bebeğimin hareketleri

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
ya kızlar bişey sorucam.18. haftadan sonra bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım ama öyle sürekli bi hareketlilik yok.bi gün çok hareket ediyosa bi gün hiç etmiyor.bazen iki üç günü buluyo etmemesi sonra tekrar hareket ediyor.bu normalmi sizce? iki hafta içinde hareketlerinin güçlenerek artması gerekmiyormu :çok üzgünüm:

normal cnm merak etme hatta sen erken bile hissetmişsin hareket sayısını 7.5aylıktan sonra düşünmeye başla asıl o zaman günde en az 10 kere hareket etmesi lazım etmezse o zaman endişelen...şimdi yeri bol olduğu için bazen hissedersin bazen hissetmezsin 7.aya kadar böyle devam eder.sen sakin ol önemli bişey değil yani.

canım sen yıne iyi erken hissetmişsin ben 25 haftalıgım daha 2 haftadır cat pat hissediyoru m ılk baslarda pıt pıt sankı kalkp atısı gibiydi
şimdi daha net ama sürekli degıl
bazı gunler hıc hssetmıyorum
dr um normal oldugunu soyledı

cnm bende senin gibi telaş yapıyordum ama şimdi 32 haftalığim ve uykumdan uyandırıyo...tekmelerıyle ..bence o günlerin tadını çıkar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…