Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
B BitterCikilata coook güzel kitaplar ve büyük bı indirim var Bitterim.Bi şemsiye aldım kendime kaç zamandır gözüm vardı o semsiyedePeraya kitap aldım, kendime de H&M den mayo aldım
Ohh ohh Bi mall of yapmam lazım desene
Oğlanın doğum günü var ay sonu hediye alcaktım adore oyuncaktan Lego almasamda minisoya mı soksam ne yapsam

100 pakete yakın oldu
Bencede artık yeter

Aldığım bezde ıslak mendil de beni 1 sene idare etse ne vardı sanki
Alışveriş sitelerine bakarken gözünü kapat
Pamukta aldın mı
Aldıysan bu kadar ıslakmmendili artık ek gıdada harcarsın

Ohh ohh Bi mall of yapmam lazım desene
Oğlanın doğum günü var ay sonu hediye alcaktım adore oyuncaktan Lego almasamda minisoya mı soksam ne yapsam
Senin yine oğlan cikmiomus Minisodan.Bizde de ben cikmiorum ivir zıvır ne bulsam aliorum walaama mayom çok güzel be Bitterim

Bende bi düşündüm ya netten aldıklarımız defolu mu da ondan mı ki diye

Olabilir yaaa

lansinoh kullandım çok memnundum

Bizde Chicco seat up var canım. 0-25 kg aralığı, hem isofixli hem emniyet kemeriyle kullanımı var. Adac testinden geçmiş. Ama bana en yatay pozisyonu bile dik geldiği için henüz kullanmadım. Birkaç haftaya kullanmaya başlarım

Merve bu hatunun kocasi ya da kendisi fabrikada çalışmasın bı arkadaşım vardı abisi deterjan satıyordu patlamış hafiften delinmiş defolu ucuzuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…