Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bana da çok fazla geldi. Muayenede kilosunu ve sarılığını iyi bulmuştu belki ondandır ama yine de dayanamazdım olsa öyle bir şey.
2-3 aylıkken normal olabilir tabii. İnşallah uyurlar o kadar:))
İnşallah ama uyumuyor 🤣 keşke uyuşa hamileyken de düzenli erkenden uyurdum ama hiç çekmemiş bana 🤣🤣

İnşallah ama uyumuyor 🤣 keşke uyuşa hamileyken de düzenli erkenden uyurdum ama hiç çekmemiş bana 🤣🤣
Bu beni üzdü şimdi😂 40 ından sonra her şey daha iyi olacak diyordum.
Gerçekten henüz doğum yapmamışları korkutmayalım ama hamilelikle hiç uyumlu olmuyormuş. Bana doktorum kuzu gibi çok sakin olacak diyordu gelsin de görsün şimdi😂😂

Bu beni üzdü şimdi😂 40 ından sonra her şey daha iyi olacak diyordum.
Gerçekten henüz doğum yapmamışları korkutmayalım ama hamilelikle hiç uyumlu olmuyormuş. Bana doktorum kuzu gibi çok sakin olacak diyordu gelsin de görsün şimdi😂😂
Aynısını bnm dr söyledi 40 muayenesine bile gidemedim bi gidim dicem hani usluydu uyuyordu hep anne karnında 🤣🤣

kızlaaar unibaby deterjanlarım geldiii. çok güzel kokuyorlar. acaba elbiseleri şimdiden yıkasam mı yoksa 35. haftayı falan mı beklesem çok kararsızım

kızlaaar unibaby deterjanlarım geldiii. çok güzel kokuyorlar. acaba elbiseleri şimdiden yıkasam mı yoksa 35. haftayı falan mı beklesem çok kararsızım
Yavaş yavaş başla 35de çok ağırlaşmış olursun 33 gibi de çantanı hazırla beklesin

Kızlar selamlar,
Kapı süsü ve yastık yaptırmak istiyorum bu isimli olanlardan ama içime sinen bir yer bulamadım. Siz yaptırdınız mı eğer memnun kaldıysanız bana da link atabilir misiniz?

Teşekkür ederim:KK200:

Kızlar önerebileceğiniz göğüs ucu kremi var mi? Su sıra acımaya başladı uçları

Aynısını bnm dr söyledi 40 muayenesine bile gidemedim bi gidim dicem hani usluydu uyuyordu hep anne karnında 🤣🤣
Gerçekten moralim bozuluyor😂 40 ı çıkınca düzelir diyor herkes çevremde. E hani!
Eğer tek bakıyorsan muayeneye gidememeniz çok normal. Tek bakabiliyorsan o bile çok büyük başarı bence. Biz evde 3 kişi bakamıyoruz. Annem 1 hafta kalırım giderim diyordu. Şimdi sen nasıl tek yapacaksın diyor gidemiyor. İşe başlayınca bakıcı da tek bakmayı kabul etmez diyor. Gerçekten nasıl olacak bilmiyorum:KK43:

Kızlar selamlar,
Kapı süsü ve yastık yaptırmak istiyorum bu isimli olanlardan ama içime sinen bir yer bulamadım. Siz yaptırdınız mı eğer memnun kaldıysanız bana da link atabilir misiniz?

Teşekkür ederim:KK200:
Instagramda hayalevent hesabı ile görüşmüştüm. Doktorun dediği tahmini tarihe kadar teslim edemeyeceklerini söyledikleri için oradan sipariş veremedim. Modelleri güzeldi. Ben de Kapisusubebekhediyeligi hesabından sipariş verdim. Çok hızlı teslim etti. Benzer model hayalevent ten 100₺ daha ucuza geldi. Çok da memnun kaldım. Şu an odasının kapısında asılı:)

bu aralar iyi hissediyorum kendimi yıkayıp ütüleyeyim bari. ayy çanta almam lazım sanırım bebişin hastane çantası yok ki.
Kuzum kesinlikle hazırla derim simdiden.Ben 36 37 de başladım wala perişandim surunuodum artık.Pisman oldum erken yapmadığıma.Bu haline aman ne hafifmisim diceksin 35 perde

Kızzzz yeter dur eccuk daha çok ihtiyaç var 🤣🤣 senin stokne kadar oldu 🤣
Ama bu fiyata bir daha nerde bulcam deyip aldım
12 tane 34.80 TLye geldi 😀
Toplam 92 paket oldu.
Daha da almam 🙈
Uygulamayı indirmemiştim şimdi indirdim. Trendyol marketten molfix izotonik sulu olanı alıyordum. Burada daha uygunmuş🥰
Ben her gün yarım saate yakın hangi markette neler de indirim var diye bakıyorum
Tırlatmama az kaldı :confused:

Toplam 92 paket oldu.
Daha da almam 🙈

Ben her gün yarım saate yakın hangi markette neler de indirim var diye bakıyorum
Sen benim stoklarimi görsen şoka girersin😂😂😂😂😂bez,mama,ıslak mendil,bebek deterjanı ve daha aklıma gelmeyen onlarca şey😂😂😂

Toplam 92 paket oldu.
Daha da almam 🙈

Maşallah:)) doğumdan sonra fırsatın olmaz zaten. Ben bakmadna direkt alma moduna geçtim. Bebiş uyuyunca buraya bakıyorum bir kafam dağılsın diye.

Yalnız resmen bedavaya gelmiş ıslak mendiller. 3 paketini o kadara alıyorum

X