Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim de aylık kontrolde 4250 dendi on gün önce. 2 iz yapıyo bacaklara ama 2 paket var elimde idare ediyom. 3e geçsem geçilir.
1 numara ve 2 numara ortalama kaç adet kullanmıştınıız. Biz 120 adet 1 120 adet 2 aldık ama. Fazla mı olmuş

1 numara ve 2 numara ortalama kaç adet kullanmıştınıız. Biz 120 adet 1 120 adet 2 aldık ama. Fazla mı olmuş
Yok tam iyi benimkinin kilolarda olursa. Ki benimki de ortalama kiloda zaten. 3 numara 4 kilodan başlıyo. Ben 200er adet almıştım 1 ve 2.

Baby me marka aldım bende bunlardan. 21 TL içinde 10 adet var.

Merve senin 42 gün olmuş, bebeğinin gündüz ve gece kaç saatte bir emiyor, uyuma saatleri uzadı mı? Şu an ben her istediğinde emziriyorum, max 2 saatte 1

Realcim bize alt bezi örtüsü dayanmıyor. Derin özellikle bez değiştirirken çiş yapıyor, direk çöp. Yıkanılabilen bir örtü kullanmak lazım sanırım.

Realcim bize alt bezi örtüsü dayanmıyor. Derin özellikle bez değiştirirken çiş yapıyor, direk çöp. Yıkanılabilen bir örtü kullanmak lazım sanırım.
Nihalcim yıkanabilir bende de var annem almıştı ama hiç kullanmadım.Ben bu kullan atlardan çok memnunum.Pera da arada yapio çişini.Hatta geçen gün altını çıplak bıraktık çişini yapmışbı alım dedim çocuğum çiş içindeyıkadık hemen.

Uzadı canım 3 saate filan çıktı geceleri. Ama gündüz memeden pek ayrılmıyo
Kiz Merveee 3 saate çıktıysa aralar süper rahatsız.Benimki Max 2 saat ara verio.Gece uyumayip sabahliosak wala Max 1 saat arasımeme mama meme mama meme mama

therealsinner canım senin kız babasında duruyor mu? Benim kız babayla pek anlaşamadı heralde Eşimde benim gögsüm yok diye durmuyor diyor
Bir de bu eldivenleri takabiliyor musunuz? Derin mümkün değil tutmuyor. Kardeşim kendiliğinden eldiveni olan tulum yollamış 2 tane. Onları açamıyor sadece. Öbür türlü de yüzünü çiziyor

Nihalcim sohbetine bende cevap vereyim ,benimki de öyle ama ben çorap takmada çözüm buldum mümkün değil eldivenlerin durması ne olursa olsun eldiven durmuyo çıkarıyor ama corapta sorun yok organiklerden takıyorum

Çorap tak kendinden eldivenliler bana dar geldi parmakları kısıtlı oluyo çorap daha esnek. Ben de ebeb3kten ekstra eldiven almıştım onlar iyi düşmüyo.

@Nihal Shibuya benim kız bende aglio babaya verince anında susuo wala.Ben de anlamadım.Duruyo babasinda hatta gazını babası cikario ben pek beceremiorum o işi.Bazen babasindayken meme aranio o zaman aliorum.Eldivenleri ben de kullanmadim Nihalcim.Pera ne giydirmeye izin verio,ne de giydirince üzerinde kalmasına.Hatta ben o kadar kıyafeti boşuna almışım resmen.Cocuk giyinmekten nefret edioüstünü giydirecegimde kıyametler kopuo.Citcitli body ve çorapla bütün gün.Ustunun örtülmesini de sevmio.Bi kaç kez çizdi kendini.Surekli gozum üstünde eli yuzune gidince cekiorum hemen.Engelleyebildigim kadar artık.

Minik Pera biraz kaprisli MaşAllah ne güzel baba-kız aşk yaşıyorlar İnşAllah Derin’de tez vakitte babasına alışır. Derin’de kıyafet değiştirirken çok huysuzlanıyor ama eldivene düşman. Bebeklerin kendilerine has karakterleri var. Biz doğumdan önce çok hazırlık yaptık ama kuralları bebişlerimiz koyuyor.
Çorap tak kendinden eldivenliler bana dar geldi parmakları kısıtlı oluyo çorap daha esnek. Ben de ebeb3kten ekstra eldiven almıştım onlar iyi düşmüyo.
Tamam Mervecim. Lastikli çorabı çok. Onlardan deneyeyim ben en iyisi. Sağolasın

Ben Braun aldım dünya para verip.Doktorlar da onu kullaniomus diye.Ama kullanımı zor ya da ben beceremedim.Kulamtan ateş ölçer bizimki uzumlukekim19

Kiz Merveee 3 saate çıktıysa aralar süper rahatsız.Benimki Max 2 saat ara verio.Gece uyumayip sabahliosak wala Max 1 saat arasımeme mama meme mama meme mama
Bizimlilerin günleri aynı sanırım canım benim oğlum da gündüz iki saat bir saat değişiyor ama bazen gece 4 saate kadar uyuduğu oluyor çok nadir gece 03 ile sabah 7 arası uyursa o da,o zamanlar hiç dokunmuyorum bende uyuyorum tek kesintisiz uyuduğum zaman dilimi cunku
Çorap takabilirsin ellerine :))

Chicco’num kol altından ölçenini aldım ama kızım ölçtürene kadar yırtınıyor
Ben Braun aldım dünya para verip.Doktorlar da onu kullaniomus diye.Ama kullanımı zor ya da ben beceremedim.Kulamtan ateş ölçer bizimki uzumlukekim19
Koltuk altı olandan evde var omron geç ölçüyor tabi oğlumda durmuyor. Şimdi 2.ay aşıları geliyor biraz panikledim hemen 1 tane daha alıyım diye o zaman bu aylarda en kolayı alından ölçmek sanırım kulaktan biraz daha büyüyünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…