Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Reflüden kaynaklı hatta emzirme yastığında yatırıyorum gündüzleri

Benim de muslin almam lazim, aldiklarim pek iyi cikmadi hemen putur putur oldu sanki yün tulermesi gibi.
Guzel ve ucuz bulursan linkle beni

Ben muslinlerimin hepsini Trendyoldan aldım kızlar.Cok memnunum.Zeypba,TinyLamb ve Rose&Blanc bu markalardan aldım.Ucu de çok kaliteli.

Şimdi benimki yaz bebesi.Haziranda doğacak
2 tane hastane çıkışım var.
Ben hastane çıkışı dışında alacağım zıbın ve tulumları 1-3 alayım diyordum.
O zmn 3-6mı alsam ki
ben 1-3 sadece hastane çıkışı ve 3 lü takımlardan aldım başka almadım zıbın ve tulumları 3-6-9 şeklinde dağıtarak biraz biraz aldım doğuma yakın bebeğin kilosu boyu belli oluyor o zaman gerekli görürsem tekrar alırım diye düşündüm 1-3 fazla alma bence

Ben de emzirme yastığı almak istiyorum. Atopik egzaması varmış kuzucuğumun. Kıyafetime yüzü değmesin istiyorum. Memnun musın yastığından? Neredendi
Canım buna bak.Trendyoldan 114 e almıştım 139 olmuş.Cok tok bı yastık.Benim elim ayağım oldu.İyiki almışım dediklerimden.Markasi babyjem.Civillerde de var.Ama o zaman Civilde daha pahalıydı.Trendyolda daha uygundu.

Eklentiler

• 1_org (5).jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar indirimden bu iki muslini aldım.Krem rengi olan 140 tan 95 e düşmüş,pembe olan da 45 ten 20 ye düşmüş.Krem rengi olanın bütün renklerini yazın 60 TL den almıştım.İnanilmaz memnunum.Suan baya zam gelmiş herşeye geldiği gibi.Pembe olanı Bitterimin alışveriş yaptığı Wheppo dan aldım.İlk defa alışveriş yapiorum bu markadan.Bakalim nasılmış

Eklentiler

• 4_org_zoom (2).jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 41
  • 1_org_zoom (8).jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 2_org_zoom (9).jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 33
  • 1_org_zoom (9).jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 33
  • 2_org_zoom (8).jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 41
teşekkür ederim Bazı modellerde kola geçirilen kısım da var. emzirme yastığı kullanınca kolla desteklemek gerekiyor mu?

teşekkür ederim Bazı modellerde kola geçirilen kısım da var. emzirme yastığı kullanınca kolla desteklemek gerekiyor mu?
Sanırım bu biraz alışma,tercih meselesi canım.Ben başını da elimle tutuyorum mesela emzirirken.Ama hiç desteklemeyip direk emzirenler de var.Herkesin tarzı başka başkaben mesela sadece beşik position da emzirebiliorum.Ayakta falan denedim beceremedim

Aybush buraya gel milletin konusunda konuşmayalım. Eylül iyi ya. Bugün 6.5 kilo dediler. Kıyafetlerle 6800 çıktı. Kaç kg senin? Emmiyo mu?

Aybush buraya gel milletin konusunda konuşmayalım. Eylül iyi ya. Bugün 6.5 kilo dediler. Kıyafetlerle 6800 çıktı. Kaç kg senin? Emmiyo mu?
Emmeyi bıraktı canım... Birde saçma sapan şeyler yaşadık kızımla üzüntüden sütümde kesildi benim... 4 aylık 6 kilo 68 cm

Emmeyi bıraktı canım... Birde saçma sapan şeyler yaşadık kızımla üzüntüden sütümde kesildi benim... 4 aylık 6 kilo 68 cm
Ay uzunmuş da maşallah daha da zayıf durur mamaya geçtiyse alır kilo yaa

Ay uzunmuş da maşallah daha da zayıf durur mamaya geçtiyse alır kilo yaa
Aksine zayıfta durmuyor zayıf gibi de değil normal gözüKüyor... Sürekli gittiğimiz doktor moro refleksine sara dedi bizi gönderi fakülteye gerizekalı adam orda gördüklerim üzüntü den süt gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…