bebeğimin cinsiyetini öğrendim...

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Arkadaşlar,okuyanlar bilirler geçen haftalarda bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye hazır değilim diye bir mesaj yazmıştım,bir oğlumun olduğunu ve doktor kontrolunde ve arkadaşımız nuray ahmetin(samira) tavsiyeleri ile 2.bebeğimin kız olmasını arzu ederek hamile kalmıştım.Dün dr.kontrolum vardı yine 13+6 haftalık olmasına rağmen dr.cinsiyeti söyledi ve % 90 erkek dedi.Geçen haftanın burukluğu yok artık içimde.Huzurluyum,mutluyum...Demek ki arkadaşlar allahın işine karışılmazmış,yüce allahımın dediği olur.Çünkü hem dr,hemde tavsiyelerle en az 3 ay önce başladığım kız bebek için yaptığımız çalışmalar yerle bir oldu:)Allah sağlık versin,eli ayağı düzgün ,akıl sağlığı yerinde hayırlı evlat nasip etsin,gerisi gerçekten boşmuş.Kısacası artık 2 erkek annesi olmanın heyecanı var içimde,hayırlısı olsun,allah olmayanlarada nasip etsin...(Aminn)

• Konu Sahibi EU1
canım gözün aydın bencede eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun erkek olsun dediğin gibi yüce allahın işine karışılmaz gerisi fasa fiso

• Konu Sahibi EU1
merhaba kıvırcıkselma.inan içime doğmuştu erkek olacağı bende daha önce sana yazdığım gibi 2 oğlumu kız olsun diye bütün yöntemleri deneyerek düşünmüştük.ama nasip olmadı.doğduktan sonra hiçbir şey önemli değil.ben günlerce ağlamıştım.ikincininde erkek olacağını öğrendiğimde.herşey kader bence .bütün yöntemler boş.allahım bilir tabi.hşçkl.

• Konu Sahibi EU1
tebrikler canım.......
sen,n için hayırlısı böyleymiş......
allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin........

• Konu Sahibi EU1

Canım Arkadasım,

Hakkında hayırlısı olsun.Ogluna arkadas olur.Dediğin gibi biz elimizden geleni yapıyoruz.Takdir yüce Rabbimin.Bende erkek bebek ugrasıyorum.Senin dr a gitmeye karar verdim ama ben aradıgımda da kız bebek için yuksek bir sans veremiyoruz ama erkek bebekte sans cok yuksek dedi.Sen vajinal duş yaptınmı o cok etkili oluyormus.
Sadece bir kez yapmanın pek zararı olmazmış.Zaten sen catlatma iğnesi vurulmustun cnm ve bu yolla da erkek olma sansı daha yuksek oluyor tam nasıl ayarladın ilişkiyi catlatma ignesiyle.
Canım bu dra gittiginde oradaki hastalardan neler duydun yada cevrende kac kişi var bu dra cinsiyet için gitmiş ve basarılı olmus?

• Konu Sahibi EU1
hakkında hayırlısı olsun canım.... bak selmacım.... ilerde şükredeceksin evlatlarının HEMCİNS olduklarına.... benim eşimde çocukların hemcis olmalarından yana ... ama anneler böle düşünmüyor,farklı olsun istiyor, içgüdüsünden dolayı....ama rabbim ne mutluki sana bi bebek nasib etti... senin yerinde olmak için neler vermezdimm.......

• Konu Sahibi EU1
bunun içinde doktora gidildiğini ilk kez duyuyorum ..........................................

• Konu Sahibi EU1
bunun içinde doktora gidildiğini ilk kez duyuyorum ..........................................

Bende ilk kez duyan olduğunu duyunca şaşaırdım...Neden olmasın ki özellikle 2. gebeliğinde olanlar merak ediyorlar bundan doğal ne varki!
Bu arada hayırlı olsun canım..Dediğin gibi RabbimSana sağlıklı güzel bebekcik versin canım benim..

• Konu Sahibi EU1

canım arkadaşım,dün yazdıklarınla beni gerçekten üzdün,düşündürdün.Yüce allahım banada böyle uygun gördü,bunu nasip etti şükürler olsun.Sana da benim doktoru tavsiye ederim ama yine de sen bilirsin.Gitmeyi düşünürsen eğer sonuç alabileceğini umuyorum,çünkü çok doğru bir seçim.2 erkek çocuk sahibi olmak tabiki güzel,anne olarak elbette kızı tercih ederdim ama nasip değilmiş.En doğrusunu yüce allahım bilir,ulu tanrım en kısa zamanda seninde yüzünü güldürür inşallah,senin için herzaman dua edicem arkadaşım.

sağol arkadaşım,allah olmayanlarada versin.Yüce rabbim kimselerin kollarını boş bırakmasın.Güzel dileklerin için sağol.

selmacım canım hayırlı olsun bebişin, arkadaş olmuş işte oğluna, sağlıklı olsun önemli olan bu, yalnız canım aklıma bide şey geldi kız bebeklerin tontişleri o 12. 13. haftalarda şiş oluyomuş, dr da erkek sanabiliyormuş, bi arkadaşın öyle oldu, erkek erkek dediler, 20. hafta kesin kız olacağını öğrendi, Allah hayırlısını versin, teyzemin kızınada doğuma kadar erkek dediler, doğumdan yarım saat öncede erkek dediler son ultrasonda, bi çıktı bebek kız şaşırdık hepimiz normal doğum olmasa bebekler karıştı dicez ama annesi gördü yani çıkar çıkmas meğer kerata elini parmağını 9 ay şeyinin üstünde tutmuş o da erkek gibi görünüyo tabi ultrasonda, öyle işte çok uzattım sağlıkla kavuş bebişine inşalla, Allahın takdiri en güzeli boşver sen

selmacım çok teşekkür ederim alakana ilgine nezaketine...
tekrar hayırlısı olsun...
ben bi müddet dinleneyim tatlım... şöle bi kafamı toparlayım.... eğer tekrar denemek istersen sana yazar adresi alırım .. bakırköyde değilmi dr un...
şu an pek sağlıklı düşünecek durumda değilim... bakalım hayırlısı.. rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin...duaların için çok teşekkür ederim.. hamişlerin duası kabul olurmuş derler.........:a015:

canım bişi daha sölemeliyim... benim açtığım başlıkta bana yazdıkların beni onore etti... çok tatlısın rabbim yüzünü güldürsün ... canım benim....a.s.

gozun aydin canim,hayirli bi evlat olur insallah.hatirlarsan cinsiyet ogrenmeye hazir degilim baslikli konunda uzulme bak benim 5 aylik oldugu halde ogrenemedim yazmistim,ben de dun ogrendim sukurler olsun,benimde bebegim erkekmis,saglikla buyurler ins,:1hug:

bu serhat beye nasil ulasabiliriz kizlar. ozelden veya burdan mesaj atarmisiniz.
bu arada hayirli olsun, allahim hakkimizda hayirlisi neyse onu verir kizlar bunu sakin unutmayin. allah herkesin gonlune gore versin

bu serhat beye nasil ulasabiliriz kizlar. ozelden veya burdan mesaj atarmisiniz.
bu arada hayirli olsun, allahim hakkimizda hayirlisi neyse onu verir kizlar bunu sakin unutmayin. allah herkesin gonlune gore versin

Selam cnm,

Google'dan Dr.Serhat Sakız yaz çıkıyo zaten bulamazsan hbr ver.

arkadaşım ,seninde gözün aydın.Allah analı-babalı büyütmek nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…