Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bnde bnde öğrenmek istiyorum
Çok teşekkür ederiz ss aldım

Dene gel bana dua et burda herkese övdüm kimse denemedi kaç kilo bebe? Bi de ben premium soft olanı kullanıyom. Mutlu bebek olanı denemedim.
Mervecim kardeşim bana yollamış Goon. 4 beden külotlu mutlu bebek olanı. Zaten Japon markasıymış, Endonezya’da üretiliyormuş. Japonlar kadın pedi, tuvalet kağıdı, bebez bezi gibi sektörlerde çok öncüdür. Bantları yumuşak, sızdırma yapacağına da ihtimal vermiyorum. Ben biraz daha pamuksu olmasını isterdim. Senin premium daha pamuksu diye tahmin ediyorum.
Bendekilerden Huggies’in yüzme bezini çok sevdim. Kaptan Nemo resmi olan. Evy Baby’i de muhakkak deneyin derim. Fiyat-performans açısından çok iyi
Arkadaşlar külot bez ile bantlı bez arasındaki fark nedir? Külot bez bana çok güven vermedi.

Eklentiler

• ED88C770-867D-48CE-90FE-D002C3A4C655.jpeg
    130,8 KB · Görüntüleme: 57
Havuz bezini normal zamanda mı kullanıyorsun
Kaç çeşit bez var burda

Havuz bezini normal zamanda mı kullanıyorsun
Kaç çeşit bez var burda
10 çeşit var Bittercim. Benim ikiz yeğenlerim var. Kardeşim elinde kalanları yollamıştı. Bazılarının bedeni büyük, daha kullanmadım. Bunların haricinde Prima ve Molfix’te kullandım. Havuz bezini bir kere denemek için kullandım. Dokusu, bantları çok güzel. En beğendiğim Prima’ydı ama çok pahalı. Kendim alamam

Premium soft olan benim simdeye kadar dokunduğum sleepy babyturco canbebeden çok daha yumusak bence.

Külot bez her an ciş kaka yapma durumuna karşı cırtlı bezi hızlıca açıp alta koymak gibi bir avantaj vermiyor ben o sebepten tercih ermeyeceğim sanırım. Ama asırı tepinmeye başladı belki tam dönerken avantajlı olabilir.

Prima külotlu bez aldım stokladim 3 no ama beğenmedim beğenmedim derken çıkarmadı sıvı veya kaka ancak patikli alt giydirdigin takdirde sürekli altını çıkarmak zorundasın giydirirken kulotlu olduğundan ötürü ,bir daha külotlu bez almam , cırtlı bez devam bende .

Sleepy bio naturale göre nasıl yumuşaklığı? 8 kilo civarı için 4 mü kullanılır? Çok övdün çok merak ettim

Ayy nasıl kazandınız mesajları kaçırmışım herhalde nereye ne yüklüyoruz bez mi hediye geliyor
Prima kullanıyorsan uygulamasından faturaları yükleyip puan kazanılıyor o puanlarla bez alınıyor fatura ismi ve uygulamadaki kayıtlı isim aynı olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…