Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
A
Ay Allah yardimciniz olsun umarim eğitim ise yarar, bende benimkine huysuz diyordum gidem de bebemi öpem yada neyse sabah öperim gece uykusunda suanda

Bunu önemsemeyen kişiler yapıyor ya
Ellerinde ne varsa o an alıp getiriyorlar
Böyle önemsemeyen insanlarla da hiç muhattap olmamak gerekiyor bence
Peki kv görümce almasa napıcaz
Neden anneanne kadar düşünemiyorlar

Peki kv görümce almasa napıcaz
Neden anneanne kadar düşünemiyorlar
Ona göre davrancan bacım
Ne kadar ekmek o kadar köfte

Ya şaka bir yana neticede hiçbiri yapmak zorunda değil.
Çok da beklenti içinde olmamak lazım
Benim annem dünyaları yaptı.
Ama kv hiç oralı bile değil.
Burda herşeyi anneanne yapar diyorlar
Ama kızına herşeyi yaptı. Ağzını açsan çünkü o zaman anneanneydi. Şuan babanne oldu.
Bir kere bile Ona yaptı bize yapmadı demedim eşime. Neticede biz bu çocuğu kimseye güvenip doğurmadık.

Boşver Rabbim rızkını gönderir onun

Hiç sorma bizim oğlan bize pek masrafsız geldi herkes birseyini aldi ben sadece bir kaç takım kıyafet banyo takimi birde sampuanini falan aldım geri kalan herşeyi aileler aldı
MaşaAllah çok şanslı bir bebek.
Oda umarım ailesine çevresine karşı çok hayırlı bir evlat olur

Öyle canım bnm zaten beklentim yok aldıklarını görünce kısa süreli bir şok geçirdim
Ufff o eskiden ya anne tarafı yakar ne saçma adet
Çok şükür de rızkını veriyor

Amin insAllah canım hepimizin evlatları hayırlı birer evlat olsun

Bibs emzik aldım tutmadı aventi zaten tutmadı. Ne zamanları veriyorsunuz zamanlamam mı yanlış acaba
Tutmayan tutmuyor bacım ama yinede ısrar etmekte fayda var
Dr bana ısrarcı ol ver sen dedi
Benimkide eh iste cokta sevmiyor
Yinede anasının goblu olsun diye bi iki emiyor

Bibs emzik aldım tutmadı aventi zaten tutmadı. Ne zamanları veriyorsunuz zamanlamam mı yanlış acaba
Bizim ilk gün bibsi tutmuştu. Hala tutuyor. Ama keşke 2 aylıkken verseydik diye pişmanım. Meme tutuşu değişiyor emzik sonrası

Siz kaç numara aldınız? Onunla ilgilidir belki

Bizim ilk gün bibsi tutmuştu. Hala tutuyor. Ama keşke 2 aylıkken verseydik diye pişmanım. Meme tutuşu değişiyor emzik sonrası

Siz kaç numara aldınız? Onunla ilgilidir belki
0-6 aldım, 1 ayı doldurduk öyle vermeye çalıştm çokta ısrarcı olmadım belkide ondan tutmadı. Bibs aldım geçenlerde kauçuk belki dedm tutar onuda almadı deneyeceğim ama

Benim kızımda tutmuor tommy avent midesi bulanıor geçen gün baby plus aldım 2li 30 liraya onu tuttu yine çok istekli değil ama en azından biraz olsun emior

Fatura kesim tarihinden itibaren 2 hafta içinde yüklemek zorundasın yoksa kabul etmiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…