Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebek boşa emebilir de sonra anlarsın yutkunma sesinden de dolu emdiğinde. Kontrol et o sertlikleri tıkanma ihtimaline karşı. Benim metabolizmam aşırı hızlı ben hastanede gittim bi kac kez.

Bebek boşa emebilir de sonra anlarsın yutkunma sesinden de dolu emdiğinde. Kontrol et o sertlikleri tıkanma ihtimaline karşı. Benim metabolizmam aşırı hızlı ben hastanede gittim bi kac kez.
MaşAllah Mervecim
Tıkanırsa hiç gelmez di mi? Pomba ile sütü sağıyorum. Sonra şırınga ile veriyorum.
Gaz çıkartmıştım. O yeterli dediler. Bağırsak hareketin var dediler. Kabızlık çekersen lavman yaptır dedi doktor. yürümüyorum ben hiç Dikişlerim acıyor.

Merhabalar , bel fıtığı ameliyatlı biri olarak sezeryan ile doğum yaptım ve gayet memnun kaldım. Siz sanırım normal yapacaksınız ? Bana uygun görülmedi kaldı ki 9 ay boyunca hiç sıkıntı yaşamayan ben şuan bebeğimin aşırı kolik olması nedeniyle bel fıtığimin ameliyatlı yerinde tekrar sorun yaşıyorum ve çok kötüyüm şuanda en kısa zamanda Dr ile görüşeceğim

Gelir işte ben de geliyo diye emzirebiliyorum sandım. Kanal kanal ya bazıları tıkanabiliyo. Ben de göğsüm doluyo ondan sertleşiyo diyodum. Önce emzirme sonra da sağım mutlaka yap.

Yürü ama gerçekten yürümeden iyileşemezsin. Korse kullanmana izin verdiler mi?

Gaz çıkartmıştım. O yeterli dediler. Bağırsak hareketin var dediler. Kabızlık çekersen lavman yaptır dedi doktor. yürümüyorum ben hiç Dikişlerim acıyor.
Canım benim çok acıyor biliyorum ama iyileşmenin ve tuvalete çıkmanın başka yolu yok.. ilk kalkislar zor oluyor, yürüdükçe yürüdükçe acın azalacak. İlk 2 günü atlattın, bundan sonrası çok daha kolay olacak emin ol.. Daha sonrasında da iyileştim diye düşünerek kendini zorlayacak hareketler yapma sakın

Yürüdükçe açılıyor vücut, ilk kalkış ve adımlar iskence gibi oluyor ama sonrasi cok iyi geliyor. Yurumedikce bir kaos gibi oluyor agri aci daha fazlalasiyor, kalkmak daha da zor geliyor sonra. Bagirsaklar da calisir hem

Burun aspiratörü süt sağma makinesi olmazsa olmaz, bol bol zıbın ve Müslim battaniye, kıyafet çok alma illa çok alacaksan büyük al çok hızlı büyüyorlar benim "aaa şu çok güzelmiş, bunu da alayım" diye doldurduğum herşeyi giydiremeden büyüdü, emzik VS şimdiden alma seçiyorlar çünkü bez stoğu yapma elbet duymuşsundur onu da seçiyor bol bol ıslak mendil sağlıcakla kucağına al inşallah

Teşekkürler kucağıma aldım.

Merhaba, çok geçmiş olsun(
Acaba tutuş şeklinde falan değişiklik etkili olur mu? Bel ağrısı gerçekten çok zor. Bebek de büyüdükçe artmaz inşallah

Müslim battaniye yi nasıl kullanıyorsunuz ? Ben bir tane aldım. Çok sert nerde nasıl kullanılır bilemedim.

Müslim battaniye yi nasıl kullanıyorsunuz ? Ben bir tane aldım. Çok sert nerde nasıl kullanılır bilemedim.
Benim favorim muslin battaniyelerim.Trendyoldan Zeypba ve Tiny Lamb marka aldım ben.Yumusaciklar.İsterseniz bı göz atın.Ben bu zamlardan önce baya uygun fiyatlara almıştım.Su an zamlanmis ama değer.Hem kaliteliler hem de yumuşacıklar.

Müslinleri ne için kullanıyoruz bende hiç anlamadım ve kaç tane almamız gerekiyor

Müslinleri ne için kullanıyoruz bende hiç anlamadım ve kaç tane almamız gerekiyor
Ben reflü yatağına seriyorum,pusetin içine serip bebeğimi öyle koyuyorum pusete,battaniye olarak kullanıyorum,oyun matina seriyorum,havlu olarak kullanıyorum bebeği çok güzel kuruluyo.Joker gibi bişey benim için kaç tane alman gerektiği sana kalmış canım.Ben bolca aldım renk renk

Bende 3 tane var tek kat sadece banyodan sonra kullanıyorum. Kundaktı sağa sola sermek icin filan hep penye battaniye kullanıyorum. Daha tok yumuşak ve tatmin edici bence. Pazen de var iki tane bende onlardan da cok memnunum.

Bn reflü yatağına çarşaf gibi kullanıyorum
Yazın duş sonrası ve üstüne atmak için lcwden almıştım

Hayırlı olsun cnm
Bol bol yürüdükçe ağrıların geçecek bağırsaklar da hareketlenmeye başlıyor
Bebişine ve sana sağlık sıhhat
Ayaklarını da sıcak tut mis kokuyor demi derin kuzu

AA çok iyi anladım teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…