Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkese merhaba kızlar. Şu tarz anne yanı beşiklere gerek var mı sizce boşa para vermek istemiyorum her şey ateş pahası malum. Ama ilk bebek olunca ne lazım kestiremiyorum.
Henüz tecrübe edemedim ama herkes park beşik önerdiği için park beşik tercih ettim. Anne yanını çok kullanmadığını söylediler daha çok

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama bn İstanbul dr sordum evi havalandır yeter dedi bizim hava nemli ya ondan sanırım

Penye müslin bi kaç tane daha alınabilir bi tane de nohut battaniye tarzı kalın battaniye alın alın bahar soğuk olabilir
Teşekkür ederim. İzmirdeyiz. Nohut battaniye ve penye battaniye ekleyeyim o zaman alınacaklara

Merhaba. Ben deerma f301 kullanıyorum memnunum geceleri baya etki etti bende

Erkek bebeği olan anneler, sünnet yaptırdınız mı? Hastaneden çıkmadan sünneti yaptırmak istiyoruz. Tabii sağlıklı olursa inşallah
Sünnet yaptırdıysanız özel bez, krem ya da herhangi bir şey önerir misiniz?

Bol bol al yaklaşık 15 tane var bizde müslin penye kalın ince karışık, çiş oluyor kaka oluor kusuyor sürekli lazım banada en basta çok geliyordu şimdi keşke bir kac tane daha alsaydım diyorum

Kızlar gaz için yan etkisi en az hangi damlayı alabilirim eczaneden? Başladı gaz sancıları

Kızlar gaz için yan etkisi en az hangi damlayı alabilirim eczaneden? Başladı gaz sancıları
Bana bir arkadaşım ısrarla
“Mommy bliss” önermişti. Araştırmadım henüz ama çok ısrar etmişti aklımda benim de lazım olursa diye

Eklentiler

• 35D3298E-A91C-4F3B-B52B-775247FFA637.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 31
merve bebelerin dolabini yerlestirdim, bi ara resim atayim da senin fikrini alayim, begenmistik senin duzenini
Kalmis doguma max 70 gunum

Bana bir arkadaşım ısrarla
“Mommy bliss” önermişti. Araştırmadım henüz ama çok ısrar etmişti aklımda benim de lazım olursa diye
Bi arkadaş bunu zor bulmuştu fiyatı da 400₺ müş şimdiden al sen gaz damlaları fena fiyatlarda

Bi arkadaş bunu zor bulmuştu fiyatı da 400₺ müş şimdiden al sen gaz damlaları fena fiyatlarda
Evet evet zor bulunuyormuş yurtdışından sipariş veriyordum o zaman ısrar etmişti sepete ekle diye ama eklemedim
Bu gaz olayları ne zaman başlıyor? Yarın doğum için zorlayacağız da bebeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…