Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Müslinleri ne için kullanıyoruz bende hiç anlamadım ve kaç tane almamız gerekiyor
Kişinin kullanma pozisyonuna göre kaç tane olması gereken değişiyor denemek için 1-2 alıp memnuniyete göre arttırabilirsin
Bn şuan kış olduğu için reflü yatağına seriyorum yazın üstüne atmaya duş sonrası için herşeye kullanılır

Büyümüştür senin yaramaz
Oyun matına geçişde yapmış maşallah
Oyun halısı aldın mı canım aldıysan önerirmisin

Büyümüştür senin yaramaz
Oyun matına geçişde yapmış maşallah
Oyun halısı aldın mı canım aldıysan önerirmisin
Bitterim biz iyiyiz sen nasılsın bebişin nasıl bitanemfisher Price bizimki kuzum.Hediye gelmişti.Gayet güzel sesli,müzikli bişey.Eve gıdım atım topice de etiketlim seni bak kuşum

Merhaba, çok geçmiş olsun(
Acaba tutuş şeklinde falan değişiklik etkili olur mu? Bel ağrısı gerçekten çok zor. Bebek de büyüdükçe artmaz inşallah
Olur canım benim şuan bu durumda olmamın nedeni hiç dinlenememem ile birlikte bebeğim aşırı kolik olup susturamadigimdan iki elinin arasında indirip kaldirmam ayakta ancak öyle susuyordu bundan 1 hafta önceye dek ,eminim bu iki durum etkili oldu

Hayırlı olsun cnm
Bol bol yürüdükçe ağrıların geçecek bağırsaklar da hareketlenmeye başlıyor
Bebişine ve sana sağlık sıhhat
Ayaklarını da sıcak tut mis kokuyor demi derin kuzu
Sorma Bittercim. Süt gibi kokuyor ve biz daha yıkamadık bebeği. Göbeği düşene kadar yıkamayın dediler. Acaip bir aşkmış anne-çocuk aşkı.
evet canım. Biraz üstüne gitmem lazım. Dün sitenin bahçesinde bir kaç tur attım artık.
@Nihal Shibuya Nihalcim ben tuvalete çıkabilmek için hicbi ilaç kullanmadım ve 4.gun çıktım tuvalete.
Realcim, dün gece çok şükür çıkabildim. Eşim kivi getirmiş. Bir de sıcak tavuk suyu çorbası almış. “Bunları ye, çıkacaksın bak gör” dedi. Bende “Tuvalete çıkamıyorum ama mide fesatı geçireceğim ” derken gece çıktım çok şükür

Müslim battaniye yi nasıl kullanıyorsunuz ? Ben bir tane aldım. Çok sert nerde nasıl kullanılır bilemedim.
İnternette, bebek mağazalarında bulabilirsiniz pazen tercih ederseniz hem yumuşacık hem sıcacık tutuyor günün her anında kullanıyorum uyurken uyanıkken pizim nasıl pikelerimiz var onlarında minnak pikesi yarım kundakta da güzel oluyor

Tamam Güneş. İnşAllah öyle olur. Ameliyattan sonra ilk 4 saat en zoruydu. Gün be gün rahatlıyorum.
Yürü ama gerçekten yürümeden iyileşemezsin. Korse kullanmana izin verdiler mi?
Çok sık olmayan bir korse kullanabilirsin dedi Mervecim. O görüntü hiç güzel değil. Bu artistler nasıl doğurduktan sonra hemen eski hallerine dönebiliyor? Ben mide ameliyatı olmuş gibi göbeğim sarkmış

Müslim battaniye yi nasıl kullanıyorsunuz ? Ben bir tane aldım. Çok sert nerde nasıl kullanılır bilemedim.
Müslim bez benim en çok kullandıklarımdan oldu, heryerde yarıyor. Bebeği emzirken üstüne örtüyorum. Bir tanesini bez değiştirirken kullanıyorum. Bir tanesini reflü yatağına çarsaf niyetine yaptım. Bir tanesini puset örtüsü yaptım. Battaniye olarak penye battaniye tercih ediyorum. Hava soğuk olduğunda nohut ya da yün battaniyesini kullanıyorum.

Süper sevindim evde koridorda bile gezsen kardır

1 hafta sonra sıkmaya basladım çok çok daha iyi hissettim ben. Şimdilik sabit tutsa karnıni yeter. Bence o artistler valla operasyon oluyo. Yoksa bu kadar çabuk nasıl gider mümkün değil benim de var göbeğim.

Benim ne göbeğim kaldı ne kilom kızlar.Hatta doğum kilomun altına düştüm 36 bedendim 34 beden oldum doğumdan sonra.Sanirim biraz yapıyla ilgili.Slinge de değineyimben aldım ama kızım durmadı içinde ya da ben becerip de kullanmadim @Nihal Shibuya Nihalcim ben doğumdan sonra banyo yapicam diye annemin başının etini yedim o kadar banyo takıntım vardır.Ameliyattan sonra banyo yaptıralım diye defalarca hemşireler geldi odama. Öylesine yorgun ve ağrılar içindeydim ki banyoyu gözüm görmedi,yerimden kalkamadım bile.Sonra doktorumun zoru ve ısrarıyla 15 er dakikalik yürüyüşlere başladım koridorda.Eve geldiğimde çok daha iyiydim.Evde de her akşam sitede yürüdüm ve inanılmaz iyi geldi, çok çabuk toparladım.Mutlaka yürü kuzum.İnan iyilesmeni hizlandiricak.

Maşallah ne güzel bnm gitmedi kilolar az gitti hala ödem var ve 4 litre su içmeme rağmen

Yazıklar olsun o halde bana bi yiyom bi yiyom yüz kilo olcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…