tam iyice yikansin diye. Mantikli değil ama içime sinmiyo Hiç sorun yasamadım hep 40da yıkıyom. Ama makineden de farkeder mi bilmem.

Ben hep sıvı deterjan kullandım çok memnunum.İndirimdeyken 6 ay yetecek kadar stokladim.Nerdeyse hergun Pera'nin kıyafetleri yıkanıo.Gunde on defa üst baş degisioruz.Dalin,baby&ne bı de OMO var bende.Dalin ve baby&me gayet güzel.Dalinin kokusu muhteşem.Omo ya henüz gelmedik.Kullaninca onu da yazarım.

Ben kanguru aldım beybiliboylar. Bi deneme yaptım evde içinde uyuyacaktı nerdeyse ama memesiz uyuyamadığı için dalamadı uykuya. Neyse aldım emzirdim uyuttum. Normalde meme harici hic uykuya yaklaşmaz bile. Bi yıkayayım kurusun iyice dener yazarım memnuniyetimi insallah. Aşıri kucakçı çünkü. Mahvoluyo her yeri bi öyle bi böyle taşırken. Durur insallah.

Kızlar doğumdan önce alıp şuan iyiki almışım dediğim bişey daha var.Resmini atıyorum.Bezler,kremler,bı iki çorap,emzikler hepsi içinde.

Eklentiler

• IMG_20220320_115719.jpg
    146,2 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20220320_115716.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20220320_115705.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20220320_115701.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20220320_115658.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 64
Kanguru bende alayım diyorum ama onumuz yaz bebek içinde bunalir diyor eşim burda aşırı nem oluyor heves de ediyorum

Kanguru bende alayım diyorum ama onumuz yaz bebek içinde bunalir diyor eşim burda aşırı nem oluyor heves de ediyorum
Aşşşırı kucakcı aşşşırı mecburum bi şey yapabilmek için. Yaza taşınmazlar ya zaten hem sıcak da olur ama o zaman da oturup belki bi seylerle oynar oyalanır. Hic yatmayacak benimki kalkıp oturuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…