Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben park yatakta karar kıldım kızlar.Oda yapmicagimiz için portatif ve uzun süre kullanimli bişi olsun istedik.
Bende park yatakta karar kılmıştım kullanım açısından hem aileler şehir dışında onlara giderkende götürürüm diye yatacak yer sıkıntı oluyo bebek bari rahat yatsın diye😂 malesefki eşimin gönlü olmadı begenmiyor o yüzden geri ahşaplara döndük🙈🙈

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-30-18-47-22-48_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2021-08-30-18-47-22-48_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2021-08-30-18-47-18-18_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2021-08-30-18-47-18-18_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar az önce e bebekte bebek arabası beğendim.Stokke diye bişey.Cok.hosuma gitti.Fiyati da uygun geldi.Sanirim biz bunu alicaz.Kullanimi çok rahat geldi bana,bı de bebek resmen mama sandalyesinde gibi baya yüksekte.İsterseniz alcaladabilio.Siz ne dersiniz🥰
Yurtdışı uçakları için kabin boy olarak kabul ediliyor mu? Bilginiz var mı? Sitede göremedim.

Bu bebek arabası işi ne kadar zormuş. Cybex ve bugaboo önerenler oldu ama her baktığımda farklı bir detay çıkıyor.

Bende park yatakta karar kılmıştım kullanım açısından hem aileler şehir dışında onlara giderkende götürürüm diye yatacak yer sıkıntı oluyo bebek bari rahat yatsın diye😂 malesefki eşimin gönlü olmadı begenmiyor o yüzden geri ahşaplara döndük🙈🙈
Ahşap iyidiiiir çokzeeeel

Yurtdışı uçakları için kabin boy olarak kabul ediliyor mu? Bilginiz var mı? Sitede göremedim.

Bu bebek arabası işi ne kadar zormuş. Cybex ve bugaboo önerenler oldu ama her baktığımda farklı bir detay çıkıyor.
Kraft cockpit var kanz c go var benim araba var kabin boyda çok ucuz

Bana fazla ucuz geldi 🤐 kumaşı iyi olmayabilir. Benim de bi english home nevresim takımım var ucuz dört sene de toplasan 4 5 kez kullanmışımdır.
Bana da fazla ucuz geldi 😂 ama güzel gorunuyo . Annem bebeğin resmen çeyizini duzuyo ilk torunu olarak ,birtane annem ozdilekten almış başka da yok takımı çocuğun dedim bende bunu mu alsam diye 😂😂 çok mu gırgıt anneyim

Bana da fazla ucuz geldi 😂 ama güzel gorunuyo . Annem bebeğin resmen çeyizini duzuyo ilk torunu olarak ,birtane annem ozdilekten almış başka da yok takımı çocuğun dedim bende bunu mu alsam diye 😂😂 çok mu gırgıt anneyim
Ben de özdilekten 1 tane aldım yeter şimdilik. Zaten ilk zamanlar battaniyelere dolayacaz. Kendim de özdilekleri kullanıyorum hep. Nevresim kaliteli olcak ya internetten tipini begenip aldıklarımı misafire kullanıyom 🤣

Kraft cockpit var kanz c go var benim araba var kabin boyda çok ucuz
Kabin olayını doğru ifade ettim mi emin değilim. Her bebek arabasını yurt dışı uçaklarında kabul etmiyorlarmış. Kabul ediliyor mı söyledikleriniz?

Bir de araç içi için ne önerirsiniz? Onda sağlamlık çok daha önemli tabii

Ben de özdilekten 1 tane aldım yeter şimdilik. Zaten ilk zamanlar battaniyelere dolayacaz. Kendim de özdilekleri kullanıyorum hep. Nevresim kaliteli olcak ya internetten tipini begenip aldıklarımı misafire kullanıyom 🤣
İyi ediyosun valla 😂 napican . E bebekten bişey aldın mı sen hiç ?

Kabin olayını doğru ifade ettim mi emin değilim. Her bebek arabasını yurt dışı uçaklarında kabul etmiyorlarmış. Kabul ediliyor mı söyledikleriniz?

Bir de araç içi için ne önerirsiniz? Onda sağlamlık çok daha önemli tabii
Araç içi için bi önerim yok bizim arabamız yok. Ama onu kendiniz inceleyip karar vermelisiniz canlı. Kabin tipi geçenler kabul ediliyor diye biliyorum ben ama. Bende pierre cardin kapsule var. Toplanınca gerçekten küçük oluyo. Hatta kendi çantası var koyuyosun küçük valizden de kısa oluyor boyu çekeceğiyle çekip götürülebiliyor

Kuzum bı bilgim yok ama ben hostesim ve bu boy bebek arabası cabin baggage olmaz.Katlandiginda bile baya büyük.Evet çok zor wala bebek arabası işi.Ben hala arastiriorum.

Araç içi için bi önerim yok bizim arabamız yok. Ama onu kendiniz inceleyip karar vermelisiniz canlı. Kabin tipi geçenler kabul ediliyor diye biliyorum ben ama. Bende pierre cardin kapsule var. Toplanınca gerçekten küçük oluyo. Hatta kendi çantası var koyuyosun küçük valizden de kısa oluyor boyu çekeceğiyle çekip götürülebiliyor
Güzelmiş o tarz bir şey lazım sanırım. Araç içi için de araştırayım. Tek bildiğim güvenlik testleri varmış onları geçmeliymiş de detaylı bakmak lazım. Teşekkür ederim

Kuzum bı bilgim yok ama ben hostesim ve bu boy bebek arabası cabin baggage olmaz.Katlandiginda bile baya büyük.Evet çok zor wala bebek arabası işi.Ben hala arastiriorum.
Aslında bir kaç büyük görünen modelin de katlanma şekline göre kabul edildiğini söyledi satıcılar ama tabii kendi sitesinde görüp emin olmak lazım.
Benim daha vaktim var ama henüz hiçbir şey almadığım için çevremde baskı görüyorum resmen:)

X