Çocuk Hastalıkları Bebeğimin kakasında sümüksü birşeyler var 😔 (midesi bulanan girmesin)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Gulcin5454

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
38
8
28
Ortalıktaki virüsden doktora gitmeye korkuyoruz başına böyle birşey gelen var mı ?

Eklentiler

• 20200331_095546.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 281
bağırsakta oluşan bi iltihap yüzünden olabileceğini biliyorum ama tabi hastaneye gitmek en uygunu, önlem alıp gidin bence bir şey varsa da tedavisi uygulanır miniğe

Mukus canım bu.besin alerjisinden kaynaklı.bebeğin kaç aylık? Süt ürünleri yumurta kuruyemiş tahin gibi gıdalara alerjisi olabilir.sen tüketiyorsan bunları sütünden geçebilir.eğer mama veriyorsan inek sütü bazlı market mamaları da alerjen olduğu için dokunabilir.

Ay geçmiş olsun hiç bilgim yok ama konunuz öne çoksun diye yazmak istedim inşallah korkulacak birşey değildir

Ortalıktaki virüsden doktora gitmeye korkuyoruz başına böyle birşey gelen var mı ?
Benım kızımın aylarca boyleydı alerjı denıldı süt ve süt ürünleri diyeti yaptım fayda etmedi baska bir hekim bagırsak iltihabı dizanteri dedi bi sürü ilaç kullandık ama tam olarak gecmedi. Ve bebeğim sürekli ağlıyordu en son umursamayacagım dedim Çünki yıpranmıstm kimse net bisey demediği için ek gıdaya gecınce kaka sorunu ortadan kalktı sorun neydı biz çözemedik

Sadece anne sütü alıyor bebeğim bende o tarz şeyleri tüketen biri değilim aslında ama yine de dikkat edicem teşekkür ederim

Ayy inşallah sizinki gibi uzun sürmez

Sadece anne sütü alıyor bebeğim bende o tarz şeyleri tüketen biri değilim aslında ama yine de dikkat edicem teşekkür ederim
Rica ederim canım ama süt ürünlerinden kastım peynir yoğurt tereyağ krema paket gıda kek falan.bunları tüketmiyorsan sıkıntı yok.bi doktora götür kesin geçmiş olsun

Bende konu öne çıksın diye yazanlardanım Hiç bilgim yok anne değilim umarım bşy yoktur..

Bebişim kaç aylık acaba bana ishal gibi geldi benim kızımda olmuştu bu ara kendiliğinden geçti kullandığı herhangi bi ilaç damla filan varmi

Panik yapma canım bana da olmuştu bir böyle oldu bı yemyeşil oldu bı ishal oldu çok şükür hepsi de geçti bebekler ya bir şey dokunuyo ya usutuyoruz illa ki oluyo ben çok panik yapardım ama hepsi de geçiyor sen kendi yediklerini usutmeni bebeğini gözlemle yeter . Huzursuz hastalığı ağrısı olan çocuk zaten belli eder kendini . Bu zamamda hastaneye zorunlu olmadıkça gitmemeye çalış. Çok artarsa aile hekiminizi ararsın

Olabikir normal birsey ozellikle grip olduklarinda balgami ya kusarak cikayir yada kaka yoluyla galiba usutmussunjz minnosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…