Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kesinlikle boykot edicem şubat indirimlerinden öncede 3 bine yakın alışveriş yaptım yine kod yollamadılar şubat indirimlerini de boş geçmiyorum yine bişey yok bunlar bizi sevmedi kurabiyem

Kızlar ebebek alışveriş yaptıkça indirim mi yolluyor. E bana niye hiç gelmedi. Her AVM ye gittiğimizde 300/400 TL lik alışveriş yaparım. 1.300 e ana kucağı, reflü yatağı, portbebe aldım daha bu ay. Bende şikayet edicem valla. İnsan 50 TL 100 TL bana da gönderirdi

Evet dun bende 350 TL alışveriş yaptım e bebekten mağazadan ama banada indirim gelmiyor nasıl oluyor bileyim bende yapayım

Öyle indirim değil baby me bebek bezinde 30, diğer bezlerde 20 lira indirim geliyor sadece

E-bebekten ilk alisverisimin ustune bi 50TL kupon aldim kullandim, bir daha da gormedim, oradan ufak tefek alisverislerim oluyor belki ondandir.
Ben de bu aralar Trendyola gicigim, zirt pirt elite kosullarini guncelliyor; 2-3 ayda 20.000TL alisveris yapiyorum, bir suru parca, cuzdan kullaniyorum, yok yorum yaz, degerlendir bilmem ne!! Sıkılıyorum bu kadar koşullu işten..

Aa takvime baktim dogumum yaklasmis benim :)) Max 49 gunum kalmis heyecanlandim (ikizde -15gun ile hesap ediyoruz) 2 hafta sonra her an bekliyoruz :)) Geliyor gelmekte olan, hazir miyim ben acaba???

Sigorta policem yenilendi, Bebelerin bavulu ok, Benim bavul ok, bir tek babanin ihtiyaclari koyulmadi cantaya...
Evde bez var, mendil var, pompa var, mama alinmayacak....
park yatak kurulu, esyalar yikandi dolaplarina asildi, besikler kuruldu bi carsaf vb sermek lazim...
Kisisel bakim ve ufak bir genel temizlik lazim.

Ooyy neredeyse her şey tamam sağlıkla kavuşun inşallah yavruşlarınıza

Sağlıkla gelsinler inşallah

Sağlıkla gelsinler

E bebeği ara ya yollarlar ya da para iade yapılır
Bnm eksik gelmişti hemen hallettiler

Aktığı zaman o ıslaklıkla nasıl Durucaz pedi de ıslatıyor zaten sütün üstümüzü ıslatmaması için kullanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…