Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bak bunda pay iki uc parmak daraltmak için. Ben digerini uçtan takıyodum ilk zamanlar şimdi ise tMamen sıkıyorum
Bedenli olani mi tamamen sıkabiliyorsun
Altinda cok fazla yorum vardi da beden uymadigina dair
Digeri bedensiz
S den xxl ca kadar oluyor diyor
Kafam
Karıştı

Bu arada benim bebek bakım örtüm sleepy 60×90.Cok çok memnunum baya da büyük.Cis, kaka yapmadığı sürece ben de kullanıyorum tekrar tekrar.Ama 60 a aldığım 40 li paket 120 olmuşben de onu dışarda kullaniorum evde File marketten aldigimi kullaniorum.İstanbulda yaşayan kızlar fileden bunu alabilirsiniz.Biraz küçük ama evde işimi goruyo17 TL içinde 10 tane var.

Eklentiler

• IMG_20220111_164549.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba geçen gün görüpte merak etmiştim Ne iyi oldu paylaştınız. Bir kaç paket alıp kenara koyarım o zaman oğlum olcak allah kısmet ederse kızlara göre çiş kazaları daha çok oluyormuş biraz küçük olduğu için başta belki zorlanabilirim ama alışınca illa ki işimizi görecektir diye düşünüyorum

Ben ikiye bölüyom bile sen de bölsene

B BitterCikilata bitterim oyun matimiz bu.Muzikli güzel bişeyfisher Price bitanem.

Eklentiler

• IMG_20220111_170820.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220111_170807.jpg
    167,8 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220111_170802.jpg
    148,4 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20220111_170752.jpg
    155,9 KB · Görüntüleme: 56
Mervem ben büyük de daha rahat ediorum disardaysam,annemdeysem falan.O yüzden hiç bolmedim.Sleepyi dışarda,baby babyi evde kullanıyorum
Ama bu şekilde daha çok kullanmış oluyoruz doğaya zarar ben az daha acemiliğim gitsin tek kullanımlık olanları bırakacam. Bebek bakım çantasının var bi tane onu kullanacam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…