Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Wee nin bi emzigini gördüm bibs inkiler gibi aynı uygun fiyatlı, deneyen oldu mu, hatta geçen hepsiburada da indirimdeydi 17,49 a geliyordu ha aldım ha alicam derken bitmiş indirim şu an 35 40 civarı
Hala umudun var mı emzik turacağına dair ya 🥲

⭐⭐⭐⭐⭐Biraz da goon öveyim. ⭐⭐⭐⭐⭐

Çok iyi gidiyoruz. Sızdırma filan sorun yaşamadık çok şükür. Aklınızda bulunsun indirim denk gelirse alabilirsiniz. Bir de benim ilk paket goon biti yeni siparişim geç kargolandı o ara elimdeki bezlerden karışık kullandım baby turco ve sleepy. Her seferinde pişik kremi boca ettiğim için sorun yaşamıyorum.

Wee nin beğenmedi benim bebeğim. Damaklı olanlardan sanırım.
Bibs in kullanıyoruz onu kabul ediyor.
Öyle mi onu da not alayım o zaman aklımda bulunsun çok teşekkür ederim 🥰
⭐⭐⭐⭐⭐Biraz da goon öveyim. ⭐⭐⭐⭐⭐

Çok iyi gidiyoruz. Sızdırma filan sorun yaşamadık çok şükür. Aklınızda bulunsun indirim denk gelirse alabilirsiniz. Bir de benim ilk paket goon biti yeni siparişim geç kargolandı o ara elimdeki bezlerden karışık kullandım baby turco ve sleepy. Her seferinde pişik kremi boca ettiğim için sorun yaşamıyorum.
Yaa süper 😍😍 bende düşünüyorum goon markayı hatta sleepy yerine onu mu stoklasam acaba
Bide baby turco nasıl. Onda sızdırma sorunu yaşadın mı

Pişik kremim de bu çok memnunum indirime girerse alın atın kenara. Evde bu çantada tüp mustela var şu an.

Öyle mi onu da not alayım o zaman aklımda bulunsun çok teşekkür ederim 🥰

Yaa süper 😍😍 bende düşünüyorum goon markayı hatta sleepy yerine onu mu stoklasam acaba
Bide baby turco nasıl. Onda sızdırma sorunu yaşadın mı
Baby turco da hep sızdırdı ben memnun kalmadım ya. Ama tüm bezler için biliyosun memnun olan da çok olmayan da. Sleepy 1 2 numaralar sorunsuzdu 3e geçtik çiş bile çıktı. Bi de benim kız hiç sevmiyo üstü değiştirilsin. Mahvoldu çocuk.

Baby turco da hep sızdırdı ben memnun kalmadım ya. Ama tüm bezler için biliyosun memnun olan da çok olmayan da. Sleepy 1 2 numaralar sorunsuzdu 3e geçtik çiş bile çıktı. Bi de benim kız hiç sevmiyo üstü değiştirilsin. Mahvoldu çocuk.
Oy kıyamam ona ya. Sleepy 1 almadım 2den 84 tane aldım. Goonu çok duydum bide migrosun bezini duymuştum sanki

Oy kıyamam ona ya. Sleepy 1 almadım 2den 84 tane aldım. Goonu çok duydum bide migrosun bezini duymuştum sanki
Evet gerek yok bire evet ona da iyi diyorlar. Az az al hepsinden hangisinden memnun kalırsan devam edersin. 2 beden 200 adet kesin gider. 300 civarı olsa yetermiş bana bir olmasaymış. 3430 doğdu.

Evet gerek yok bire evet ona da iyi diyorlar. Az az al hepsinden hangisinden memnun kalırsan devam edersin. 2 beden 200 adet kesin gider. 300 civarı olsa yetermiş bana bir olmasaymış. 3430 doğdu.
Maaşallah maşallah 🤗 ya zaten baktım sen dolapta sattın fazla fazla alalım elimizde kalmıyor ya dolap ya da letgo dan satarım diye düşünüyorum

Migros’un bezini can bebe üretiyor.
Yani canbebe= minies birebir aynı kalite
Eğer denemek istiyorsan hangisi daha uygunsa onu tercih edebilirsin
Yaa bilmiyordum bunu çok teşekkür ederim 😍 ss aldım

Pişik kremim de bu çok memnunum indirime girerse alın atın kenara. Evde bu çantada tüp mustela var şu an.
Ben de mustela nın kullanıyorum günde 1 kere sürüyorum şu anlık memnunum.
Kullanım ideali ne bakmadım hiç. Kızarıklık olmuyor diye 1 kere önlem amaçlı sürüyorum sorun yaşamam umarım.

Ben de mustela nın kullanıyorum günde 1 kere sürüyorum şu anlık memnunum.
Kullanım ideali ne bakmadım hiç. Kızarıklık olmuyor diye 1 kere önlem amaçlı sürüyorum sorun yaşamam umarım.
Her sefer kullanmak gerekiyor. Ben kremlere güveniyorum bez değişimi de ondan etkilemedi bence

X