Bebeğimin kalbi durdu

Nur banu2442

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
196
59
27
Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
İçinizde yaşayan varmı bunu
Kürtajdan sonra hamile kaldınız mı
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..

Merhaba, gecmis olsun . Üzülmeyin vardır bunda da hayır. Benimde geçen sene bebeğim 8 haftalik kendi kendine düştü. Dr sağlıksız olunca genelde böyle olur üzülme dedi. Ben aylarca denedim extra hormon dengesizliğim vardi . Şuan tekrar hamileyim şükür. Üzülmeyin sizde zamanı gelince tekrar sağlıklı bir gebeliğe kavuşursunuz inşallah.

İnsan çok üzülüyor biliyorum ama tekrar sağlıklı bir gebelik nasip olunca azalıyor gidiyor o kötü duygular . Nasibi yokmus onun bu dünyada üzülmeyin. Tekrar olur inşallah.

İnşallah tekrar olur kaç ayın üstüne gebe kaldınız
10 Ay sonra kalabildim o da tüm ümidi kestiğim andı. Sadece bir iliskiyle oldu. Depremden bir gün önceydi zaten sonra ailemin deprem bölgesinde olması, kayıplarımız , üzüntü, keder derken Bi baktım adetim gecmis . Şok oldum . Panik ataklar geçirdim o kadar yine de tutunmuş bebeğim once ikizdi sonra İkizler'in biri kayboldu . Geri kalan bebeğim iyi şimdilik. Yani Rabbım ol diyince oluyor uzulme ümitsizliğe de düşme. Akışına bırak.

Çok geçmiş olsun Rabbim sabır versin inşallah. Kaybınızı kaçıncı haftada yaşadınız acaba herhangi bir sebep söyledi mi doktor . Sizi hatırlar gibiyim benim açtığım bir konuya da yorum yapmıştınız. Allah sabır versin sağlıklı güzel bir evladın olur inşallah hamile kalabiliyorsun öyle düşün. Kendine bol bol dua et .

Sağlıksız bir bebekmiş doğsada sıkıntılı olırmuş illa bir sebebe bağlı olmaksızın da olabiliyormuş bu durum beynim durmuş durumda neden olduğunuda bilmiyorumlar ilk bebekte olabiliyormuş ikincide öyle olırsa araştırılıyormuş çok dua edin 10+3 dü ama 8 haftalıkken durmuş

Başın sağ olsun ve geçmiş olsun. Benim bebeğim de karnımda ölmüştü, sağlıklı olmayan bebekler gelişmiyor demişti doktor. Kürtaj olmadım ben kendisi düştü. Düşük süreci çok zordu ama neredeyse 20 gün kanamam oldu ve çok sancı yaşadım. Kürtajda iyi temizlenirse bir şey olmuyor, arkadaşım kürtajdan bir süre sonra hamile kaldı. İçiniz rahat olsun kürtaj sonu hamile kalan çok kişi var

Evet ilk bebekler çok zor tutunuyormus , ilk 3 ay da çok riskli genelde Bu haftalarda oluyor ne oluyorsa. Ama inşallah rabbim en kısa zamanda tekrar sevindirir sizi, dualarıma sizide katacağım

uzulmeyin kuzum ablamda zorunlu kurtaj olmustu doktorlar bir sure cocugu olmaz demisti ama sonra hamile kaldi simdi kocaman oldular

uzulmeyin kuzum ablamda zorunlu kurtaj olmustu doktorlar bir sure cocugu olmaz demisti ama sonra hamile kaldi simdi kocaman oldular
Evet ilk bebekler çok zor tutunuyormus , ilk 3 ay da çok riskli genelde Bu haftalarda oluyor ne oluyorsa. Ama inşallah rabbim en kısa zamanda tekrar sevindirir sizi, dualarıma sizide katacağım
Nolur psikolojim bozuk benim için dua edin dualarınıza çok ihtiyacım var

6 haftalık hamileyim doktor bebeğin kalp atışı çok zayıf dedi 109 atıyor bebeğinin kalp atışı haftaya durur dedi böyle bir durum yaşayan varmı

Nolur psikolojim bozuk benim için dua edin dualarınıza çok ihtiyacım var
Tabiki ederim yüreğini ferah tut evet çok zor ama olmayacak birsey değil sonuç olarak hamile kalabiliyorsunuz. Genelde böyle dusuklerden sonra çok daha kolay hamile kalınıp sağlıklı oluyor. İnşallah sizinkide oyle olur çok dua edeceğim size

6 haftalık hamileyim doktor bebeğin kalp atışı çok zayıf dedi 109 atıyor bebeğinin kalp atışı haftaya durur dedi böyle bir durum yaşayan varmı
Bnm bebeğimin öyle durumu yoktu hatta doktor herşeyin çok iyi olduğunu söylemişti iki gün sonra kalbi durmuş yavrumun herşey takdiri ilahi o ne derse o olur o yüzden dokturun her dediğine inanmayın tevekkül edin burda okumuştum yine bebeğinin kalbi durup tekrar çaluşan bile var o yüzden bırakın herşeyi rabbime
Rabbim bizi bizden daha çok düşünendir

Çok geçmiş olsun, ilk gebeliklerde düşük, tutunamama vs ihtimali yüksek oluyor benim ilk gebeliğimde öyle oldu ve 1 ay adet gördüm sonra tekrar hamile kaldım Allahtan ümit kesmeyin. Bende sizin gibi birdaha olmayacak olsa bile aynısı olacak diye o kadar kendimi yedim bitirdim ki... Ama şimdi sağlıklıyız çok şükür, inşallah Rabbim sizlere tekrardan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, dualarımda olacaksınız Hiç belirtiniz oldu mu yoksa tesadüfen mi öğrendiniz?

Teşekkür ederim belirtim yoktu kalp atışı dinlemek için kontrole gittigim zaman söyledi dün gittiğimde kalbi durmuş dedi kürtaj oldum

Gecen sene ocak ayinda iki haftalik bebegimin kalbi durmus kurtaj oldum. Nisan ayinda yeniden hamileydim kizim dogdu su anda 4.5 aylik :) bebek düserken esini icerde birakir der eskiler. Müsterih olun, Insllah saglikli bir gebelik yasar ve kucaginiza alirsiniz bebeginizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…