Bebeğimin cildi aşırı kuru ne yapsam fayda etmedi

sabun duş jeli şampuan vs kullanmayı bırakmayı deneyebilirsiniz. nemlendiriciler kullansanız da sadece suyla yıkayın çok sık banyo yaptırmayın belki iyi gelir. benim cildimde de egzama var ve kremden vs çok en iyi gelen şey cildin kendi yağını korumasını sağlamak oluyor. kıyafetlerini neyle yıkadığınıza da dikkat edebilirsiniz yumuşatıcı, parfümlü şeyler vs kontakt dermatit yapıyor. kıyafetlerini de boyasız beyaz şeylerle değiştirmeyi deneyebilirsiniz kumaş boyası bile yapabilir.

Benimde oğlumun yanağında vardı aylarca geçmedi sonra demir ilacından olduğunu anladık kestik öyle geçti ama öncesinde Mustela cicaplast ve stelatopia kullanmıştık hiç fayda etmemişti sonra dr umuz Ducray Dexyane Med önerdi gerçekten çok yoğun nemlendiriyor ayrıca şampuanını değiştik oda minidolin diye bi marka ve ne sıklıkta yıkıyorsunuz bilmiyorum ama haftada bir şampuan kullanın çok sık kullanmayın ve deterjan olarakta duru granül sabun kullandım yumuşatıcı da kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…