Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben 3 farklı marka aldım canım.E bebekten kendi markası baby&me,Migrostan Benim,bı tane de fairy marka.Baby&me ve Benim mis gibi pudra kokuyo.En çok bu ikisini sevdim.Fairy kokusuz.
Sabun kokuları beni aşırı rahatsız ediyor. Fairy bakayım. Teşekkür ederim resmen aydınlandım:)

Ah ah her gün yeni bir bilgi
Her gün yeni bir masraf
Bende içeriklere baktımda uni baby almaya karar verdim
İçeriği temiz ve kokusuzmuş
Ben 3 farklı marka aldım canım.E bebekten kendi markası baby&me,Migrostan Benim,bı tane de fairy marka.Baby&me ve Benim mis gibi pudra kokuyo.En çok bu ikisini sevdim.Fairy kokusuz.
Parfüm içermemesi Yani Kokusuz olması gerekmiyor mu.
Özellikle baby me’ nin yorumlarına baktım.
Kokusu biberondan geçmiyor.
Mamaya bile siniyor koku yazmışlar

Ben hiç koku sorunu yaşamadım baby&me de.Zaten koku dediğim öyle parfüm ya da buram buram bi pudra kokusu değil.Cok temiz ve belli belirsiz bı pudramsi,sabunumsu koku.

Bn almadım bizim çöp odamız var o yüzden hergün atıyorum çöpe
Ama hergün çıkarmak zor gelirse alabilirsin

Ben şahsen kullanıyorum ve çok memnun kaldım tavsiye ederim.ama ek gıdaya geçtikten sonra etkisi azalıyor diyorlar henüz deneyimle edim indirimden 149.99 a almıştım , suan indirimde 179.90 galiba

Ben de dayanamayıp aldım. Şöyle düşündüm nasıl olsa ek gıdaya geçişte işe yarar gibi düşündüm. Evim küçük ve artık koyacak yer yok ondan kırk kere düşünüyorum artık herşeyi

Bence yetersiz cünkü kıyıda köşede özellikle süt sağıp veriyosan biberonla kalıyo. Sağma makinesinein aparatlarına filan kaynatma yetmiyodu mesela. Genel olarak ağzına giren her şey yıkanmalı bence biberon temizleyicisiyle.

Sebamed aldım ama bilmiyorum nasıldır. Bana da arkadaşım önerdi onada doktoru önermiş

Daha dün Vadideki e bebekteydim tüh bileydim indirimi bugün giderdimartık onlinedan sipariş veririm.Bu arada Vadideki e bebeği beğenmedim.Bana küçük geldi alanı.Bi de Mall Of İstanbulda bulduklarımı orda bulamadım

Masraf asla bitmeyecek sanırım:) Canları sağolsun..
Ve maddi durumu olmayanlara Allah yardım etsin. Gerçekten temel ihtiyaçlar bile ciddi bütçe istiyor

Mall of daki gerçekten büyük
Vadi ye o kadar uzağa e bebek için mi gittin forumda ki de büyük
Bn bazen Beylikdüzü’nde var (baya büyük 2 katlı)oraya gidiyorum karşısında da baby mall bi ona giremedim ilk fırsatta baby malla gitmek istiyorum uygunmuş genel olarak

Emzik ve kalkan için gerekli olmaz da biberon için gerekli olur
Biberon kullanmıyoruz artık çok şükür. Sütüm de anca emmesine yetiyor. Ama ileride mecburen gerekecek.
Süt sağma makinesini bıraktım ama kalıntı kalıyordu. Ben de bol karbonatla kaynar suda sık bekletiyordum ama temizleyici alayım ne olur ne olmaz diye

Bizim güvenlik artık beni kargodan dolayı tanıyor
2 günde bi kargo gelince
Bnde prima indirimini bekliyorum
Prima indirimini ben de bekliorum bitterim.20 sindeymis.Wala bırak güvenliği MNG,yurtiçi,Trendyol express ve bilimum kargo elemanları hepsi beni tanio evde yoksam kapının önüne bırakıolar

Prima indirimini ben de bekliorum bitterim.20 sindeymis.Wala bırak güvenliği MNG,yurtiçi,Trendyol express ve bilimum kargo elemanları hepsi beni tanio evde yoksan kapının önüne bırakıolar
Bizim pandemiden katlara çıkmıyor güvenlik alıyor o yüzden şuan güvenlik tanıyor

Masraf asla bitmeyecek sanırım:) Canları sağolsun..
Ve maddi durumu olmayanlara Allah yardım etsin. Gerçekten temel ihtiyaçlar bile ciddi bütçe istiyor
Amin
Gerçekten öyle
Bizim güvenlik artık beni kargodan dolayı tanıyor
2 günde bi kargo gelince
Bnde prima indirimini bekliyorum

Prima indirimini ben de bekliorum bitterim.20 sindeymis.Wala bırak güvenliği MNG,yurtiçi,Trendyol express ve bilimum kargo elemanları hepsi beni tanio evde yoksam kapının önüne bırakıolar
Kızlar dün gece baktım prima indirimini 19una çekmişler
19-20 Şubat prima yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…