Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
biz de mustela nın losyonunu da kullanıyoruz
Değiştiridniz mi?
Ben de doktora resmini atayım ne diyecek

biz de mustela nın losyonunu da kullanıyoruz
Değiştiridniz mi?
Ben de doktora resmini atayım ne diyecek
Evet dr değiştirdi görünce kızarıklıkları
İşte ama hangisi yaptı bilmiyorum
Dr verdiklerini kullanıyoruz artık

şu an ebebekte korbell çöp kovası indirimi var bir saattir bakışıyorum alamadım bir türlü.
Ne dersiniz alınmalı mı tecrübeli anneler.

Sen benim stoklarimi görsen şoka girersinbez,mama,ıslak mendil,bebek deterjanı ve daha aklıma gelmeyen onlarca şey
Alerji yapacak korkusuyla elime 2 kutu alıyorsam, birini bırakıyorum
Ama dayanamayıp azda olsa alıyorum
Asıl stoğu Doğumdan sonra yapcam

Ay hangi birini stoklayacağımı da şaşırdım zaten
Bir yandan evin eksiği de stoklanıyor. Yağ salça tuvalet kağıdı bebek bezi vs falan derken depoyu doldurduk
Bir patlatacak diye aklım çıkıyor
Depoda aradığımı bulamıyorum artık
Beşiği de kurulu almıştım
Deponun tam ortasında da o duruyor
Ben biberon deterjanında ne alacağımı bilemedim ya.
Birde alma falan dediler görümcemde sterilizatör varmış onuda gönderecekmiş
Tabi ne kadar kullanırım bilemiyorum
Bn hiç stok yapmadım hepsini doğduktan sonra aldım
Gerçi ıslak mendil stoğum var
Bezi de geçen ay başladım
Fiyatlar her geçen gün o kadar artıyorki
Alamam korkusuyla stokluyorum artık bazı şeyleri
Ben baby me’nin kendi şampuanını aldım içeriği temiz diye. Mustelayı elemiştim zaten.
Sadece pişik kremi olarak alabilirim alırsam
Ama babyme’den de vazgeçtim kendim kullanırım onu
Bübchen’in serisini alacağım e bebek indiriminden

Ama sterilize ayrı yıkama ayrı
Yıkadıktan sonra kaynatıyoruz ya sterilize o işe yaratacak

Ben kaynatmiorum bitterim B BitterCikilata .Bebek deterjaniyla yikadiktan sonra kaynatılmış su dökup kullanıyorum.Zararli mi yoksaher kullanımda kaynatimi,napim sen bilirsin
Valla canım işte annenin tercihine kalmış çok pimoirikli değilim mikropta alsın dersen kaynatma
Bana kalırsa bn kaynatma taraftarıyım dr gittiğinde sorsana o ne diyecek

şu an ebebekte korbell çöp kovası indirimi var bir saattir bakışıyorum alamadım bir türlü.
Bence kesinlikle alinmali. Bebegim sadece anne sutuyle beslenmesine ragmen bazi kakalari cok fena kokuyor sadece kaka degil bekleyen cis de cok kokuyor. Hergun cop atmaya usendigimiz icin korbell elimiz kolumuz olsu muhtesem bisey sifir koku
Ben kaynatmiorum bitterim B BitterCikilata .Bebek deterjaniyla yikadiktan sonra kaynatılmış su dökup kullanıyorum.Zararli mi yoksaher kullanımda kaynatimi,napim sen bilirsin
Aman ben de kaynatmiyorum, biraz mikrop da lazim fazla pimpirik iyi degil

Bn almadım bizim çöp odamız var o yüzden hergün atıyorum çöpe
Ama hergün çıkarmak zor gelirse alabilirsin

Ben şahsen kullanıyorum ve çok memnun kaldım tavsiye ederim.ama ek gıdaya geçtikten sonra etkisi azalıyor diyorlar henüz deneyimle edim indirimden 149.99 a almıştım , suan indirimde 179.90 galiba

Ben şahsen kullanıyorum ve çok memnun kaldım tavsiye ederim.ama ek gıdaya geçtikten sonra etkisi azalıyor diyorlar henüz deneyimle edim indirimden 149.99 a almıştım , suan indirimde 179.90 galiba
Ben de aldım ama kutusundan bile çıkarmadım öylece duruyo.Az önce Vadi İstanbul'da 250 TL ydi wala

O zmn hemen bir biberon temizleme deterjanıda alayım
Offf hiç araştırmamıştım
Hangi marka alsam ki
Biberon temizleme deterjanı mıı? Öyle bir şey mi varmış :O
Emzik, göğüs kalkanı falan ben bunları kaynamış suda bekletip kullanıyorum. Yetersiz miymiş?
B BitterCikilata therealsinner ne kullanıyorsunuz ilk kez duyuyorum

Biberon temizleme deterjanı mıı? Öyle bir şey mi varmış :O
Emzik, göğüs kalkanı falan ben bunları kaynamış suda bekletip kullanıyorum. Yetersiz miymiş?
Aslında senin yaptığın yeterli bence canım.Sonucta kirli ya da mikroplu bişey değil ki.Sut var içinde sadece.Emzik,biberon deterjanı bizim bulaşık deterjanlarimizdan farklı,bebek için uygun olan deterjan.Mesela koku ve boya yok iceriklerinde.

İnşallah öyledir. Mantıklı tabii aynı bulaşık deterjanı kullanılmaz. Peki kaşıkla damla falan veriyorum kaşığını ayırıp onun da deterjanını ayrı kullanmak lazım o zaman. Hiç aklıma gelmemişti
Ne marka kullanıyorsunuz alayım ben de

Ben 3 farklı marka aldım canım.E bebekten kendi markası baby&me,Migrostan Benim,bı tane de fairy marka.Baby&me ve Benim mis gibi pudra kokuyo.En çok bu ikisini sevdim.Fairy kokusuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…