Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz de bebek arabası konusunu aralık ayında hallettik neyse ki.
Birilerinden bir şeyler geliyor olması şu durumda gerçekten büyük rahatlık.
Ben de küçük parçaları halletmeyi düşünüyorum ama onlar bile çoklar Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hayırlısıyla tamamlarız inşallah eksiklerimizi
Anne yanı olarak joie kubbie almaya karar vermiştim. Bahsettiğim zamları o gördü
Hem anne yanı, hem park yatak 2si bir arada. Park yataklara göre küçük, anne yanlarına göre biraz büyük. Şubat indiriminde bakacağım kaça düşecek ona göre belki kararımı değiştiririm bilmiyorum

Onlar daha da hevesli

Kıyamam kuzuya yaaa
Azıcık tırstım şuan
Zaten Fiyatları gördükçe anladım ki küçükler büyüklerden daha çok tutuyor

Deterjan greenclean, cok mesudum kendisinden. Sandik lekesini bile cikartiyor sag olsun..

Yeni dogana torpu, tirnak sertlestikce makas sonra citcit seklinde ilerliyor.
Babyjem setteki burun aspiretoru bi halta yaramaz, otribebe/e-bebegimki gibi hortumlu olanlara kiyasla. Termometrenin olcum suresi muhim, bence de baska marka alin.
Naciz tecrubem parasina acimayin chicco alin, tirnak setini 10 yildir kullaniyorum kizima

Şoktan baktımda bebelandın alt açma örtüsü çok uygun geldi banada 10 tanesi 18.90 TL
Ben oğlan doğduğundan beri ve hala bebeland in alt açma örtüsünü kullanıyorum. Çok memnunum. Hatta ilk zamanlar yenidoğan ıslak mendilini de kullandım değme mendile taş çıkarırdı. Öyle tok ve kalın, islakligi falan süperdi. Sonra değiştirdiler gibi oldu vshdjd

Ilk goo.n bezimi sipariş verdim İnşallah aşıri memnun kalırım.

Deterjan greenclean, cok mesudum kendisinden. Sandik lekesini bile cikartiyor sag olsun..
Hemen bunuda ekliyorum listeye.
İşe yarıyorsa bir kere alayım tam olsun mantığındayım bende
İnceleyeyim hemen setin içeriğini
Alt açma örtüsünden bende almayı düşünüyorum bir kaç paket
Yeni doğan ıslak mendili yıldızlar listesindeydi zaten.
Onu da deneyeyim diyordum.
O zmn hiç almayayım bile

Kızlar ıslak mendilin son kullanma tarihi olmasına rağmen hiç açılmasa bile kuruma olayları oluyor
Benim doğum tarihi için 11 haziran dedi doktor
Islak mendil almak için çok mu erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…