Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben geçmedim hala pamuk kullanıyorum…Bence devam edebildiğin kadar pamuk ile devam et, en sağlıklısı o…Zaten yaz gelince birşey kullanmayız popişi yıkarız 🤭
Eninde sonunda kullanıcaz canım artık cildi alışsın istiyorim yaz gelmeden en azından pisikte olsa kışın daha kolay pislikle uğraşmak sanki

Kızlar özellikle bebeğine pamuk kullananlara bir sorum var ne zaman ıslak mendile geçtiniz? Islak mendile geçince direk olarak kullandınız mı mendilleri yoksa suda falan bekletip mi kullandınız?
Benim elimde 5 6 paket pamuk kaldı onlar bitince ıslak mendile geçincem kız kardeşim ıslak mendilleri suda bekleyip kullanıyordu, bir kaç gün direk kullanmış bebek pisik olmuş o yüzden sizlerden fikir almak istiyorum
Bn pamuk kullanıyorum bırakmayı da düşünmüyorum ıslak mendil dışarda mecbur kalırsam hatta artık yanımda da pamuk taşıyorum sıcak su olan yerde pamukla devam
Bnce pamukla başlamışken devam et pamuğa

Bn pamuk kullanıyorum bırakmayı da düşünmüyorum ıslak mendil dışarda mecbur kalırsam hatta artık yanımda da pamuk taşıyorum sıcak su olan yerde pamukla devam
Bnce pamukla başlamışken devam et pamuğa
Elimde fazlaca ıslak mendil var canım elimdeki pamuklar 3. Ayını doldurana kadar idare eder bizi sonra mendilleri kullanıyım diye düşünüyorum

Kızlar özellikle bebeğine pamuk kullananlara bir sorum var ne zaman ıslak mendile geçtiniz? Islak mendile geçince direk olarak kullandınız mı mendilleri yoksa suda falan bekletip mi kullandınız?
Benim elimde 5 6 paket pamuk kaldı onlar bitince ıslak mendile geçincem kız kardeşim ıslak mendilleri suda bekleyip kullanıyordu, bir kaç gün direk kullanmış bebek pisik olmuş o yüzden sizlerden fikir almak istiyorum
Ben pamuk kullaniyorum. Ama fiyati onun bile cok artti. Belki ıslak mendile gecerim bilmiyorum. Oglumda pamukla buyudu. Haksizlik olmasin simdi 😂

El kadar bebeye pekmez vermesene 🤯

Yok be 2 haftanın pekmezini toplasan 1 nohut kadar etmez, günde bir kere batırıyorum o da
Buna rağmen tutmadı o da ayrı
Hem pekmez ağız pamukcuğuna da iyi geliyor

Aha şu Ka

Eklentiler

• 8E5FE114-D6FA-4196-BB73-77908B1650E9.jpeg
    8E5FE114-D6FA-4196-BB73-77908B1650E9.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 57
Ali expresten alisveris yapan var mi?
Nasil aliyoruz. Beni yeşillendirsin 🤗
Kızıma bunlardan almak istiyorum 🤤🤤🤤

Eklentiler

• b379abf75d679b2681bcbf8f85ee8a64a6d43cbe_original.jpeg
    b379abf75d679b2681bcbf8f85ee8a64a6d43cbe_original.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 59
Ben doğduğundan beri ıslak mendil kullanıyorum. Mustela pişik kremini 1 kere kullanıyorum günde. Çok şükür pişik olmadı.
Molfix izotonik sulu yeni doğan kullanıyordum. Ama sonradan pişman oldum. Tuzlu yakar diye.
Şimdi sleepy kullanıyorum daha memnunum.

Natural Yenidoğan Islak Havlu 12x40 Adet
Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 12x40 Adet

Yok be 2 haftanın pekmezini toplasan 1 nohut kadar etmez, günde bir kere batırıyorum o da
Buna rağmen tutmadı o da ayrı
Hem pekmez ağız pamukcuğuna da iyi geliyor

Aha şu Ka
Önceden olsa ay inanamıyorum nasıl verilir el kadar çocuğa derdim😂
Gaz problemi için kimyon suyu ve zeytinyağı verdim el kadar bebeğime😂 fayda etmedi o ayrı ama

X