bebeğimin ninnisi

cerenciğim bende yaptım ama cinsiyetini cuma günü öğrenecem bende kaan diye yaptım erkek olursa eşim o ismi istiyo ama kesinleşmiş değil ninni çok güzeldi karnımı okşayarak dinledim gözlerimde doldu annelik çok güzel bişey ya ama benim ki uyuyodu hiç tık yok:icecream:

saol cerencim oğluşuma indirdim ama destina ismiyle kayıtlı ninni yokk ondan gizli dinlerim artıkkŞeniz

e canım o artık abla oldu..ööle sööle..sen ablasın bu ninniyi istersen ezberleyip kardeşin olduğunda beaber sööleriz die bi teklif sunabilirsin ona..okulöncesi ööretmennden sana minik bi tavsiye

hemsom hakikatenannelik bambaskaymıs..daha kucağımıza gelmeden bile yaşattıklarını bilseler:asigim: allahım herkein kucağını doldurun inşallahyerimseniben

kızlar mail adresime göndermediler ne zaman gönderirler acaba pc ye indiremiyorum

kızlar mail adresime göndermediler ne zaman gönderirler acaba pc ye indiremiyorum

canım mail adresine gelmiyor zaten..üye olman gerek ilk önce siteye..sonra bebişin ismini girerek ninniyi arattır..orda secenkelerde cıkıo zaten..ister sadece dinleyebilrisin.istersen mp3 olarak pc ye kaydedebilirsin..

uye oldu mama dinelyemiyorum,neden acaba?ismide arattim buldum ama olmadi

ayy çok sevdim ben bu ninniyi düşündüğümüz isimler için indirdim. çok teşekkürler cnm

uye oldu mama dinelyemiyorum,neden acaba?ismide arattim buldum ama olmadi

alla allaaaCADIARZU nie olmuo acaba:sm_confused: dinleme işaretinin yanında ortadaki yere tıklıosun dimi?peki dinleyebiliomusunCADIARZU eğer dinleyebiliosan onun yanındaki işarete tıkla ve kaydet de..aslında cok kolay ama??

alla allaaaCADIARZU nie olmuo acaba:sm_confused: dinleme işaretinin yanında ortadaki yere tıklıosun dimi?peki dinleyebiliomusunCADIARZU eğer dinleyebiliosan onun yanındaki işarete tıkla ve kaydet de..aslında cok kolay ama??

canim ben dinleyemedimde...dedigin yere tikliyorum ama olmadi..

çok Güzel Bişey Bu Ya çok Tşk Ederim Bende Ela Olarak Yaptim çok Duygulandim.saol Arkadaşim Böyle Güzel Bişeyi Bizle Paylaştiğin Için :))

süpermiş kızlar ya valla çok sağol canım. bende yaptım defneme ay çok fena oldum dinlerken ninniyi.

ben şimdiden cemreme dinletmeye basladım..gerci her dinleyişte ağlıyorum sonrada korkuyorum bişe olurmu die :)

bayıldım yaa..çok güzelmişsenağlamasenağlama teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…