Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Normal indirim mesajı vs geliyor mu peki? Çünkü dün biri yazmıştı sms bildirimlerini kapatmış sanırım ondan gelmiyormuş
Canım bişey sorcam. Nasıl alınıyor bezler mağazadan alabiliyor muyuz. Bi arkadaşıma da gelmiş kod. İnternet üzerinden mi alacak mağazadan alsa olur mu

İçeriğinde iki kod yazılmış,
Biri bez için biri baby me ürünü için
Bana da temizleme pamuğu lazımdı orda kullandım
Anaaaa ben benim kodla aldığını anlamadım ben baby me bezi için sanıyordum pamuk da mı oluyormuş ama bez yazıyor nasıl oldu o ya

Merhaba
Gogus pedi alacagim, marka onerisi olan ya da aman sunu alma diyen olur mu?
Zamaninda bi lansinoh vardi baskasini bilmiyorum lakin fiyatlar/markalar cesit cesit...

Merhaba
Gogus pedi alacagim, marka onerisi olan ya da aman sunu alma diyen olur mu?
Zamaninda bi lansinoh vardi baskasini bilmiyorum lakin fiyatlar/markalar cesit cesit...
Kesinlikle lansinoh blue lock. Ebebeğinki igrençti wee de iğrenç. Bi damla sütle kokuyodu resmen. Ama lansinoh cidden arkaya emiyo sütü kupkuru ve tüm gün bile gidiyo valla.

Anaaaa ben benim kodla aldığını anlamadım ben baby me bezi için sanıyordum pamuk da mı oluyormuş ama bez yazıyor nasıl oldu o ya

ben onu sadece baby me bezi sandım urun olarak değil de mesajda bez diye yazıyor ama

hahaha ne diyeceğimi bilemedim, üztte bez yazıyor ama alta ek baby me ürün kodu okudum
bende alayım dedim kargo dahil 47 tl geldi bana,
mağzaya git gel daha cok yakar araba, o yüzden kargoya takılmadım

hahaha ne diyeceğimi bilemedim, üztte bez yazıyor ama alta ek baby me ürün kodu okudum
bende alayım dedim kargo dahil 47 tl geldi bana,
mağzaya git gel daha cok yakar araba, o yüzden kargoya takılmadım
Valla demek oluyormuş tüm ürünlerde açığını bulmuşsunuz sistemin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…