Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Batıracan stoğum var ama bakayım yinede

Bencede şuan toplam;
1 numara: 70 adet
2 numara: 180 adet
3 numara:144 adet var.
Hala 1 ve 2 numaradan alsammı yoksa yeter mi acaba diye düşünüyorum
Sanal markette var bnde şimdi baktım
E bebeğin ki daha iyiydi indirim
E bebekle arasında 10 TL oynuyordu.
Ben o yüzden 1 paket 1 beden, 1 paket 2 beden aldım

Ama indirimde, fiyatlarda bölgesel olarak değişiyormuş.
Bir tarafta 80 TLyse diğer tarafta 60 olabiliyormuş. Birde kupon varsa çok daha uyguna geliyor cnm

Bu ay e bebek indirimide dahil 2000 TL harcamışım benim bebeye ve daha Şubat indirimleri bitmedi
Ama ben bittim
Adam duysa yüreğine inecek
Her şeyi sıfırdan yapmak ne kadar zormuş

Ben iflah olmam
Az önce Migrosdan birer paket daha bez sipariş ettim
Bez ve ıslak mendil olayını doğuma kadar kapatmış bulunmaktayım.

Artık gönül rahatlığıyla diğer eksiklere geçebilirim.

Toplam:
  • 36 paket ıslak mendil
  • 1 numara:140 adet
  • 2 numara:240 adet
  • 3 numara: 144 adet

Bu ay e bebek indirimide dahil 2000 TL harcamışım benim bebeye ve daha Şubat indirimleri bitmedi
Ama ben bittim
Adam duysa yüreğine inecek
Her şeyi sıfırdan yapmak ne kadar zormuş
Gerçekten her şeyi sıfırdan yapmak çok zor. Miniklerimizin şansına hele bu yıl her şeyin fiyatı inanılmaz
Rabbim yardımcımız olsun bebeklerimiz kısmetiyle gelsinler inşallah

Selamlar.. Zamlı bir Türkiye gündeminde erkenden ne ihtiyaç vardı listeleyip başlamak lazımdır düşüncesi ile burayı keşfettim. 6 yıl sonra 2. Hamileliğim herşeyi unutmuşum takipteyim burayı.

Buna koku yapıyor demiştin.Baby me önermiştin.Yanlış mı hatırlıyorumBen de az önce baby me alıyordum.Sorun varmış uygulamada
Tam tersi önerdim canım. Baby me ve wee aldım onlar cok kötüydü. Bundan günde 1 tane kullanıyorum kupkuru aksama kadar. Baby me 4 5 tane kullanıyodum bi memeye. Evet bi sorun oldu alamıyorum ben de link attım döndüm sepette farklı çıkıyo fiyat.

Müşteri temsilcisini aradım 1 saate düzelecekmiş.Bu arada Öneri için teşekkürler canım

Süt saklama mochi alsam olur mu .Bir de emzirmeyle ilgili ne almalıyım bugün indirim var.Göğüs kalkanı şart mı

Süt saklama mochi alsam olur mu .Bir de emzirmeyle ilgili ne almalıyım bugün indirim var.Göğüs kalkanı şart mı
Ben mochi almadım. Çok çok akmadı diğer göğsüm pedler yetti. Kalkan da almadım. 32.haftadan sonra hergün bi kez garmastan sürdüm ön hazırlık meme uçlarım da zaten kocamandı. Sorun yaşamadım. Duruma göre alınabilir kapak filan. Ama gümüş alanlar önceden de takmaya başlıyo galiba. Tercih senin.

Ön hazırlık yapmak daha mantıklı bence. Sonra zaten meme komple bebenin ağzında oluyo o ara lansinohun doğal balmi filan silinmeye gerek yok deniyor ama içime sinmezdi benim kremli kremli emzirmek.

Sonunda işe yarar bir şey almışım

Bende bir kutu bundan
Mochi süt saklama torbası
Lansinoh göğüs kremi
1 tanede Emzirme önlüğü siparişi verdim.

Baby me’ nin sprey leke çıkarıcısı
Ve çamaşır suyu tozu da çok methedilmişti.
Onlardanda ekledim sepete

Bir de kızlar
Siparişi özellikle akşama doğru veriyorum.
Hem bugünün hem yarının ürünleri aynı anda indirimde oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…