Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Oğlum 2 buçuk aylik yaklaşık 7 kilo civarında şuanda 9 aylık kıyafetler çok az buyuk geliyor 6 ayliklar üzerine olmamaya başladı bence 6 9 ay alin bir süre birqz büyük giysin daha uzun süre kullanılır en azından

Benimki 6 buçuk Kilo 10 gündür 6 aylık kıyafetlere geçtik ama ebebek çok kalitesiz bence kıyafet olayında kalıpları dengesiz
Lcw uygulamada da güzel indirim vardı 5 takım aldım çok kaliteli geldi kumaşı kalıbı güzel

Ucu çok hassas dayanamam ona sanırım. Ama havluyu deneyeyim inşallah işe yarar.

Bnde ilk kez kızda e bebekten kıyafet aldım
Genel olarak da çok memnundu sorduklarım hata bnde sanıyordum yalnız değilmişim

Elektirikli ana kucağı muhakkak al bem pismanim

Biz o kdr değiliz kilo olarak 5200 kilosu. 2. Ayı yeni bitti. 6 aylık aldım birazda 3 aylık aldım. Lcw kaliteli evet e bebek daha uyguna geldi indirimden.

Fenalık geldi memeden helak oldu çocuk. Kus kus öldü. Biberonu içerken de zorlanıyor artık Boğazı acıdı sanırım.
Memeyi kesip atasım var o derece sinirliyim.
Başka bir sorundur belki ya biberonda niye zorlansın. Dil baği filan gibi şeyler diyolar olabilir mi?

Üşütmüş olabilirsin ben üşütüncr genelde öyle oluyor göğüslerim

Benimde öyle tutuyo bırakıyo sinirleniyo sinirlenincede ağlıyor. Biraz daha büyüyünce belki çevirebilirler.

s_gofret bacağında ve göbeğinde iz yaptı canım Prima 2 numara. Bende Molfix 3 beden aldım bugün marketten. Kız küçük boy alıp bir deneyin dedi. Sızdırma ve pişik olmazsa güzel gibi. Hafif.

Premium Care 3 numara bizde fena iz yaptıkilo aralığı da 6-10.Bu çocuk 10 kiloyu geçmiş de olamaz.Neden böyle oldu anlamadım.Elimde de stok var.Napicam bilmem.Olmadi 4 mu alıp denesem.Ya da iz varsa kesin dar mi demek.E o zaman da çocuk ağlamaz mi.Keyfi de yerinde bilemedim ki.

Bize de 7-12 kilo aralığındaki bez iz yapıyo 4 de ciddi büyük. Ama minik paket al dene istersen

Ben de 3 aylık 3 numara stokladım. 8 kiloya kadar kaldırır 3 gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…