Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben geçmedim hala pamuk kullanıyorum…Bence devam edebildiğin kadar pamuk ile devam et, en sağlıklısı o…Zaten yaz gelince birşey kullanmayız popişi yıkarız
Eninde sonunda kullanıcaz canım artık cildi alışsın istiyorim yaz gelmeden en azından pisikte olsa kışın daha kolay pislikle uğraşmak sanki

Bn pamuk kullanıyorum bırakmayı da düşünmüyorum ıslak mendil dışarda mecbur kalırsam hatta artık yanımda da pamuk taşıyorum sıcak su olan yerde pamukla devam
Bnce pamukla başlamışken devam et pamuğa

Elimde fazlaca ıslak mendil var canım elimdeki pamuklar 3. Ayını doldurana kadar idare eder bizi sonra mendilleri kullanıyım diye düşünüyorum

Ben pamuk kullaniyorum. Ama fiyati onun bile cok artti. Belki ıslak mendile gecerim bilmiyorum. Oglumda pamukla buyudu. Haksizlik olmasin simdi

El kadar bebeye pekmez vermesene

Yok be 2 haftanın pekmezini toplasan 1 nohut kadar etmez, günde bir kere batırıyorum o da
Buna rağmen tutmadı o da ayrı
Hem pekmez ağız pamukcuğuna da iyi geliyor

Aha şu Ka

Eklentiler

• 8E5FE114-D6FA-4196-BB73-77908B1650E9.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 57
Ali expresten alisveris yapan var mi?
Nasil aliyoruz. Beni yeşillendirsin
Kızıma bunlardan almak istiyorum

Eklentiler

• b379abf75d679b2681bcbf8f85ee8a64a6d43cbe_original.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 59
Ben doğduğundan beri ıslak mendil kullanıyorum. Mustela pişik kremini 1 kere kullanıyorum günde. Çok şükür pişik olmadı.
Molfix izotonik sulu yeni doğan kullanıyordum. Ama sonradan pişman oldum. Tuzlu yakar diye.
Şimdi sleepy kullanıyorum daha memnunum.

Natural Yenidoğan Islak Havlu 12x40 Adet
Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 12x40 Adet

Yok be 2 haftanın pekmezini toplasan 1 nohut kadar etmez, günde bir kere batırıyorum o da
Buna rağmen tutmadı o da ayrı
Hem pekmez ağız pamukcuğuna da iyi geliyor

Aha şu Ka
Önceden olsa ay inanamıyorum nasıl verilir el kadar çocuğa derdim
Gaz problemi için kimyon suyu ve zeytinyağı verdim el kadar bebeğime fayda etmedi o ayrı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…