Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hee tamam şimdi anladım çok teşekkür ederim

Kesinlikle bir zulüm bilseydim almazdım o kadar tulumu yandan

Bakayım kanama çok olursa depend alırım o zaman. Çok teşekkür ederim
Bilmiyorum çatlak ama ben dependden çok memnun kaldım ,resmen hayat kurtarıcı . Bence al ve dursun kullanırsın yani indirime giriyo ara ara marketlerde şokta geçen 40 a düşmüştü.

Hayır canım uykusunda besliyorum ama çok emmiyor 5 dk emip bırakıyor
Dr bana dedi ki 5-6 saaat uyuyabilir tabi biz 3 aya yaklaştık kendi uyanınca uyansın tabi bnm ki hiç 5-6 saat uyumadı
Kaç aylık senin ki
5 dk emip doyarmış

Dr bana dedi ki 5-6 saaat uyuyabilir tabi biz 3 aya yaklaştık kendi uyanınca uyansın tabi bnm ki hiç 5-6 saat uyumadı
Kaç aylık senin ki
5 dk emip doyarmış
Bana da gece bir kere 5-6 saat uyuyabilir dedi. Bunu 17 günlükken söyledi. Bana biraz fazla geldi. Tabii benimki de 1-2,5 saat arası anca uyuyor.

Kesinlikle bir zulüm bilseydim almazdım o kadar tulumu yandan
Şu iki tulum tipi cok iyidir; bele kadar ortadan citcitli bel alti cift bacak acilmali, bir de boydan fermuarli; tek hamlede cozum..
Bu ikisi lcw

Eklentiler

• Screenshot_20220117-215057_LCWaikiki.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_20220117-215049_LCWaikiki.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 63
Bana da gece bir kere 5-6 saat uyuyabilir dedi. Bunu 17 günlükken söyledi. Bana biraz fazla geldi. Tabii benimki de 1-2,5 saat arası anca uyuyor.
17 günlükken çok fazla değil mi 40 çıkana kadar sarılık olmadın diye 2 saatte 1 uyandırıyorduk
Bana 15 gün oldu sorunca ne kadar uyulmalı diye artık büyük 5-6 saat uyur dedi

Şu iki tulum tipi cok iyidir; bele kadar ortadan citcitli bel alti cift bacak acilmali, bir de boydan fermuarli; tek hamlede cozum..
Bu ikisi lcw
Kesinlikle canım bunlardan da var ve en rahat ettiğim bu iki tarz diğer yandan olanlar cidden çok zor rahatsız edici çünkü zaten bebeler küçük insan korkuyo birde ayağı ile ugrasiyosun her alt açmada

Benim de çoğu öyle son alışverişlerimde dikkat ettim ortadan açılanlarda seçenek de daha az yine de asla yandan olanları almam artık
Aynen çok sıkıntılı ilk çocukta insan bilmiyor hangi ürünün daha elverişli olup olmadığını ,bende boşu boşuna bir sürü para döktüm şu yandan acilanlara

17 günlükken çok fazla değil mi 40 çıkana kadar sarılık olmadın diye 2 saatte 1 uyandırıyorduk
Bana 15 gün oldu sorunca ne kadar uyulmalı diye artık büyük 5-6 saat uyur dedi
Bana da çok fazla geldi. Muayenede kilosunu ve sarılığını iyi bulmuştu belki ondandır ama yine de dayanamazdım olsa öyle bir şey.
2-3 aylıkken normal olabilir tabii. İnşallah uyurlar o kadar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…