Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Inşallah düzeni olur. Eğitim evet olmasa daha iyi ama sen gerektiğine karar veriyorsan gerekiyordur. Benimki de uyutuyor evet ama kendi çok az uyuyor. 7 saat oldu gece uykusuna geceli ben bi sag bi sol meme yaparak sabahi ettim rahatim sorun yok aha simdi kalkti full enerji. Altini aldim yattik tekrar bakalim nasip
Olmasa daha iyi olur kısmına katılmıyorum artık. Çünkü ağlatmalı bir eğitim vermeyeceğim, ilişkimizi zedelemeyeceğim 🙏🏻 Öyle birşeye kıyamam zaten, anne olunca kendimi artık zaten geçtim, onun huzurlu olması için uğraşıyorum sadece

🤣🤣 meme agzında bitişik.
Portatif yatak😂😂
O sırada uyuyabiliyor musun? Ben düşer kayar eder diye çok korkuyorum. Gaz çıkarmaya çalışırken yatağın kenarında uyuya kalıyorum şu sıralar. Kafamda 40 senaryo beliriyor

Portatif yatak😂😂
O sırada uyuyabiliyor musun? Ben düşer kayar eder diye çok korkuyorum. Gaz çıkarmaya çalışırken yatağın kenarında uyuya kalıyorum şu sıralar. Kafamda 40 senaryo beliriyor
Uyuyoz alıştık ya. Hep diyorum ya 1 aylıkken kan alındı çok korktu hem de atak matak işlerine denk geldi işte birakamadım o günden beri. Ondan once anakucağında bırakabiliyodum ya da emzirip kenara koyunca uyuyodu ondan sonra bırakamaz olduk teması tamamen emzik oldum. Artık baş bakış kontrolü de tamamlandı ya sabah çekiyorum memeyi ağzından geri çekiliyorum. Kaldırıp kafayı gözümün içine bakıyo yanında mıyım diye 😬

Olmasa daha iyi olur kısmına katılmıyorum artık. Çünkü ağlatmalı bir eğitim vermeyeceğim, ilişkimizi zedelemeyeceğim 🙏🏻 Öyle birşeye kıyamam zaten, anne olunca kendimi artık zaten geçtim, onun huzurlu olması için uğraşıyorum sadece
Deneyimlerini paylaşırsın inşallah bizimle 🙏

Kızlar dün LCWde kargo bedavaydı
2 tane tulum aldım.
Daha doğrusu 3 tane diyelim. Sıfır kollu olan çok ucuz du diye hem 1-3 hemde 3-6 bedenini aldım 😂
Gelince kalıbına bakıp iade ederim birini dedim yada duruma göre birini hediyelik olarak saklayabilirim.
Diğerini de 1-3 aldım
E1CDB221-81F0-4662-8DA7-87D4AE210E05.png
7F00139B-F9DB-4505-B3AC-0ACA7AEB88AF.png

Birde bu beyazda aklım kaldı.
Bugün 1-3 aylık stoğa girmiş
Zıbınlar yerine bu tarz tulumlar kullanışlı olur mu o_O

Eklentiler

• DC827A07-F377-4E2A-A9D1-2B69D8C241EE.png
    DC827A07-F377-4E2A-A9D1-2B69D8C241EE.png
    319,1 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar dün LCWde kargo bedavaydı
2 tane tulum aldım.
Daha doğrusu 3 tane diyelim. Sıfır kollu olan çok ucuz du diye hem 1-3 hemde 3-6 bedenini aldım 😂
Gelince kalıbına bakıp iade ederim birini dedim yada duruma göre birini hediyelik olarak saklayabilirim.
Diğerini de 1-3 aldım
Eki Görüntüle 3020815 Eki Görüntüle 3020816
Coook tatlılar.Gule güle giysin minnosh😍😍kargonun bedava olduğunu nasıl öğrendin canım?Ben çok alışveriş yapiorum waikikiden hiç denk gelmedim bedava kargoya.

Birde bu beyazda aklım kaldı.
Bugün 1-3 aylık stoğa girmiş
Zıbınlar yerine bu tarz tulumlar kullanışlı olur mu o_O
Çok tatlis canım❤️Ama zıbınin yerini tutmaz bence bu.Sen bolca, beden beden çıtçıtlı body(zıbın) al.Benim en çok kullandığım şey oldu onlar.

Coook tatlılar.Gule güle giysin minnosh😍😍kargonun bedava olduğunu nasıl öğrendin canım?Ben çok alışveriş yapiorum waikikiden hiç denk gelmedim bedava kargoya.
İnstagramda gezinirken takip ettiğim bir indirim sayfası paylaşmıştı öyle gördüm dün akşam aldım bende hemen
Çok tatlis canım❤️Ama zıbınin yerini tutmaz bence bu.Sen bolca, beden beden çıtçıtlı body(zıbın) al.Benim en çok kullandığım şey oldu onlar.
3-5 tanede zıbın alıp alışveriş defterini kapatırım cnm
Sıcak memlekette bunu tek de giyebilir.
Sıcaktan buharlaşılanilecek bir şehirdeyim zaten cnm

Uygulamada çok oluyor kargo bedava. Misal bildirim geliyor 10 dan su saate kadar bedava diye. Ya da çark oluyor onu çevirince de bazen kargo bedava veriyor. Uygulamada dönem dönem fırsatlar oluyor.

Klima açılmazsa atlet olayı zor ya max tek kat giyer
Çünkü evlerin içi bile 38-39 derece yazın burda
Klima açarsakta uzun kollu giyecek zaten mecbur
İlk 20 gün ince uzun kol giyer sonra kısa kol zıbın giydirirsin bu seferde sıcaktan isilik olmasın yavrucak

Bugün anneme geçmiştim.
Geçerkende Eşime şu kıyafet alışverişini yapalım artık dedim
Biraz daha bekle hediye gelir dedi
Bir sürü söylendim. Ne hediyesi gelecek diye
Adama boşuna söylendiğinde kaldım 😂

Akşamına Orda oturan arkadaşım yine mağazaya girip boş çıkmamış.
Bu aldıkları 3-6 aylık.
Sanırım alışverişi ciddi anlamda 28. Yada 29. Haftaya bırakacağım.
Ne olur ne olmaz elimde patlamasın diye
32. Haftaya hazır olsa yeter zaten
Biz 3 aylık olduk inanirmisin ben sadece bir kaç takım kıyafet aldım, gerisini kayinvalidem görümcem aldı doğumdan once şimdide sürekli birileri kıyafet getiriyo yaza kadar birşey almam oğlusa yazın yazlık alışverişine çıkarım 🤭

X