Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu pişiği çok güzel toparlamıştım
Dün acil evden çıktım diye yanıma zeytinyağ yerine mustela Bi de önerdiğiniz Coresatin pembe olan ve Bioderma abcderm change ıntensive aldım

Coresatini yüzde kullandım şimdilik iyi ama sanırım ya mustela ya bioderma ters tepti yine başa sardık.

10 dakikalık alt açma silme kurutma zeytinyağ sürme olayına yeniden başladık

Bizimde pişik tekrarladı
Bnde bugün zeytinyağına başlıyorum inşallah fayda görürüz

Bizimde pişik tekrarladı
Bnde bugün zeytinyağına başlıyorum inşallah fayda görürüz

o kadar kreme para vereceğime gidip zeytinyağ alsam hem daha uzun gider hem daha doğal
ama işte insanoğlu illa kozmetiğe para verip fayda beklicek

Selam kızlar. Devlet hastanesinde doğum yapan var mı ? Birşey soracaktım. 24 saat hastanede kalıyoruz ya. Hastane bebişe yatak veriyor mu ? Şöyle bir yatağım var. Bunu yanında götüreyim diyorum olmadı.

Eklentiler

• Screenshot_20220314-135652.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 36
Selam kızlar. Devlet hastanesinde doğum yapan var mı ? Birşey soracaktım. 24 saat hastanede kalıyoruz ya. Hastane bebişe yatak veriyor mu ? Şöyle bir yatağım var. Bunu yanında götüreyim diyorum olmadı.
Yapmadım ama veriyordur bnce bebek yoksa nerde yatacak

O kutu gibi şeyden vardır canım illa. Yoksa da yanında yatırırsın götürüp kirleme. Gidince sor tabi.

O kutu gibi şeyden vardır canım illa. Yoksa da yanında yatırırsın götürüp kirleme. Gidince sor tabi.
Yapmadım ama veriyordur bnce bebek yoksa nerde yatacak
Nerden duydum hatırlamıyorum ama hastanede bebek için extra yatak verilmiyor dendi. O küvez gibi şeyi veriyorlarmış ama içinde yatak yokmuş. Boş plastikmiş sanırım. Bu yatağımızı birde yataştan aldığım bebek yorganı var. Bunları götüreyim sererim dedim. Hazırladım ama en iyisi doğum katına çıkıp sorayım. Verirlerse boşa yük etmeyeyim. Hem evet kirlenirde. Yıkadım da sonra hastaneden çıkınca tekrar yıkama kurutmayla uğraşıcam

Beybirella o boş şeye battaniyesiyle yatırcan işte bi alt açma serip. Zaten sert zeminde yatmalılar.

Beybirella o boş şeye battaniyesiyle yatırcan işte bi alt açma serip. Zaten sert zeminde yatmalılar.
Yaaa gerçekten miii. Bana resmen döşek yorgan taşıtacaklardı. Bebek hastanede o şeyin içinde boş yatacak yani yataksız. Peki birşey daha sormak istiyorum. 2 müslin bir penye battaniye aldım. O yere sermek için kalın pamuklı battaniye mi almayım o zaman yanıma. Bu arada bilgi verdiğin için çok sağol :)

Şu müsline sarmalama benim icime sinmeyen bi şey evde fian kullanırsın. Penye battaniye al bence yanına. Daha tok bi sekilde sarıp tutmuş olursun. Bende kadife kalınca bi battaniye vardı o sert seyde onla sarmalayacaktım tutarken penye ile sarmalayacaktım emzirirken. Hem direkt serte yatmamış olacaktı. Lakin küvözde kaldı.

Battaniyem de buydu. Simdi üzerinde tummy tine yapıyoz hatta bir de nohut battaniyem vardı. Odanın sıcaklığına göre karar verecektim. Zaten kiyafetlerini isterken bir de kalın battaniye istediler.

7op

4 sene önce ablam yaptı vardı şu tekerlekli minik yataklardan

Eklentiler

• 927F1BB3-A63F-4949-9567-90CF4A941FBC.jpeg
    124,2 KB · Görüntüleme: 64
  • 9646EEB2-B7D5-4531-AFD7-6E0BB21F2D58.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 62
  • 87202DA6-EBB3-4DBE-8B28-6162F0D43FD1.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 56
  • D2146BD6-9609-4F59-B57D-BB9E28C5C06F.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 61
  • E39A2023-EC0E-4E93-932A-17BC8ECD28DC.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 71
Guzel günkerde kullanın. Uzerinde yazan cm kalıplarını anlamak için yeterli değil malesef bunun 68 cm
Guzel günkerde kullanın. Uzerinde yazan cm kalıplarını anlamak için yeterli değil malesef bunun 68 cm ile baska markanin bir olmuyor.
Bilmiyorum değişiklik gösteriyomu ama h&m aldığım var aynı kalıp pek bi fark göremedim tabiki tecrübeli anneler daha iyi bilir
Ben seviyorum çocuk için lcw yı kolay aşınmıyor

Bugün marketlerde bebek bezi araştırması yaptım. Kendim Carrefour’dan 19.90 tl evy baby tanışma paketini aldım. 3 nosunda 24 tane var.

Eklentiler

• 32B2C805-D273-40E5-8CBA-720457573045.jpeg
    151,7 KB · Görüntüleme: 55
  • 1B8045D8-445A-46B8-94D1-513F855B0A7F.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 57
  • D49D793B-CABD-4229-B30F-418F1F82B171.jpeg
    142 KB · Görüntüleme: 50
  • 01F921E2-E7EC-4339-8188-F25DF557E3B0.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…