Bebeğimin kalp atişini duydum şükürler olsunnn

NurDer

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
428
22
48
Kızlar sonunda cumartesi bebeğinim kalp atışını hem gördüm hem duydum. Hep söylerlerdi inanılmaz bir şey bu diye maşallah nasıl küçük ama hızlı atan bir kalp :nazar: Allah bu duyguyu her isteyene yaşatsın inşallah OFERMAAAAAA sana diyom en çok da en kısa zamanda inşallah :)))

Canim gözün aydin ilk gördün dimi bebişi ben daha sadece keseyi görebildim ne bebişi ne de kalp atişini allahim inşallah çarşamba gösterir banada

canım senin konuya da yazmıştım benim sata göre 8 haftayı geçmiş olması gerekiyor ama doktor 6 haftalık dedi ilk kez gittim doktora keseyi gördük dediğim gibi biraz uğraştırdı bizi ama sonunda gördük sesi açtılar sesi de duyduk sonra eşimi çağırdı doktor onada dinletelim gösterelim diye ay bir an kesenin içinde hiçbişey yok gibi oldu bir türlü göremedik yine uğraştık ama sonunda gördük hemde vajinal ultrasonla oluyo bu o yüzden hiiç sıkma canını olurmu. Göreceksin duyacaksın inan bana :nazar:

canım nurummm çok sevindim hayatımmm :) evet bu inanılmaz bi duydu.allahım herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuuu.

Allah bağışlasın canım, tamamına erdirsin. darısı bizlerin başına inşallah.

Nurderim tebrik ederim canım....Valla bekliyodum bu kız ne zaman hamiş olcak diye....İnşallah sağlıkla gelir bebeğin canım benim...

maşallah canım sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin RABBİM DARISI BANA İNŞALLAH BENDE DR A GİTTİĞİMDE HERŞEY YOLUNDA KALBİ PIT PIT ATIYO ÇOK SAĞLIKLIK MAŞALLAH DEDİĞİNİ DUYARIM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM

Gözünaydın , çok sevindim canım. Sağlıkla da kucağına alırsın inşallah. :nazar::nazar::nazar: Güzel , rahat ve sorunsuz bir hamilelik ; kolay bir doğum diliyorum sana arkadaşım. :1hug:

amin kızlarrrr darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah. Kelebekcim resmi koyacaktım ama telefonumun bağlantı kablosunu bulamadım canım yaa:)) bayada beceriksizimin bu konuda ama yapacam inşallah becerebilirsem eklerim resmini :nazar:

nur cum..........bende sevindim durumuna..........hemde çok sevindim....sabah aklımdan geçtin....hamileliği acaba nasıl gidiyor diye.........sen iyi ol....allah seni eşine,,bebeğine bağışlasın....zaman içinde yazıştıkça..doğuma gittiğin anlar da gelecek...seni bilgisayar başında bekliycez...hepimizde dua edicez....
çok değil canım...günler çok çabuk geçiyor inan 7 ay nedir ki..........

nurr cnm cok sevindim allah kucagina almayida nasip etsin isallah cnm benim

Kızlar sonunda cumartesi bebeğinim kalp atışını hem gördüm hem duydum. Hep söylerlerdi inanılmaz bir şey bu diye maşallah nasıl küçük ama hızlı atan bir kalp :nazar: Allah bu duyguyu her isteyene yaşatsın inşallah OFERMAAAAAA sana diyom en çok da en kısa zamanda inşallah :)))

ne mutlu sana :teytey:Allah tamamina erdirsin insallah...:1hug:
darisi daha bebeginin kalp atislarini duymayanlara .a.s..

Nurrrrrrrr cok sevindim Allah tamamina erdirsin insallah canim ama insan bi mail filan atar dimi cikcikcik kisim merakta birakmasana biziiiii atabildigim heryerden mesaj atiyom bak:) bu konuyu daha yeni gordum mesajlarini arastiriyodumda :))

nurr canım maşallah allah tamamına erdirsin. çk sevindim senin adına.evet çk güzel bir duygu hele büyüsün birazcık dahada güzel olcak..darısı diğer tüm arkadaşlara inşallahhhhhhh

darısı tüm isteyenlere kızlarrrr. Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah ilk tahliller iyi çıktı idrar yollarımda hafif bir iltihaplanma varmış bol su içdedi doktor çarşamba tekrar gidecem bakalım artık..... a.s.

cnm arkadasim benim cok sevindim allah kucagina alacagin gunun haberini iletmenide nasip etsin isallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X