Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet yaptı bnm hatam ilk 1 ay emzik verilmemesi gerekiyormuş bn verdim sonra 2 hafta vermedim unuttu emziği çok şükür atlattık reddi Şuan da açsa tutuyor yoksa tutmuyor emziği bnde çok ısrarcı davranmıyorum tutsun diye emziği
Biberon da chicco pompanın ki iki kere verdim sağıp red yaşamadık
İnşallah emzirirsin bunlara gerek kalmaz

Kızlar aranızda mamajoo antikolik biberon kullanan varmı

Bu tarz biberon temizleme fırçalarıda gereklimi sepete ekleyeyimmi
Yorumlar güzel fakat gereksiz şeyler almak istemiyorum
Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570

Bu kadar teferruuata gerek olmayabilir. Biberon ihtiyacı duyunca alın bence. Cam almayın. Pp alın camla aynı malzeme. Ansızın cam kırilabilir. Tam lazım olduğunda.

Bizim biberon buydu bi kac kez kullanabildim. Öncesinde weenin cam biberonu kullandık. Bunun ucu yumuşacık çok güzel.

Aayyyy sonunda bebişiminn gece hareketlerini az da olsa çektiim sonundaa
Anneme yolladım ikimizde başladık ağlamaya
Bunası bi değişikk allahımm
Isteyen herkese nasip etsin inşaallahh
Bende çok istiyorum görmeyi
Rabbim tez vakitte banada nasip etsin
Bende hemen emzik siparişi verdim
Doğar doğmaz ağzına tıkayayım diye
Yoksa emmiyorlarmış, öyle dedi herkes.
Ben emzik emsin istiyorum ya

Bende çok istiyorum görmeyi
Rabbim tez vakitte banada nasip etsin

Bende hemen emzik siparişi verdim
Doğar doğmaz ağzına tıkayayım diye
Yoksa emmiyorlarmış, öyle dedi herkes.
Ben emzik emsin istiyorum ya
Coktan görmen lazımdı kuzum sen benden önde gidiyorsun buarada kuzu haziran annelerinde değilizz

Reactions: Jou
Kızlar dışarı çıktığınız da emzirme işini nasıl yapıyorsunuz? Önlük mü aldınız? Ya da evde bırakıp çıkmak gerekirse süt mü sağıyorsunuz? Benim kız biberonu sevmiyor emzik bile tutmadı. Gaz olayından huzursuz hep zaten. Bir de gündüz kaç saat uyuyorlar? 2 aylık olacak benimki

Valla en son limonun, fistigin, bezelyenin ve hatta baharatlarin bile gaz yaptigini ogrenince sok gecirmistim. Her seye dikkat edince bizim gaz problemi cozuldu
Daha dün akşam bezelye yedim. Hiç gaz yapan listelerde görmemiştim Geriye ne kalıyor anlamadım Gaz probleminiz kaçıncı haftada çözüldü? 4-5 aya kendiliğinden gider dedi doktor ama 4-5 ay çok uzun süre

Babymall a gittim geçen hafta Ankarada bence öyle ucuz değil ya alt üst takımlar 200 liraydı hep çok az uyguna şeyler vardı

Bn daha yeni yeni bişeyler yemeye başladım
Ispansk ilk defa yedim portakal daha ağzıma sürmedim 3 ay olacak
Bn tek haşlama et tavuk balık yoğurt çorbası tavuk suyu çorba böyle bile vardı gaz ama annenin gazı çok etkiliyor bebeği

Babymall a gittim geçen hafta Ankarada bence öyle ucuz değil ya alt üst takımlar 200 liraydı hep çok az uyguna şeyler vardı
Yaa sürekli reklamı çıkıyor uygun diye daha hiç gitmedim de bi gitmek istiyorum gidenler uygun demişti arkadaşlarım

Dışarı çıkmıyoz. Bebemden en fazla yarım saat ayrıldım çıktım kargoya markete. Gündüz de uyumuyor tşk. Arada 20 dk. isterse uyuyo.

Çoğunluk hep arabada emzirdim
Emzirme odası varsa orda emziriyorum gittiğim bi kaç yerde yoktu mecburen önlük taktım emzirdim

Philips avent cam var 1 tane. Bir de chicco pp var bende

Bu tarz biberon temizleme fırçalarıda gereklimi sepete ekleyeyimmi
Yorumlar güzel fakat gereksiz şeyler almak istemiyorum
Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570
Ben sadece 1 parça olandan aldım bime geldiğinde bu kadar teferruata giremem sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…