Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben yakasına koyuyorum salyası çok akıyo biraz daha almam lazım ama bundan alsam tutup atmaya başladı normal önlük alsam boynu sürtecek gibi geliyo rahatsız geliyo onu da isyemiyorum. Üçgen olanlardan taksam o da şu an çok kabarık oluyo çok deyiyo ağzına anında ıslanıyo hem de omuz kısımlarını da ıslatabiliyo. Ay napacaz bu salyayı. 😬
Salya artışı bizde de var canım.Doktorumuzda normal bu ayda dedi.Ben hicbisi takmiorum siliorum salya aktıkça.O üçgenlerden bizim de var ama giyen var mı😂😂😂çocuk çıplak gezio body çorap o kadar.Ay bu ağız bezleri çok güzel ama Mervem yumos yumos fiyatları da uygun bak bı.

Kuzum çok büyük değil ama küçücük de değiller.Ustunu ortebilirsin,altına serebilirsin,pusete serebilirsin,banyo sonrası havlu olarak kullanabilirsin,muslin muhteşem kurulup bebeği,saçları fonlenmis gibi kurup wala.Joker bişey yani.Bi de ben muslini çok seviyorum o yüzden de benim için çok kullanışlı bi ürün.Magazalarda bulmak daha zor hemen tükenio_Online a bak.Ben online dan aldım hepsini🥰
Şimdi baktım canım benim aldığım ikilinin düz rengi senin aldıkların evet ebatları çok büyük değil bunların 8 tane müslinimiz oldu penye ve kalın olanlarda var daha müslin alsam mı acaba 🤭🤭 bende çok seviyorum müslini çok amaçlı oluyor Şimdi sayfayada baktım yeni renkler var gözüm kalmadı değil 😂😂😊😊

Şimdi baktım canım benim aldığım ikilinin düz rengi senin aldıkların evet ebatları çok büyük değil bunların 8 tane müslinimiz oldu penye ve kalın olanlarda var daha müslin alsam mı acaba 🤭🤭 bende çok seviyorum müslini çok amaçlı oluyor Şimdi sayfayada baktım yeni renkler var gözüm kalmadı değil 😂😂😊😊
Gözümüz kala kala cebimiz boşaldı😂😂😂doymak yok yola devam😂😂😂

Peki kızlar kendim için pijama gecelik markası önerebileceğiniz bir yer varmı 🤦‍♀️
Ben gecelik aldım ama hiç giymedim.Pijama,gecelik doldurdum doymadı gözüm ama sorsan hastanede hiçbirini giymedim.Diz hizası pembe oversize bı t-shirt elbisem vardı altına da beyaz varis çoraplarını çektim(doktorum hastanede kaldığım süre boyunca giymemi istedi) sürekli onunlaydim.Bi tane daha dogursam wala sadece t shirt elbise alırım bı kaç tane daha.Onlari giyerim.Ama aldığım bı pijama takımı vardı baya beğenmiştim.Yumusacik bı penyeydi.Atiyorum resmini.Artiş diye bı marka

Eklentiler

• images (28).jpeg
    images (28).jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 65
Ben gecelik aldım ama hiç giymedim.Pijama,gecelik doldurdum doymadı gözüm ama sorsan hastanede hiçbirini giymedim.Diz hizası pembe oversize bı t-shirt elbisem vardı altına da beyaz varis çoraplarını çektim(doktorum hastanede kaldığım süre boyunca giymemi istedi) sürekli onunlaydim.Bi tane daha dogursam wala sadece t shirt elbise alırım bı kaç tane daha.Onlari giyerim.Ama aldığım bı pijama takımı vardı baya beğenmiştim.Yumusacik bı penyeydi.Atiyorum resmini.Artiş diye bı marka
Güzelmiş pijama takımı aklımın bir köşesine bunu yazdım 😊 peki gecelik bosami almış olurum ben diyorum normalde olsa sezeryan da ilk gün gecelik dahamı rahat olur acaba🤔 oğluşumun eksikleri bitti çok şükür şimdi kendime başladım ama çok kararsızım🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤭🤭

Alışverişe ara vericem dedim ama yok dayanamadim😁😁Az önce onlinedan ağız bezi aldım.LC waikikide dün görmüştüm aşırı beğendim neden almadım bilmem😁😁iki gurup penye ağız bezi aldım.Ben bı dünya ağız bezi almıştım kızlar.Ama içlerinde en kullanislisi ve işime yarayani kesinlikle annemin e bebekten aldığı büyük penye ağız bezleri oldu.Hem büyükler,hem yumuşacıklar,hem çok güzel emiyolar islakligi.Kesinlikle deneyin derim.Simdi Waikikiden sipariş verdiklerimde öyle.Buyuk ve yumuşacık penyeler🥰
Lcw nin ağız mendilleri güzel canım bn kullanıyorum
Üçgen önlüklerinden de al onlar da çok güzel bazen başına bandana yapıyorum 🤣🤣

Lcw nin ağız mendilleri güzel canım bn kullanıyorum
Üçgen önlüklerinden de al onlar da çok güzel bazen başına bandana yapıyorum 🤣🤣
Sence ben o üçgen onluklerden almamış olabilir miyim,var mı öyle bı ihtimal😂😂😂daha hamileyken hepsinden birer set aldım.Ama benimki çıplak kız çıktı hicbisi giymio😂😂

Sence ben o üçgen onluklerden almamış olabilir miyim,var mı öyle bı ihtimal😂😂😂daha hamileyken hepsinden birer set aldım.Ama benimki çıplak kız çıktı hicbisi giymio😂😂
Demi nasıl unuturum aldıklarını 🤣🤣
Bnmkide çıplak seviyor sorma salyası üst baş bırakmıyor önlükler işe yarıyor bazen canım sıkılıyor kafasına takıyorum 🤣🤣🤣

Salya artışı bizde de var canım.Doktorumuzda normal bu ayda dedi.Ben hicbisi takmiorum siliorum salya aktıkça.O üçgenlerden bizim de var ama giyen var mı😂😂😂çocuk çıplak gezio body çorap o kadar.Ay bu ağız bezleri çok güzel ama Mervem yumos yumos fiyatları da uygun bak bı.
Beybirellam ben evi 22 23 derece tutuyorum. Çok sıcak alışmasın diye. Üzerinde de sweat giyili. Aktıkça silmeye imkân yok yetişemem. 😬 Önlük taksam altı laylonlu bu sefer islak kumaş çenesine değecek. Ay helppp. 🥺

Salyası köpük köpük bu ara azaldı gerçi de. Sizin reflu nasıl oldu. Ben artık bit çözüm bulamıyorum ya gittikçe kusmasi artıyor kivamlandi iyice
Bizimde aynı bu ara ilaç vermiyorum
Kusması balgamlı beyaz köpük köpük gibi sizde de öyle mi
Bnde ne yapacağımı şaşırdım altını açmak için yatırıyorum düz hemen kusuyor

Bizimde aynı bu ara ilaç vermiyorum
Kusması balgamlı beyaz köpük köpük gibi sizde de öyle mi
Bnde ne yapacağımı şaşırdım altını açmak için yatırıyorum düz hemen kusuyor
Evet ya altını açınca, sevmek için biraz sarsınca vs vs. Gerçi etkiye de gerek yok emse de emmese de kusuyor. Bizim peynir gibiydi şimdi yoğurt gibi. Inşallah uzun sürmez arkadaşımın bebegi 1 yasında hala kusuyor. Doktor ona kusmayı öğrenmiş bilerek yapıyor demiş ama bizimki daha küçük ya. Kokusu da çok kötü ekşi ekşi.

Evet ya altını açınca, sevmek için biraz sarsınca vs vs. Gerçi etkiye de gerek yok emse de emmese de kusuyor. Bizim peynir gibiydi şimdi yoğurt gibi. Inşallah uzun sürmez arkadaşımın bebegi 1 yasında hala kusuyor. Doktor ona kusmayı öğrenmiş bilerek yapıyor demiş ama bizimki daha küçük ya. Kokusu da çok kötü ekşi ekşi.
Aynn yoğurt gibi kusuyor dr gidince tekrar soracam
1 yaşına kadar sürerse yandık ek gıdada 🙄

X