Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim doğum normal olacak kızlar eğer son anda bı engel çıkmazsa.Annem kısa gecelik de al gerekli olur dedi.Ne dersiniz ihtiyaç mi alımı?Ben gecelik pek giyemem de.

20211016_134427.jpg

20211016_133152.jpg

Pusetten önce örtüsü geldi. 🥲 Halası aldı kızıma.

Benim doğum normal olacak kızlar eğer son anda bı engel çıkmazsa.Annem kısa gecelik de al gerekli olur dedi.Ne dersiniz ihtiyaç mi alımı?Ben gecelik pek giyemem de.
Normalde alttan kontrol yapılıyor ya ondan demiştir açması kolay olur diye diz altı da olur açtıktan sonra pijamada iş görür 🤣🤣

Benim puset bu. Pembe olmasını çok sevdim. Maxi Cosi diye bir marka. Oto koltuğu da oluyormuş. Onu daha çözemedik. Belki ayrı bir aparat almamız lazımdır.

Eklentiler

• 20211016_142853.jpg
    20211016_142853.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 113
  • 20211016_142726.jpg
    20211016_142726.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 114
Lcw den bunlari aldim ama sizce hepsini 1-3 aylik almakla hata mi ettim ?Bu zamana kadar sadece 1 tane 3aylik takim ve 1tane hastane cikisi almistim.

Eklentiler

• Screenshot_20211016-180119_LCWaikiki.jpg
    Screenshot_20211016-180119_LCWaikiki.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 100
Lcw den bunlari aldim ama sizce hepsini 1-3 aylik almakla hata mi ettim ?Bu zamana kadar sadece 1 tane 3aylik takim ve 1tane hastane cikisi almistim.
Küçük de lazım bence. Ama uzun kollu zıbın hata bence kruvaze alsaydın. Minicik bebeye tee kafadan giydirip kolları yerleştirmek çok zor.

Benim bı iki tane alt var yenidoganim onun dışında 3-6 ve 6-9.Ama bu hafta bı kaç tane çıtçıtlı kruvaze sipariş vericem.Bi de e bebek patikli altlardan.3 5 tane de bej,ekru renk tulum alicam.40 i çıkana kadar onlari kullanırım.Sonrasi için bol bol var.

Küçük de lazım bence. Ama uzun kollu zıbın hata bence kruvaze alsaydın. Minicik bebeye tee kafadan giydirip kolları yerleştirmek çok zor.
Uzun kollu zibin 2tane aldim sadece canim onden citcitli bunlar. kisakollu ve atlet tarzinda da yenidogan ve 3aylik olarak almistim zibin. 1tane de hastane 10lu hastane cikisi alsam sence yeterli olur mu kucuk olarak

Uzun kollu zibin 2tane aldim sadece canim onden citcitli bunlar. kisakollu ve atlet tarzinda da yenidogan ve 3aylik olarak almistim zibin. 1tane de hastane 10lu hastane cikisi alsam sence yeterli olur mu kucuk olarak
Ya inan ne desem bilemiyorum ben ilk zaman da çok kullanılcağını düşünüyorum 0-3lük 8 takım filan var benim. Kış bebeği zaten kuruma sorunu olacak. 1 tane onlu 3 tane de az parçalı hastane çıkışı ben sadece çantasına koydum. Az hiyecek evet ortalama 40a kadar iri olursa 20 gün. Ama o ara da kıyafet de lazım. Zaten minicikler makina dolmadan çalışacak ama bi kısım yıkanıp kururken bi kısım da kullanmaya lazım.

X